Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Podpora oddílu

Dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou reklamní spolupráce mezi Vaší firmou a atletickým oddílem TJ Sokol Hradec Králové. Nabízíme Vám možnost, jak zviditelnit Vaši firmu, dostat se do podvědomí veřejnosti a zároveň tím podpořit hradecký sport.

Nabízené formáty reklamy:

1.    Reklamní transparent na plotě atletického stadionu

 • Plot do ulice Akademika Bedrny (směrem k Šimkovým sadům). Publikum:
 • Mnoho projíždějících aut a autobusů (často čekající v koloně před kruhovým objezdem)
 • Parkující auta (před plotem parkovací automat)
 • Cyklisté a chodci (Šimkovy sady, Krajské dožínky, Majáles ad.

2.    Reklamní transparent na atletickém stadionu

Stadion na Eliščině nábřeží v samém centru města. Stadion pravidelně navštěvuje:

 • 1500 sportovců Sokola: oddíly atletiky, sportovní přípravy, basketbalu, taekwonda, juda, zápasu a dalších.
 • Orientační běžci, sportovní hasiči, hráči frisbee a další sportovci z jiných sportovních klubů.
 • Studenti středních škol při hodinách tělesné výchovy a studenti a uchazeči pedagogických a sportovních oborů Univerzity Hradec Králové.
 • Účastníci soustředění (různé sporty) včetně cizinců.
 • Návštěvníci akcí pořádaných na stadionu (~20 atletických soutěží ročně včetně celorepublikových, soutěže další sportů, nárazově i větší např. Krajský všesokolský slet)
 • Rodiče dětí sportujících v oddílech sokola, klienti fitness studia Atlas, zaměstnanci a návštěvníci Filharmonie Hradec Králové.
 • Další obyvatelé a návštěvníci Hradce Králové, kterým je stadion volně přístupný.

Stadion trvale není přeplněn bannery jako jiné reklamní prostory, proto Vaše reklama neunikne pozornosti návštěvníků stadionu. Stejně tak se nestane, aby Vaše oborové zaměření výrazně kolidovalo s dalším podporovatelem. Reklamu umisťujeme nenásilně a s citem pro komerční sdělení. Mimo reklamních bannerů lze na stadionu vystavit i přímo Vaše produkty, pokud to jejich charakter umožňuje.

3.    Reklama na webových stránkách oddílu

Další možností propagace Vaší firmy je umístění reklamy na webové stránky oddílu (www.atletikahk.cz):

 • Rozsáhlý, moderní, pravidelně aktualizovaný web
 • Možnost grafické reklamy i podpory SEO
 • Dostupné detailní statistiky

4.    Dresy a oděv závodníků

Reklamu je dále možné umístit na dresy a šusťákové soupravy závodníků, také na startovní čísla upínaná na dres během závodů a další předměty.

5.    Další možnosti

Název firmy generálního partnera je možný začlenit do názvu oddílu používaného ve všech tiskopisech a v médiích (Hradecký deník, Český rozhlas, RADNICE, Magistrát města). Sponzoring velké ceny v některé z disciplín na Hradeckých memoriálech (atraktivní atletický mítink pořádány každé září).
Samozřejmostí je logo na webu oddílu a v patičce tištěných i elektronických dokumentů vydávaných oddílem. Jsme otevřeni i dalším způsobům spolupráce.

U sponzorských darů je možné stanovit způsob použití (např. pouze pro mládež, či jednotlivce).

O oddíle

Atletický oddíl TJ Sokol Hradec Králové čítá v současné době více než 250 členů a patří mezi největší a nejstarší sportovní oddíly ve městě i v kraji. Družstva mužů i žen závodí v první atletické lize. Závodníci z řad mládeže i dospělých se pravidelně kvalifikují na mistrovství republiky, v oddíle se také připravuje několik reprezentantů ČR.

Oddíl funguje zcela transparentně. Řízen je voleným pětičlenným výborem, rozpočet schvaluje VH oddílu. Zápisy z činnosti těchto orgánů jsou veřejně přístupné. Účetnictví podléhající tvrdým grantovým podmínkám je vedeno bezchybně. V oddíle působí jeden profesionální trenér; ostatní trenéři, rozhodčí a funkcionáři působí v oddíle na bázi odměn nebo dobrovolnictví. Pro zajištění chodu oddílu jsou hojně využívány moderní technologie.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit:
•    Ing. Milan Brzek, předseda oddílu; tel: 607 772 590, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.