Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Historické tabulky

TJ Sokol Hradec Králové atletický oddíl

Přehled vývoje oddílových rekordů a nejlepší výkony v historii
(muži a ženy)

Muži sprinty, překážky
Muži běhy
Muži skoky
Muži vrhy, hody
Muži desetiboj, štafety
Ženy sprinty, překážky
Ženy běhy
Ženy skoky
Ženy vrhy, hody
Ženy sedmiboj, štafety

Deset nejlepších výkonů v disciplině z publikace 80 let atletiky bylo doplněno všemi výkony, dosaženými (dohledanými) od roku 1984 - proto počet historicky nejlepších výkonů v jednotlivých disciplinách kolísá.
Verze v Excelu (xls).


Muži sprinty překážky

100m Vývoj oddílového rekordu      
12,1 Kocourek Olaf Týniště nad Orlicí 14.08.1921  
11,4 Kocourek Olaf Kolín 03.09.1922  
11,0 Kocourek Olaf HK 23.09.1923  
10,9 Moravec Miloslav HK 03.08.1949  
10,8 Mňuk Václav Ostrava 17.09.1949  
10,7 Kynos Václav Praha 15.06.1957  
10,6 Kynos Václav Krakow 29.06.1957  
10,5 Nohejl Miroslav Suhl 20.06.1965
10,77 Ponocný Viktor Třinec 28.08.1976  
10,68 Desenský Michal HK 02.06.2012
  Nejlepší výkony      
10,68 Desenský Michal HK 02.06.2012
10,5 Nohejl Miroslav Suhl 20.06.1965  
10,77 Ponocný Viktor Třinec 28.08.1976  
10,80 Müller Dominik HK 02.06.2012
10,6 Kynos Václav Krakow 29.06.1957  
10,6 Kynos Jiří Náchod 06.08.1961  
10,87 Nix Tomáš Liberec 30.04.2007  
10,7 Novotný Petr Praha 28.07.1981  
10,94 Doležal Jan Aubagne (FRA) 04.07.2015  
11,02 Vosecký Ivan Praha 09.08.1981  
10,8 Doksanský (Mňuk) Václav Ostrava 17.09.1949  
10,8 Nohejl Jaroslav Pardubice 23.07.1961  
10,8 Schmied Jiří Litomyšl 26.05.1968  
10,8 Šťásek Josef Praha 19.05.1976  
  Nejlepší výkony s větrem      
10,64 Ponocný Viktor Třinec 28.08.1976  
10,6 Tluka František Praha 14.06.1974  
10,91 Doležal Jan Eskilstuna (SWE) 11.06.2015  
10,7 Schmied Jiří Litomyšl 22.05.1968  
10,7 Vosecký Ivan Ústí nad Labem 04.07.1981  
10,96 Hodboď Lukáš Pardubice 15.06.1974  
11,08 Balcar Tomáš Litomyšl 23.05.2004
         
200m Vývoj oddílového rekordu      
24,6 Kocourek Olaf HK 1919  
24,1 Plenta Štefan Praha 25.09.1921  
23,9 Kocourek Olaf Praha 1922  
23,6 Kocourek Olaf HK 23.09.1923  
23,2 Wimmer Josef Pardubice 1925  
23,1 Moravec Miloslav Litoměřice 1947  
22,7 Moravec Miloslav Praha 29.07.1948  
22,2 Moravec Miloslav HK 21.09.1949  
22,1 Kynos Václav Plzeň 26.05.1957  
21,8 Kynos Václav Cluj 18.08.1957  
22,04 Nix Tomáš HK 29.05.2004  
21,95 Nix Tomáš Liberec 21.08.2004  
21,88 Nix Tomáš Pardubice 21.05.2005  
21,69 Nix Tomáš Liberec 18.06.2005  
21,68 Nix Tomáš Liberec 19.05.2007  
21,67 Desenský Michal Celje (SLO) 11.09.2010  
21,65 Desenský Michal Ostrava 19.06.2011  
21,50 Desenský Michal HK 02.06.2012  
21,23 Desenský Michal Praha 24.06.2012  
21,22 Desenský Michal Praha 07.06.2013  
21,21 Desenský Michal Praha 07.02.2016 hala
  Nejlepší výkony      
21,21 Desenský Michal Praha 07.02.2016
hala
21,22 Desenský Michal Praha 07.06.2013  
21,56 Müller Vít Praha 27.05.2017  
21,68 Nix Tomáš Liberec 19.05.2007  
21,91 Ryba David Jablonec n. N. 25.06.2017  
21,98 Hodboď Lukáš Pardubice 15.06.2014  
21,8 Kynos Václav Cluj 18.08.1957  
21,8 Kynos Jiří HK 01.10.1961  
21,8 Nohejl Miroslav HK 16.09.1964  
21,9 Vaníček Miroslav Brno 17.05.1975  
22,14 Mentberger Petr Turnov 30.08.2003  
22,14 Balcar Tomáš HK 10.07.2004  
22,0 Červenka Václav Brno 23.08.1964  
22,0 Novotný Petr Brno 17.05.1980  
22,0 Tropp Petr Svitavy 1982  
22,1 Tluka František Praha 14.06.1974  
22,2 Moravec Miloslav HK 21.09.1949  
22,2 Novotný Jaroslav Pardubice 20.06.1964  
22,3 Nohejl Jaroslav HK 10.05.1964  
22,3 Schmied Jiří Ústí n. L. 30.06.1968  
22,3 Vosecký Ivan Brno 17.05.1980  
22,54 Desenský Lukáš Liberec 16.05.2015  
  Nejlepší výkony s větrem      
21,09 Desenský Michal Praha 23.05.2015  
21,56 Nix Tomáš Litomyšl 30.07.2005  
 
