Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Štafeta veze dvanácté místo z Baham

IAAF Mistrovství světa ve štafetách proběhlo 22. až 23. dubna 2017 v Nassau. Štafeta mužů 4x400 m obsadila celkové 12. místo.

Česká štafeta 4 x 400 m nejprve běžela v sobotu, respektive brzy ráno v neděli našeho času, ve složení: Michal Desenský (TJ Sokol HK), Patrik Šorm, Jan Tesař a finišoval Vít Müller (TJ Sokol HK). Díky času 3:07,58 postoupilo kvarteto do finále B, kde si v neděli vybojovali celkové 12. místo časem 3:08.17. V tomto závodě běželi druhý a třetí úsek kluci z atletického oddílu v Hradci Králové. Vítu Müllerovi dokonce organizátoři zaznamenali třetí nejlepší průběžný mezičas ze všech závodníků v tomto finálovém běhu. V polovině závodu byli Češi díky jeho výkonu ve vedení, nakonec se ale propadli na čtvrtou pozici, těsně za Polsko. A to běželi bez Pavla Masláka. Titul uhájili Američané o 15 setin před Botswanou (3:02.13 vs. 3:02.28), bronz brala Jamajka (3:02.86).

Více zde - přehled, výsledky ke stažení.

Svazové články - prognózy, výsledkový souhrn.