Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Soustředění Ústí nad Orlicí

Letní soustředění je určeno přednostně pro mládež od 11 let (2005 a starší), ale i pro dospělé závodníky oddílu. Účast je možná pro pravidelně závodící atlety, kteří chtějí atletiku dělat výkonnostně. Po dohodě s vedoucím trenérem mohou výjimečně mladší nebo nezávodící.

Přihlášku vyplňuje zákonný zástupce nebo starší 18 let.

Lokalita: v Ústí nad Orlicí ve sportovním areálu. V blízkosti stadionu (vedle ubytování) je koupaliště, řeka a cyklostezka vhodná i pro kolečkové brusle.

Ubytování a stravování*: GPS 49°58'52.789"N, 16°23'30.862"E, webová stránka hotelu.

  

Termíny soustředění a ceny (obsahuje ubytování, snídaně, obědy, večeře, druhé večeře, dopravu, vstupy na koupaliště, zařazení regenerace, poplatky za sportoviště, trenéry atd.):

  • od soboty 5. 8. do neděle 13. 8. - 4400 Kč - všichni účastníci ODM / MČR / ligy (více viz. přihlášky)
  • od soboty 5. 8. do středy 9. 8. - 2700 Kč - ostatní - ročníky 2003 - 2005
  • od středy 9. 8. do neděle 13. 8. - 2600 Kč - ostatní - ročníky 2003 a starší

Platby provádějte do 30. 6. 2017

Způsoby úhrady:

  • Na účet oddílu - 107 - 4478650297 / 0100 pod VS: 8716; SS: rodné číslo bez lomítka. A do zprávy pro příjemce uveďte "SOUSTI, PŘÍJMENÍ A JMÉNO". Potvrzení nebo informaci o úhradě zašlete na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Do poloviny července posílejte případná storna pobytu. Po tomto termínu bude účtována pokuta. Pokud se neúčastníte části soustředění, tak je to nutné uvést do přihlášky! Za každý nocleh odečteme z ceny 310 Kč, za jídla 80 Kč, resp. 100 Kč za snídani a 30 Kč za druhou večeři.

Povinné vybavení pro všechny: 2x tepláková souprava, lehká nepromokavá běžecká bunda, kraťasy, příp. krátké elasťáky a trika, 2x boty na ven (alespoň jedny běžecké), boty do haly, tretry/boty na házení, atletický dres, lahev na pití, ručník, plavky, hygiena atd. Případně doplňky výživy, ortézy a jiné nezbytnosti ke dvoufázovému trénování. Tréninkové plány nebo své osobní trenéry.

Zázemí: k dispozici je sportovní areál atletického stadionu - 400 m dráha, nakloněná dráha, zdvojené sektory na hody atd., koupaliště s bazénem 25 m a perličkovou lázní, umělá tráva, tenisové kurty, hřiště na míčové sporty, půjčovna kol, stezka na kolečkové brusle. Vedle stadionu je pilinová cesta 630 m dlouhá s označenými úseky. Ve vzdálenosti cca 1500 m jsou různě dlouhé kopce s různým sklonem. V hotelu dále posilovna včetně nakládací činky, rehabilitační linka s vířivou vanou pro 6 osob, infrasauna, trakční lehátko a masérna s několika masérskými lehátky. Hned vedle hotelu je cyklotrasa (půjčovna kol na hotelu k dispozici) doporučujeme vzít helmu, kolečkové brusle, koloběžku nebo skateboard!

Doprava:
  • 5. 8. od T. J. Sokol (prezence mezi 9:00 a 9:30, nakládání materiálu do autobusu (kladiva, disky, oštěpy, tyče atd.) společně 9:30 - ?. Odjezd po naložení.
  • 9. 8. odjezd druhé skupiny od T. J. Sokol 10:00, příjezd první skupiny zpět k TJ Sokol okolo 13:30
  • 13. 8. odhadovaný návrat po krátkém dopoledním tréninku do HK mezi 12:00 a 12:30 k T. J. Sokol (proběhne společné týmové vykládání materiálu z autobusu a jeho inventura) 
Další dotazy na 777013100 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Akci podpořili:
Realizováno za finanční podpory Královéhradeckého kraje

*Ubytování a stravování - z důvodu velkého množství přihlášených účastníků na první část soustředění a převýšení kapacity lůžek hotelu jsou v roce 2017 změny pro nejmladší skupinu, která se účastní termínu 5. - 9. 8. 2017!!
Ubytování - Stáli jsme před rozhodnutím. Buď vyřadit přihlášky dle data vyplnění nebo podobného klíče a dodržet kapacitu nebo sehnat náhradní řešení. Preferovali jsme účast všech sportovců a trenérů. Sehnali jsme (s mírnými obtížemi) náhradní ubytování v blízkosti sportovišť. Bude určeno pro nejmladší skupinu, která se účastní termínu 5. - 9. 8. 2017. S dětmi budou na místě dva až tři trenéři. Věříme, že komplikace spojené s jiným ubytováním nám nezabrání v tom, aby bylo soustředění parádní. Navíc toto závodníkům chceme kompenzovat zatím neupřesněnou formou, kterou s trenéry dohodneme na místě. Tato změna by někoho mohla rozladit. A proto máte možnost odhlásit svůj pobyt do pátku před odjezdem na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Vrátili bychom poplatek v plné výši. Věříme však, že toto nenastane a i tak si to všichni užijeme. Adresa ubytování bude Střední škola umělecko-průmyslová, Zahradní 541, 562 01 Ústí nad Orlicí (http://www.ssup.cz/).
Stravování - snídaně a druhé večeře budou na místě ubytování, obědy a večeře budou navazovat na tréninkovou jednotku a regeneraci a proběhnou u stadionu v hotelu Tichá Orlice.