     
400m Vývoj oddílového rekordu      
67,0 Kolísko HK 02.09.1904  
58,7 Hůrka Pardubice 1909  
58,0 Kocourek Olaf ? 1920  
57,2 Kocourek Olaf ? 1922  
56,4 Plenta Štefan HK 23.09.1923  
55,2 Wimmer Josef HK 01.06.1924  
54,7 Wimmer Josef ? 1925  
53,6 Wimmer Josef Lysá nad Labem 09.08.1925  
52,0 Wimmer Josef Praha 08.05.1926  
51,2 Wimmer Josef Brno 25.08.1929  
50,6 Moravec Miloslav HK 12.08.1948  
50,3 Moravec Miloslav Praha 17.08.1948  
49,7 Moravec Miloslav Sofia 04.09.1949  
49,6 Erbs Jindřich Karlovy Vary 11.09.1965  
49,2 Erbs Jindřich HK 12.06.1966  
48,9 Vaníček Miroslav HK 1989  
48,8 Vaníček Miroslav Dvůr Králové n.L. 06.07.1968  
48,7 Vaníček Miroslav Karlovy Vary 24.05.1969  
48,1 Vaníček Miroslav Otrokovice 07.07.1973  
48,56 Vaníček Miroslav Bratislava 17.05.1975  
48,36 Mentberger Petr Rjeka 01.06.2004  
48,31 Nix Tomáš Ostrava 08.06.2004  
48,06 Mentberger Petr Liberec 20.06.2004  
48,04 Nix Tomáš Tábor 14.08.2005  
48,01 Nix Tomáš Pardubice 07.09.2005  
47,98 Nix Tomáš Nymburk 10.09.2005  
47,96 Nix Tomáš Litomyšl 20.05.2006  
47,77 Nix Tomáš Praha 24.06.2006  
47,46 Nix Tomáš Praha 25.06.2006  
47,45 Nix Tomáš Turnov 22.05.2007  
47,40 Desenský Michal Praha 30.06.2013  
47,31 Desenský Michal Ústí n. O. 30.06.2013  
47,21 Desenský Michal Praha 09.06.2014  
47,16 Desenský Michal Ostrava 12.07.2014  
46,84 Desenský Michal Ostrava 03.08.2014  
46,77 Desenský Michal Kladno 14.06.2015  
46,39 Desenský Michal Tallin (EST) 09.07.2015  
  Nejlepší výkony      
46,39 Desenský Michal Tallin (EST) 09.07.2015  
46,78 Müller Vít Ostrava 02.07.2017  
47,35 Hodboď Lukáš Třinec 29.06.2014  
47,45 Nix Tomáš Turnov 22.05.2007
48,06 Mentberger Petr Liberec 20.06.2004  
48,1 Vaníček Miroslav Otrokovice 07.07.1973  
49,06 Balcar Tomáš Stará Boleslav 04.06.2005  
49,28 Šnejdr Filip Jablonec n. N. 22.06.2013  
49,30 Jirman Štěpán HK 07.05.2016  
49,2 Erbs Jindřich HK 12.06.1966  
49,47 Doležal Jan Aubagne (FRA) 04.07.2015  
49,55 Taufman Petr Praha 05.07.1980  
49,56 Štejnar Jaromír Liberec 28.06.2008  
49,76 Vondřejc Jiří Pardubice 22.09.2004  
49,7 Moravec Miloslav Sofia 04.09.1949  
50,11 Štěpánek Martin Pardubice 27.05.2017  
50,24 Tropp Petr Jablonec nad Nisou 28.02.1982 hala
50,2 Novotný Jaroslav HK 24.05.1964  
50,5 Skořepa Josef Vysoké Mýto 24.08.1963  
50,64 Vondřejc Jan HK 10.07.2004  
50,6 Kadečka Jiří Praha 07.06.1964  
50,7 Červenka Václav Siena 31.05.1964  
50,7 Vomáčko Petr HK 17.07.1974  
         
110m přek. Vývoj oddílového rekordu      
20,0 Svoboda Jan Praha 08.07.1923  
18,2 Košina HK 1926  
16,6 Nosek Jiří Praha 30.05.1943  
16,4 Špryňar Zdeněk Pardubice 01.10.1944  
16,4 Moravec Miloslav ? 1947  
16,1 Moravec Miloslav HK 03.06.1948  
16,0 Moravec Miloslav Mladá Boleslav 17.05.1964  
15,8 Moravec Miloslav (Gottwaldov) Zlín 17.05.1964  
15,5 Moravec Miloslav HK 16.08.1954  
15,4 Chudomel Václav Litomyšl 26.05.1968  
15,0 Knejp Jiří Praha 16.06.1974  
15,52 e Patzák Jiří Bucuresti 11.08.1978  
15,45 e Vosecký Ivan Bratislava 06.06.1980 není v tabulkách 1980
15,42 e Petr Emanuel Jablonec nad Nisou 03.06.1995  
15,42 e Rykl Radoš Jablonec nad Nisou 18.05.2013  
15,35 e Rykl Radoš Děčín 21.06.2014  
14,76 Doležal Jan HK 07.06.2014  
14,61 Doležal Jan Plzeň 27.06.2015  
  Nejlepší výkony      
14,61 Doležal Jan Plzeň 27.06.2015  
14,84 Rykl Radoš Kladno 27.08.2016  
15,0 Knejp Jiří Praha 16.06.1974  
15,42 Petr Emanuel Jablonec nad Nisou 03.06.1995  
15,45 Vosecký Ivan Bratislava 06.06.1980  
15,52 Patzák Jiří Bucuresti 11.08.1978  
15,4 Chudomel Václav Litomyšl 26.05.1968  
15,4 Ficenec Zdeněk Nové Město n. Met. 07.08.1983  
15,5 Moravec Miloslav HK 16.08.1954  
15,5 Brázda Miloš HK 26.06.1955  
15,5 Frič Jaromír Stará Boleslav 30.06.1973  
15,76 Záleský Petr Praha 15.06.1996  
15,6 Tropp Petr Ústí nad Orlicí 30.06.1990  
15,6 Černohorský Matěj Jablonec nad Nisou 25.08.2007  
15,92 Král Aleš Liberec 15.06.2015  
15,7 Absolon Luděk Pardubice 12.06.1976  
15,97 Perun Vítězslav Jablonec nad Nisou 03.09.2005  
16,00 Černohorský Jan Stará Boleslav 15.06.2003  
15,8 Jareš Vladimír Praha 06.06.1976  
15,8 Laštůvka Milan Brno 26.06.1982  
         
400m přek. Vývoj oddílového rekordu      
65,0 Wimmer Josef Pardubice 14.06.1925  
64,1 Svoboda Jan ? 1926  
63,2 Wimmer Josef ? 1926  
62,8 Kvadrát Bedřich ? 1934  
54,8 Moravec Miloslav Praha 18.08.1948  
54,6 Moravec Miloslav Moskva 24.07.1949  
53,3 Moravec Miloslav Budapest 30.08.1949  
52,41 Hodboď Lukáš Sušice 21.05.2014  
52,33 Hodboď Lukáš Praha 09.06.2014  
52,23 Müller Vít Liberec 16.05.2015  
52,17 Müller Vít Ostrava 21.06.2015  
50,71 Müller Vít Praha 13.05.2017  
50,44 Müller Vít Turnov 23.05.2017  
49,92 Müller Vít Třinec 11.06.2017  
  Nejlepší výkony      
49,92 Müller Vít Třinec 11.06.2017  
52,33 Hodboď Lukáš Praha 09.06.2014  
53,3 Moravec Miloslav Budapest 30.08.1949  
53,96 Štěpánek Martin Praha 03.09.2017  
54,57 Jeřábek Libor Banská Bystrica 22.08.1982  
55,0 Skořepa Josef Litomyšl 09.06.1963  
55,38 Balcar Tomáš Liberec 06.06.2009  
55,77 Záleský Petr Praha 01.06.1996  
55,84 Hübner Kryštof Pardubice 13.09.2014  
55,9 Fähnrich Vlad. HK 15.08.1965  
56,35 Jirman Štěpán Praha 26.09.2015  
56,3 Chudomel Václav Dvůr Králové n. L. 06.07.1968  
56,53 Jarkovský Jiří Praha 30.05.1981  
56,7 Chvojka Jiří Čáslav 03.07.1957  
56,9 Metelka Pavel Jičín 10.06.1989  
57,09 Černohorský Jan Kladno 05.07.2003  
57,0 Tomášek Josef HK 18.08.1963  
57,72 Černohorský Matěj Litomyšl 20.05.2006  
57,78 Desenský Lukáš Opava 27.09.2014  
57,8 Vomáčko Petr HK 17.08.1974  
57,8 Erbs Jindřich HK 06.10.1968  

Návrat na přehled

Muži běhy

800m Vývoj oddílového rekordu      
2:13,0 Svoboda Jan HK 23.09.1923  
2:09,9 Potoček HK 26.11.1923  
2:08,2 Götz Rudolf Pardubice 14.06.1925  
2:04,5 Voženílek František ? 1933  
2:02,6 Voženílek František ? 1933  
2:01,2 Voženílek František Semtín 1935 2:00,2 ?
2:00,6 Ozarčuk Alexej HK 19.07.1952  
1:57,1 Heger Jaroslav HK 13.06.1954  
1:56,5 Heger Jaroslav Opava 22.08.1954  
1:54,8 Heger Jaroslav ? 1954 Dukla Jaroměř?
1:55,8 Tomáš Josef HK 09.08.1959  
1:54,9 Tomáš Josef HK 10.06.1962  
1:54,2 Tomáš Josef Pardubice 29.09.1962  
1:50,9 Tomáš Josef Uherské Hradiště 07.07.1963
1:50,86 Hodboď Lukáš Praha 26.02.2017 hala
1:50,28 Hodboď Lukáš Turnov 23.05.2017  
1:49,42 Hodboď Lukáš Praha 30.05.2017  
1:46,98 Hodboď Lukáš Ostrava 28.06.2017  
  Nejlepší výkony      
1:46,98 Hodboď Lukáš Ostrava 28.06.2017  
1:50,9 Tomáš Josef Uherské Hradiště 07.07.1963  
1:52,30 Jirman Štěpán Praha 15.02.2015 hala
1:53,8 Vomáčko Petr Pardubice 26.06.1976  
1:54,0 Beran Jiří Pardubice 26.06.1976  
1:54,3 Brož Jan Turnov 20.09.1964  
1:55,64 Mottl Lukáš Jablonec n. N. 26.08.2017  
1:55,8 Beran Josef Praha 11.07.1973  
1:56,5 Heger Jaroslav Opava 22.08.1954 1:54,8
1:56,7 Žid Jaroslav Stará Boleslav 01.06.1960  
1:57,1 Keprta Pavel HK 17.08.1958  
1:57,2 Chvojka Jiří HK 01.09.1958  
1:57,2 Bárta Jiří Dobruška 17.06.1967  
         
1500m Vývoj oddílového rekordu      
5:50,0 Rejfek Kolín 1908  
4:54,0 Rybář Josef Kolín 05.05.1921  
4:40,6 Götz Rudolf Dvůr Králové n. L. 09.09.1923  
4:36,4 Götz Rudolf ? 1924  
4:32,8 Götz Rudolf HK 14.09.1924  
4:21,8 Götz Rudolf HK 22.06.1925  
4:12,2 Voženílek František Pardubice 1933  
4:07,8 Kučera Miroslav HK 29.08.1954  
4:06,2 Tomáš Josef Náchod 09.05.1957  
4:01,8 Tomáš Josef HK 19.05.1957  
4:01,0 Tomáš Josef HK 09.06.1957  
4:00,6 Tomáš Josef Praha 15.06.1957  
4:00,5 Tomáš Josef HK 08.09.1957  
3:58,8 Tomáš Josef Nitra 08.06.1958  
3:58,2 Tomáš Josef Praha 19.06.1958  
3:57,3 Tomáš Josef Týniště nad Orlicí 05.07.1959  
3:54,3 Tomáš Josef Praha 20.08.1961  
3:52,6 Tomáš Josef HK 28.08.1962  
3:46,9 Tomáš Josef Litomyšl 09.06.1963
  Nejlepší výkony      
3:46,9 Tomáš Josef Litomyšl 09.06.1963  
3:47,9 Beran Jiří Nymburk 09.06.1976  
3:53,4 Moučka František HK 18.08.1973  
3:55,7 Vomáčko Petr Olomouc 06.09.1975  
3:57,4 Brož Jan Praha 22.06.1962  
3:59,3 Beran Josef Dobruška 14.07.1974  
3:59,5 Pithart Jiří Pardubice 08.06.1974  
4:00,8 Semirád Libor Liberec 23.09.1961  
4:01,35 Jirman Štěpán Praha 22.02.2015 hala
4:01,70 Slanina Martin Praha 14.05.2011  
4:02,2 Doskočil Ladislav Nymburk 24.06.1975  
4:02,4 Zelinger Vlast. HK 19.05.1957  
         
5000m Vývoj oddílového rekordu      
20:50,0 Rejfek Kolín 1908  
18:16,0 Götz Rudolf ? 1923  
17:01,1 Kalous Jan Týniště nad Orlicí 1923  
16:37,0 Nedobitý Karel ? 1926  
16:22,0 Voženílek František ? 1931  
16:17,0 Taišl Václav ? 1944  
16:04,2 Jaroš Václav HK 03.09.1950  
15:47,4 Zelinger Vlast. HK 29.08.1954  
15:40,6 Zelinger Vlast. HK 1955  
15:35,2 Tomáš Josef HK 20.04.1958  
15:33,4 Novák Miroslav Týniště nad Orlicí 05.07.1959  
15:26,2 Tomáš Josef HK 19.07.1959  
14:49,2 Tomáš Josef Praha 25.07.1959  
14:47,6 Tomáš Josef Praha 22.09.1959  
14:32,0 Tomáš Josef Brno 17.07.1960  
14:28,0 Tomáš Josef Praha 20.09.1960  
14:26,2 Tomáš Josef Praha 25.09.1960  
14:18,0 Tomáš Josef Praha 24.06.1961  
14:14,8 Tomáš Josef Praha 10.09.1962  
14:10,2 Tomáš Josef Ostrava 27.06.1962  
14:05,6 Tomáš Josef Praha 23.06.1962  
14:02,0 Tomáš Josef Jena 07.07.1962  
14:00,6 Tomáš Josef HK 17.10.1962  
13:54,0 Tomáš Josef Moskva 02.07.1963  
13:52,2 Tomáš Josef Moskva 04.07.1964  
  Nejlepší výkony      
13:52,2 Tomáš Josef Moskva 04.07.1964  
14:34,8 Pithart Jiří Praha 23.06.1970  
14:46,8 Moučka František Stará Boleslav 30.06.1973  
14:48,7 Jarotek Lukáš Pardubice 29.05.1982  
14:49,4 Doskočil Ladislav Opava 29.05.1976  
14:54,8 Bartůněk Václav Olomouc 19.08.1962  
14:58,2 Zářecký Josef Praha 13.09.1964  
14:59,4 Raim Ladislav Týniště nad Orlicí 29.06.1991  
14:59,6 Lesso Jiří Stará Boleslav 01.05.1968  
14:59,6 Beran Jiří Týniště nad Orlicí 17.05.1986  
15:08,2 Čivrný Jiří Opava 29.05.1976  
15:18,0 Hausvater Karel Svitavy 16.05.1987  
15:25,2 Brož Jan HK 15.07.1964  
         
10000m Vývoj oddílového rekordu      
34:38,0 Kalous Jan Dvůr Králové n. L. 1923  
33:38,0 Voženílek František HK 1931  
33:09,2 Jaroš Václav HK 22.10.1949  
32:35,2 Zelinger Vlastimil Kladno 08.08.1955  
30:30,0 Tomáš Josef HK 03.11.1960  
29:52,0 Tomáš Josef Štětín 16.07.1961  
29:22,4 Tomáš Josef Beograd 12.09.1962  
29:05,4 Tomáš Josef Oslo 02.09.1964  
  Nejlepší výkony      
29:05,4 Tomáš Josef Oslo 02.09.1964  
30:23,6 Bartůněk Václav Ostrava 14.07.1962  
30:34,2 Pithart Jiří Praha 21.07.1974  
30:42,6 Doskočil Ladislav Ostrava 11.09.1976  
31:32,3 Beran Jiří Jičín 31.05.1986  
31:37,2 Raim Ladislav ? 1992 není v oddílových tabulkách
31:48,6 Lesso Jiří HK 06.10.1968  
31:52,4 Hausvater Karel Litomyšl 06.06.1987  
32:00,1 Raim Ladislav Náchod 09.08.1991  
32:04,6 Moučka František HK 18.08.1973  
32:05,6 Siegl Josef Náchod 03.08.1983  
32:06,6 Čivrný Jiří Olomouc 06.09.1975  
32:23,9 Pražan Vlad. Chrudim 12.08.1981  
32:32,9 Jarotek Lukáš Náchod 09.08.1991  
32:35,2 Zelinger Vlastimil Kladno 08.08.1955  
32:40,25 Pytlík Libor Plzeň 26.06.2004
         
3000m př. Vývoj oddílového rekordu      
11:08,4 Medek Jaromír HK 1952  
10:50,8 Medek Jaromír HK 21.06.1952  
10:07,0 Fotiadis Janis HK 24.10.1952  
9:59,6 Zelinger Vlastimil HK 21.07.1957  
9:15,2 Tomáš Josef Pardubice 29.06.1961  
  Nejlepší výkony      
9:15,2 Tomáš Josef Pardubice 29.06.1961  
9:17,6 Brož Jan Praha 27.06.1964  
9:43,0 Zářecký Josef Praha 26.07.1964  
9:45,8 Doskočil Ladislav Pardubice 30.08.1975  
9:49,83 Schejbal Oldřich HK 02.06.2012  
9:54,8 Hrbek Tomáš Svitavy 29.08.1987  
9:56,3 Jarotek Lukáš Nové Město n. M. 14.08.1983  
9:58,90 Pytlík Libor Liberec 06.06.2009  
9:59,6 Zelinger Vlastimil HK 21.07.1957  
10:04,8 Moučka František Pardubice 30.08.1975  
10:06,0 Pražan Vlad. Nové Město n. M. 16.08.1981  
10:07,0 Fotiadis Janis HK 24.10.1952  
         
Maraton Vývoj oddílového rekordu      
3:10:30,4 Kalous Jan Praha 28.08.1924  
2:36:13,2 Bartůněk Václav Szeged 21.07.1963  
2:23:14,0 Pithart Jiří Praha 03.05.1975
  Nejlepší výkony      
2:23:14,0 Pithart Jiří Praha 03.05.1975  
2:27:43,0 Čivrný Jiří Praha 03.05.1975  
2:29:09,0 Siegel Josef Havlovice 04.06.1983  
2:29:20,0 Raim Ladislav ? 1992 není v oddílových tabulkách
2:34:22,0 Harendarčík P. ? 1988 není v oddílových tabulkách
2:36:13,2 Bartůněk Václav Szeged 21.07.1963  
2:46:32,0 Hausvater Karel Havlovice 13.06.1987  
2:46:39,0 Knápek Ladislav Moskva (RUS) 08.08.1987 neověřený výkon
2:47:53,0 Poupě Josef Praha 03.05.1975  
2:58:04,6 Salavec Jiří Domažlice 13.07.1975  
2:58:12,0 Feifer Pavel Úpice 04.08.1973  
3:03:23,0 Jarotek Lukáš Liberec 13.10.1983  
3:06:30,0 Schwarz Josef Havlovice 11.07.1981  
3:10:30,4 Kalous Jan Praha 28.08.1924  
3:12:15,0 Knápek Ladislav Košice 04.10.1987  
3:28:46,0 Lender Jan Plzeň 27.03.2017 mezičas 100km
3:29:12,0 Kalous Petr ? 1927  
3:31:51,8 Zářecký Josef Úpice 31.07.1966  

Návrat na přehled

Muži skoky

Výška Vývoj oddílového rekordu      
1,45 Neuman Josef HK 13.07.1904  
1,55 Žabokrtský Adolf HK 1905  
1,65 Žabokrtský Adolf HK 1906  
1,67 Bělohoubek Jan HK 22.07.1923  
1,70 Hobzek Josef Praha 07.08.1924  
1,72 Hlaváček Alois HK 22.06.1925  
1,76 Papoušek Praha 1925  
1,76 Hlaváček Alois Jaroměř 12.08.1926  
1,79 Zámiš Jan HK 25.05.1931  
1,80 Zámiš Jan Praha 03.07.1932  
1,83 Zámiš Jan Varšava 1933  
1,85 Zámiš Jan Praha 1933  
1,86 Zámiš Jan Praha 08.08.1933  
1,87 Novák Jan HK 03.10.1948  
1,88 Shejbal Vladimír HK 23.08.1955  
1,90 Shejbal Vladimír HK 04.09.1955  
1,91 Shejbal Vladimír HK 02.10.1955  
1,92 Středa Milan Týniště nad Orlicí 01.05.1959  
1,96 Doksanský Zdeněk Chrudim 24.09.1967  
2,00 Doksanský Zdeněk HK 13.06.1970  
2,02 Ficenec Zdeněk Pardubice 13.06.1981  
2,04 Bahník Marek Jablonec n. N. 04.02.2017 hala
2,05 Bahník Marek Nové Město n. Met. 03.06.2017  
2,07 Bahník Marek Třinec 10.06.2017  
  Nejlepší výkony      
2,07 Bahník Marek Třinec 10.06.2017  
2,02 Ficenec Zdeněk Pardubice 13.06.1981  
2,01 Dyntar Luboš Pardubice 15.09.1982 v tabulkách také 2,02
2,01 Doležal Jan Aubagne (FRA) 04.07.2015  
2,00 Doksanský Zdeněk HK 13.06.1970  
1,98 Pažout Ivo HK 12.07.1978  
1,97 Knejp Jiří Praha 20.10.1973  
1,95 Lukáš Ladislav Chrudim 21.06.1986  
1,95 Záleský Petr Jablonec n. N. 20.02.1994 hala
1,95 Perun Vítězslav Čáslav 20.05.1995  
1,94 Patzák Jiří Bucuresti 10.08.1978  
1,93 Rykl Radoš Kladno 17.06.2017  
1,92 Středa Milan Týniště nad Orlicí 01.05.1959  
1,91 Shejbal Vladimír HK 02.10.1955  
1,91 Jareš Vladimír Praha 05.06.1976  
1,91 Fišer Petr Turnov 02.06.1984  
         
Dálka Vývoj oddílového rekordu      
5,16 Neuman Josef HK 13.07.1904  
5,25 Žabokrtský Adolf HK 1905  
6,24 Hlavsa Zdeněk Pardubice 19.06.1921  
6,41 Bělohoubek Jan HK 05.09.1923  
6,46 Bělohoubek Jan Lázně Bělohrad 13.09.1925  
6,61 Bělohoubek Jan HK 12.09.1927  
6,80 Štrégl Jan ? 1928  
6,86 Štrégl Jan Praha 1929  
6,88 Zámiš Jan HK 10.10.1934  
7,08 Moravec Miloslav Praha 20.08.1947  
7,27 Čepek Jaroslav HK 30.05.1954  
7,30 Moravec Miloslav Varšava 30.06.1957  
7,40 Jelínek Adam Liberec 19.06.2004
7,50 Doležal Jan Praha 07.02.2015 hala
  Nejlepší výkony      
7,50 Doležal Jan Praha 07.02.2015 hala
7,40 Jelínek Adam Liberec 19.06.2004  
7,32 Doležal Jan Opava 27.09.2014  
7,30 Moravec Miloslav Varšava 30.06.1957  
7,27 Čepek Jaroslav HK 30.05.1954  
7,23 Jón Jaroslav Otrokovice 06.06.1970  
7,11 Pořízek Drahomír Praha 24.06.1995 7,14 v hale
7,08 Dyntar Luboš Jablonec nad Nisou 12.01.1986 hala
7,05 Skořepa Josef Siena 31.05.1964  
7,01 Schmied Václav Týniště nad Orlicí 17.09.1966  
6,95 Rykl Radoš Praha 23.02.2013 hala
6,93 Severin Jaroslav Plzeň 26.06.1971  
6,93 Vosecký Ivan Praha 09.08.1981  
6,89 Jarolímek Zdeněk Chrudim 14.05.1988  
6,88 Zámiš Jan HK 10.10.1934  
6,86 Pinkas Emil HK 09.06.1957  
6,86 Štrégl Jan Praha 1929  
  Výkony s větrem      
6,86 Martinovský Petr Třinec 04.07.1987  
         
Tyč Vývoj oddílového rekordu      
2,35 Žabokrtský Adolf HK 1905  
2,52 Šorš ? 1922  
2,80 Šorš HK 13.05.1923  
3,01 Štrégl Jan HK 13.09.1925  
3,10 Štrégl František Praha 04.10.1925  
3,30 Štrégl František Pardubice 06.07.1927  
3,40 Košina Pardubice 1929  
3,65 Štrégl Jan Kolín 1930  
3,80 Štrégl Jan Praha 1930  
3,85 Vašata Zdeněk Bratislava 09.09.1956  
3,86 Vašata Zdeněk HK 14.09.1958  
3,90 Hruška Pavel Stará Boleslav 01.06.1960  
3,92 Hruška Pavel Liberec 24.07.1960  
3,95 Hruška Pavel Pardubice 05.06.1963  
4,01 Hruška Pavel HK 23.06.1963  
4,16 Hruška Pavel HK 08.09.1963  
4,21 Frič Jaromír HK 12.06.1971  
4,25 Knejp Jiří HK 18.08.1973  
4,30 Knejp Jiří Banská Bystrica 02.09.1973  
4,40 Frič Jaromír Chrudim 15.09.1973  
4,40 Patzák Jiří Praha 09.01.1982 hala
4,40 Rykl Radoš Jablonec n. N. 12.01.2014 hala
4,45 Rykl Radoš Pardubice 25.01.2014 hala
4,50 Doležal Jan Sheffield (UK) 26.01.2014 hala
4,51 Rykl Radoš Praha 23.02.2014 hala
4,50 Rykl Radoš Liberec 18.05.2014  
4,75 Rykl Radoš Třinec 28.06.2014  
4,80 Rykl Radoš Ostrava 28.02.2016 hala
4,90 Rykl Radoš Kladno 18.06.2017  
5,00 Rykl Radoš Monzón (ESP) 02.07.2017  
  Nejlepší výkony      
5,00 Rykl Radoš Monzón (ESP) 02.07.2017  
4,60 Doležal Jan Praha 19.01.2016 hala
4,50 Doležal Jan Eugene (USA) 23.07.2014  
4,45 Červinka Václav HK 29.06.2016  
4,40 Frič Jaromír Chrudim 15.09.1973  
4,40 Patzák Jiří Praha 09.01.1982 hala
4,33 Capoušek David Jablonec n. N. 24.06.2017  
4,30 Knejp Jiří Banská Bystrica 02.09.1973  
4,25 Perun Vítězslav HK 18.07.2004  
4,21 Bareš Marek Jablonec n. N. 18.05.2013  
4,16 Hruška Pavel HK 08.09.1963  
4,15 Dyntar Luboš Dvůr Králové n. L. 27.06.1981  
4,01 Kohout Jan Praha-Stromovka 18.02.2012 hala
4,00 Jareš Vladimír Třinec 29.08.1976  
3,95 Halíř Pavel Jablonec n. N. 24.06.2017  
3,93 Vašata Zdeněk HK 28.05.1967  
3,90 Vimr Adolf Ostrava 27.06.1962  
3,90 Moník Milan HK 22.09.1968  
3,90 Adámek Pavel Jablonec nad Nisou 23.06.1979  
3,90 Král Aleš Praha 25.05.2014  
         
Trojskok Vývoj oddílového rekordu      
10,50 Hlavsa Zdeněk ? 1922  
11,35 Bělohoubek Jan HK 05.09.1923  
11,45 Hubálek Josef Olomouc 24.08.1924  
11,93 Bělohoubek Jan Pardubice 14.05.1925  
12,03 Bělohoubek Jan Pardubice 16.05.1926  
12,61 Hlaváček Alois ? 1927  
12,65 Košina HK 15.06.1930  
12,80 Poupa František ? 1932  
13,52 Zámiš Jan ? 1933  
13,60 Moravec Miloslav Pardubice 12.10.1941  
13,68 Moravec Miloslav Semtín 26.07.1942  
13,80 Moravec Miloslav Praha 04.09.1942  
14,22 Čepek Jaroslav Partizánské 22.05.1955  
14,56 Čepek Jaroslav Týniště nad Orlicí 12.10.1958  
14,61 Jón Jiří Kladno 19.09.1965  
14,78 Chocholouš Dalibor Mladá Boleslav 17.07.1966  
14,83 Jón Jaroslav Ústí nad Labem 30.06.1968  
15,40 Jón Jaroslav Dubnica 22.06.1969
  Nejlepší výkony      
15,40 Jón Jaroslav Dubnica 22.06.1969  
15,31 Dyntar Luboš Jablonec nad Nisou 09.02.1986 hala
14,78 Chocholouš Dalibor Mladá Boleslav 17.07.1966  
14,61 Jón Jiří Kladno 19.09.1965  
14,56 Čepek Jaroslav Týniště nad Orlicí 12.10.1958  
14,55 Jelínek Adam Litomyšl 23.05.2004  
14,35 Zavázal Karel Opava 30.07.1961  
14,29 Bělonohý Petr Vlašim 28.06.1969  
14,11 Severin Jaroslav Jablonec nad Nisou 20.02.1971 hala
14,07 Rykl Radoš Opava 27.09.2014 hala
14,04 Schmied Václav HK 16.07.1967  
14,04 Bažant Milan Brno 26.06.1982  
14,00 Skořepa Josef HK 08.09.1963  

Návrat na přehled

Muži vrhy, hody

50,58Čapek DanielPardubice08.06.2016

Koule Vývoj oddílového rekordu      
9,80 Tvrzký Ladislav ? 1922  
10,48 Bělohoubek Jan HK 14.09.1924  
11,05 Bělohoubek Jan Pardubice 14.06.1925  
12,65 Svoboda Jan ? 1926  
12,73 Böhm Heinz ? 1930  
14,03 Fiedler František HK 10.05.1936  
14,63 Kačáni Martin Opava 22.08.1954  
15,25 Lajbner Václav Stará Boleslav 01.06.1960  
15,81 Vidrna Jaroslav Pardubice 29.09.1962  
16,43 Vidrna Jaroslav HK 17.08.1974  
16,54 Cejnar Zdeněk Praha 23.06.2005  
16,97 Cejnar Zdeněk Kladno 02.07.2005  
17,47 Cejnar Zdeněk Otrokovice 24.01.2009 hala
17,37 Cejnar Zdeněk Pardubice 07.07.2010  
  Nejlepší výkony      
17,47 Cejnar Zdeněk Otrokovice 24.01.2009 hala
16,43 Vidrna Jaroslav HK 17.08.1974  
15,35 Krajčovič Zdeněk Praha 06.06.1978  
15,27 Petr Roman Týniště nad Orlicí 06.06.1987  
15,25 Lajbner Václav Stará Boleslav 01.06.1960  
15,14 Černý Jakub Brno 11.06.2012  
14,97 Vašata Václav Pardubice 30.05.1970  
14,63 Kačáni Martin Opava 22.08.1954  
14,47 Štrégl Ladislav HK 24.05.1964  
14,18 Doležal Jan Praha 07.02.2015  
14,06 Chmelík Boris HK 13.05.1967  
14,03 Fiedler František HK 10.05.1936  
13,90 Lukášek Josef Opava 22.08.1954  
13,90 Moravec Jiří Kolín 15.07.1956  

 


Disk Vývoj oddílového rekordu      
21,00 Žabortský Adolf HK 1905  
22,55 Bína Kolín 1908  
25,25 Tvrzký Ladislav HK 05.05.1921  
34,60 Tvrzký Ladislav HK 14.09.1924  
37,06 Bělohoubek Jan Pardubice 14.06.1925  
38,00 Fiedler František HK 10.05.1936  
40,50 Fiedler František Mladá Boleslav 07.06.1936  
41,91 Moravec Oldřich Turnov 04.09.1949  
42,76 Lajbner Václav čáslav 18.08.1953  
43,16 Kačáni Martin HK 28.08.1954  
47,58 Lajbner Václav HK 09.06.1957  
48,78 Lajbner Václav Praha 24.08.1957  
49,03 Lajbner Václav Pardubice 27.07.1958  
49,39 Lajbner Václav HK 14.09.1958  
49,50 Lajbner Václav HK 01.10.1958  
49,57 Lajbner Václav Březnice 21.06.1959  
51,85 Vidrna Jaroslav Pardubice 29.09.1962  
52,07 Vidrna Jaroslav Pardubice 05.06.1963  
56,58 Vidrna Jaroslav HK 13.04.1974
  Nejlepší výkony      
56,58 Vidrna Jaroslav HK 13.04.1974  
49,57 Lajbner Václav Březnice 21.06.1959  
49,22 Krajčovič Zdeněk HK 27.04.1977  
49,17 Brzek Milan Liberec 18.06.2005  
47,68 Lajbner Petr HK 24.09.1980  
47,68 Cejnar Zdeněk Pardubice 11.06.2011  
47,48 Vašata Václav HK 13.05.1967  
47,46 Doležal Jan Nové Město n. M. 30.05.2015  
47,29 Chmelík Boris Dvůr Králové n. L. 04.06.1967  
47,01 Tulis Lukáš Jičín 17.09.2017  
46,94 Svoboda Miroslav HK 21.04.1978  
45,59 Vilímek Pavel Jičín 30.08.2009  
44,94 Petr Roman Týniště nad Orlicí 10.09.1987  
44,81 Štrégl Ladislav HK 12.07.1964  
44,15 Kupec Pavel HK 21.08.1966  
43,96 Mlčoch Josef Týniště nad Orlicí 22.06.1975  
         
Oštěp (starý typ) Vývoj oddílového rekordu    
24,00 Žabortský Adolf HK 1905  
25,00 Bína Kolín 1908  
29,05 Krčmář HK 05.05.1921 nebo 29,50
43,90 Svoboda Jan HK 13.05.1923  
47,82 Zima Josef Praha 03.10.1925  
49,25 Böhm Heinz ? 1930  
50,93 Hernych HK 29.06.1935  
52,00 Wünsch Ludvík Nová Paka 09.08.1942  
53,50 Wünsch Ludvík HK 30.08.1942  
54,04 Wünsch Ludvík HK 20.09.1942  
55,07 Wünsch Ludvík Pardubice 10.10.1943  
56,68 Wünsch Ludvík Praha 16.07.1944  
57,91 Wünsch Ludvík Praha 10.06.1946  
58,88 Klok Josef HK 08.09.1957  
63,06 Fejtek Miloš HK 11.05.1958  
64,71 Fejtek Miloš HK 17.08.1958  
66,05 Fejtek Miloš HK 06.09.1959  
68,59 Fejtek Miloš Náchod 10.09.1959  
69,79 Fejtek Miloš Náchod 24.09.1959  
71,66 Šilhan Jiří HK 24.05.1964  
72,89 Šilhan Jiří Liberec 18.07.1964  
72,92 Šilhan Jiří Praha 13.09.1964  
73,90 Šilhan Jiří Turnov 20.09.1964  
  Nejlepší výkony (starý typ)      
73,90 Šilhan Jiří Turnov 20.09.1964  
69,79 Fejtek Miloš Náchod 24.09.1959  
68,24 Landmesser (Cmero) Patrik Litomyšl 06.06.1987  
63,19 Březina Jiří HK 24.05.1964  
62,08 Moravec Miloslav Pardubice 29.09.1962  
61,50 Rodr Jiří Ostrava 07.07.1979  
60,74 Lajbner Václav Opava 19.10.1958  
58,88 Klok Josef HK 08.09.1957  
58,66 Moravec Petr HK 18.08.1973  
57,91 Wünsch Ludvík Praha 10.06.1946  
57,90 Mejdr Rudolf HK 13.05.1967  
         
Oštěp (nový typ) Vývoj oddílového rekordu    
56,60 Landmesser (Cmero) Patrik Třinec 29.06.1986  
62,56 Landmesser (Cmero) Patrik Jablonec n. N. 27.06.1987
62,87 Král Aleš Ostrava 20.06.2015
62,90 Král Aleš Mannheim (GER) 28.06.2015
  Nejlepší výkony (nový typ)      
62,90 Král Aleš Mannheim (GER) 28.06.2015
62,56 Landmesser (Cmero) Patrik Jablonec n. N. 27.06.1987  
62,31 Štefan Radim Pardubice 13.05.2009  
57,05 Doležal Jan HK 12.09.2015  
54,90 Šťastný Josef Svitavy 13.08.1989  
54,54 Pořízek Drahomír Plzeň 11.05.2000  
54,24 Petružálek Jan HK 27.04.2011  
53,39 Sychra Martin HK 12.06.2016  
53,36 Brzek Milan Pardubice 17.09.1994  
52,87 Jeřábek Dalibor Kolín 01.07.2017  
52,78 Perun Vítězslav Turnov 30.08.2003  
52,78 Navrátil Petr Týniště nad Orlicí 08.05.2007  
52,37 Vašata Zbyněk Litomyšl 17.05.2003  
51,04 Žoha Jiří Týniště nad Orlicí 02.06.1990  
50,84 Kučera Robert Praha 18.09.2011  
48,95 Štěpán Pavel HK 21.05.2016  
48,74 Rykl Radoš Praha 22.05.2016  
47,68 Petr Roman Dvůr Králové n. L. 08.08.1987  
47,21 Táborský Lukáš Pardubice 13.05.2000  
47,19 Jelínek Vojtěch Stará BoleslavK 21.08.2005  
47,16 Kopeček Martin Olomouc 04.05.2005  
         
Kladivo      
22,60 Svoboda Jan ? 1928  
24,28 Böhm Heinz ? 1931  
25,70 Zámiš Jan HK 12.06.1934  
29,51 Petrů Miroslav HK 14.05.1945 rok nelze zjistit
31,98 Hanuš Jaroslav HK 22.10.1949  
33,90 Moravec Miloslav HK 10.07.1950  
39,37 Hanuš Jaroslav Turnov 20.08.1950  
52,90 Matoušek Josef Náchod 28.05.1955  
52,96 Matoušek Josef HK 09.07.1955  
53,85 Matoušek Josef HK 20.08.1955  
55,18 Matoušek Josef Náchod 09.10.1955  
55,60 Matoušek Josef Opava 03.06.1956  
56,47 Matoušek Josef Náchod 28.04.1957  
56,84 Matoušek Josef Náchod 09.05.1957  
58,20 Matoušek Josef HK 19.05.1957  
58,80 Matoušek Josef Náchod 22.09.1957  
59,57 Matoušek Josef HK 24.09.1958  
60,27 Matoušek Josef HK 19.04.1959  
60,77 Matoušek Josef HK 09.05.1959  
60,95 Matoušek Josef Praha 19.06.1959  
61,40 Matoušek Josef Bratislava 30.08.1959  
61,90 Matoušek Josef HK 27.09.1959  
63,68 Matoušek Josef Jaroměř 08.05.1960  
64,65 Matoušek Josef Bratislava 27.08.1961  
64,67 Matoušek Josef Kutná Hora 16.05.1962  
67,82 Matoušek Josef Tatabanya 19.08.1962  
68,78 Matoušek Josef Praha 21.07.1963
  Nejlepší výkony      
68,78 Matoušek Josef Praha 21.07.1963  
64,40 Štěpánek Josef Praha 22.05.1982  
64,36 Matoušek Milan Praha 22.06.1976  
60,72 Čapek Daniel Bradenton (USA/FL) 25.05.2017  
59,74 Bednář Zdeněk Zlín (Gottwaldov) 05.10.1979  
59,24 Středa Petr HK 20.04.1988  
58,20 Charvát Jaroslav HK 11.10.1967  
58,15 Ungrád Oldřich Náchod 15.09.1964  
57,60 Rodr Jiří Praha 06.07.1980  
56,76 Cabal Jiří HK 09.06.2012  
54,50 Šťastný Josef Litomyšl 27.05.1989  
53,08 Košťál Jan Chrudim 29.09.1987  
51,38 Haškovec Martin Turnov 04.06.1988  
50,37 Kujal Jan Pardubice 22.06.2011  
50,25 Bartůněk Jan Jablonec n.N. 25.05.2016  
48,38 Brzek Milan Chrudim 23.05.1996  
47,28 Lajbner Václav HK 21.07.1957  

Návrat na přehled

Muži desetiboj, štafety

Desetiboj Vývoj oddílového rekordu (platné body v prvím sloupci)      
    3 608 Puchr ? 1936
           
4 708 4 859 4 709 Špryňar Zdeněk HK 30.08.1942
      12,3 - 6,38 - 10,10 - 1,60 - 57,4 - 18,4 - 27,30 -2,70 - 37,52 - 5:17,4
5 134 5 347 5 261 Špryňar Zdeněk Náchod 01.08.1943
      12,1 - 6,33 - 10,79 - 1,60 - 57,4 - 18,5 - 32,24 -3,23 - 46,33 - 5:14,3
5 380 5 574 5 516 Špryňar Zdeněk Mladá Boleslav 23.07.1944
      12,1 - 6,36 - 10,73 - 1,70 - 56,9 - 17,5 - 30,35 -3,20 - 45,57 -4:55,5
6 172 6 329 6 428 Moravec Miloslav Praha 21.09.1947
      11,7 - 7,08 - 12,35 - 1,70 - 52,7 - 16,4 - 36,00 - 3,00 - 48,26 - 4:44,8
6 395 6 556 6 707 Moravec Miloslav Praha 04.07.1949
      11,4 - 6,97 - 12,01 - 1,76 - 52,6 - 16,3 - 35,91 - 3,20 - 54,07 - 4:43,0
6 661 6 842 7 071 Moravec Miloslav HK 08.10.1949
      11,0 - 6,92 - 12,50 - 1,82 - 50,7 - 16,1 - 36,80 - 3,20 - 54,88 - 4:46,6
6 660 6 843   Jareš Vladimír Praha 06.06.1975
      11,3 - 6,73 - 11,94 - 1,91 - 54,3 - 15,8 - 35,24 - 3,90 - 56,72 - 4:46,0
6 431 e 6 545   Patzák Jiří Praha 01.07.1979
      11,71 - 6,70 - 11,48 - 1,91 - 53,67 - 16,04 - 37,44 - 4,10 - 50,56 - 5:20,9
7 260     Doležal Jan Aubagne (FRA) 4-5.7.2015
      10,94 - 7,08 - 12,55 - 2,01 - 49,47 - 15,79 - 43,04 - 4,30 - 48,90 - 5:10,04
  Nejlepší výkony        
7 260     Doležal Jan Aubagne (FRA) 4-5.7.2015
      10,94 - 7,08 - 12,55 - 2,01 - 49,47 - 15,79 - 43,04 - 4,30 - 48,90 - 5:10,04
6 775 e     Rykl Radoš Kladno 17-18.6.2017
      11,71 - 6,55 - 11,17 - 1,93 - 52,97 - 15,00 - 37,49 - 4,90 - 45,79 - 5:09,33
6 661   7 071 Moravec Miloslav HK 08.10.1949
      11,0 - 6,92 - 12,50 - 1,82 - 50,7 - 16,1 - 36,80 - 3,20 - 54,88 - 4:46,6
6 660 6 843   Jareš Vladimír Praha 06.06.1975
      11,3 - 6,73 - 11,94 - 1,91 - 54,3 - 15,8 - 35,24 - 3,90 - 56,72 - 4:46,0
6 625 6 813   Frič Jaromír Banská Bystrica 02.09.1973
      11,2 - 6,69 - 11,91 - 1,81 - 53,1 - 15,7 - 40,02 - 4,30 - 51,38 - 5:11,6
6 490 6 677   Knejp Jiří Dresden 04.08.1974
      11,7 - 6,58 - 11,92 - 1,92 - 53,1 - 15,5 - 35,54 - 4,00 - 48,56 - 4:55,5
6 431 e 6 545   Patzák Jiří Praha 01.07.1979
      11,71 - 6,70 - 11,48 - 1,91 - 53,67 - 16,04 - 37,44 - 4,10 - 50,56 - 5:20,9
6 377 e     Perun Vítězslav HK 19.07.2004
      11,64 - 6,83 - 11,06 - 1,92 - 53,48 - 16,61 - 30,92 - 4,25 - 48,38 - 5:04,49
6 245 6 421   Skořepa Josef Vysoké Mýto 25.08.1963
      11,4 - 6,44 - 11,14 - 1,68 - 50,5 - 16,9 - 33,12 - 3,40 - 53,65 - 4:31,4
6 059 6 243   Dunda František HK 01.10.1961
      11,4 - 6,45 - 10,65 - 1,70 -52,6 - 17,1 - 39,05 - 3,40 - 50,23 4:51,2
6 029 e     Rykl Radoš Ústí nad Orlicí 04.10.2014
      11,85 - 6,39 - 11,06 - 1,85 - 55,73 - 16,37 - 32,87 - 4,52 - 44,46 - 5:29,89
5 959 6 147   Laštůvka Milan HK 29.05.1977
      11,8 - 6,50 - 10,21 - 1,75 - 54,5 - 16,6 - 34,14 - 3,80 - 47,65 - 4:49,8
5 866 5 892   Ficenec Zdeněk Ústí nad Orlicí 05.10.1986
      11,8 - 6,34 - 9,96 - 1,90 - 54,7 - 16,0 - 36,80 - 3,76 - 38,52 -5:14,0
5 654 5 802   Jón Jaroslav Ústí nad Orlicí 12.10.1969
      11,6 - 6,78 -10,17 - 1,66 - 54,4 - 16,4 - 27,01 - 3,40 - 41,85 -4:54,8
     


4x100m Vývoj oddílového rekordu    
47,1 Hlavsa, Plenta, Šorš, Kocourek Praha 28.09.1921
46,5 Hlavsa, Tvrzký, Plenta, Kocourek ? 1922
45,6 Hlavsa, Tvrzký, Plenta, Kocourek Pardubice 12.08.1923
45,1 Hlavsa, Tvrzký, Bělohoubek, Kocourek HK 05.09.1923
44,6 Moravec, Bartoš, Wünsch, Hakl Pardubice 20.08.1944
44,3 Hausvater, Čepek, Kazda, Moravec Lomnice nad Popelkou 12.09.1954
43,9 Skřivan, Hausvater, Kazda, Moravec HK 26.06.1955
43,5 Nohejl J., Kynos V., Švestka, Moravec HK 25.09.1956
43,3 Čepek, Kynos V., Coufal, Moravec HK 09.06.1957
42,8 Nohejl J., Novotný, Fähnrich, Skořepa Siena 31.05.1964
45,36 Petřík, Bára, Tropp, Záleský Pe Praha 15.06.1996
44,66 Frola, Nix, Mentberger, Fikr Ostrava 23.06.2001
44,58 Frola, Jelínek A., Mentberger, Nejedlý Plzeň 22.06.2002
43,17 Frola, Jelínek A., Mentberger, Černohorský J. Kladno 05.07.2003
42,90 Balcar, Jelínek A., Mentberger, Nix Liberec 05.06.2004
42,64 Rykl, Müller V., Hodboď, Doležal Třinec 28.06.2014
41,90 L. Desenský, Müller V., Hodboď, Doležal Ostrava 20.06.2015
  Nejlepší výkony        
41,90 L. Desenský, Müller V., Hodboď, Doležal Ostrava 20.06.2015
42,35 Štěpánek, Blatník, Hodboď, V. Müller (host) Kolín 28.05.2016
42,64 Rykl, Müller V., Hodboď, Doležal Třinec 28.06.2014
42,72 Desenský, Balcar, Nix, Bician (host, cizinec) Nové Město n. M. 05.06.2010
42,89 Balcar, Němec (host), Bician (host, cizinec), Nix Jablonec n. N. 23.05.2009
42,90 Balcar, Jelínek A., Mentberger, