Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

AKTUÁLNÍ ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY

1.  Základní členské příspěvky od 19 let (dosaženo v tomto roce a starší)   2500 Kč

2.  Základní členské příspěvky do 18 let (dosaženo v tomto roce a mladší) 4500 Kč

3.  Funkcionáři, aktivní trenéři, handicapovaní sportovci                                 500 Kč

4.  Čestní členové a členové nad 80 let příspěvky neplatí

5.  Atleti neregistrovaní v TJ Sokol HK                                                             4500 Kč na každé pololetí


Pozn.: Součástí příspěvků je přispění na odborné vyšetření u sportovního lékaře do výše 500 Kč, přispění na zpoplatněnou posilovnu jednotlivců - 300 Kč, členský příspěvek ČOS - 500 Kč .


Termín uzávěrky příjmu ročních členských příspěvků je 15.2. daného roku. Při nedodržení termínu úhrady se příspěvky navyšují o 100 Kč za každý započatý měsíc.

Neuhradí-li člen příspěvky, není oprávněn individuálně čerpat prostředky ani vybavení oddílu, dále mu nebudou hrazena přispění na náklady, jako jsou cestovné, stravné, kalorné, soustředění, apod.

Údaje pro bezhotovostní způsoby platbu:

Číslo účtu příjemce 107-4478650297/0100
Variabilní symbol 8215
Specifický symbol rodné číslo bez lomítka (příklad: 0101016789)
Zpráva pro příjemce ATLETIKA PRIJMENI JMENO

Potvrzení o uskutečněné platbě je nezbytné odeslat ve formátu PDF (nestačí pouze zadané platbě) na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. z vašeho internetového nebo jiného bankovnictví.

Skřínky v šatnách jsou nenárokové a přidělují se zejména těm členům, u kterých převládá a je prokazatelná závodní nebo trenérská činnost, doporučuje trenérská rada. Člen, který má přidělenou skříňku v šatně a neuhradí členské příspěvky do 30.3. daného roku, je povinen ke stejnému datu vyklidit a uvolnit skříň. Pokud tak neučiní, bude skříňka bezodkladně otevřena pověřenou komisí a věci "hozeny do stoupy".

Schváleno výborem oddílu, říjen 2018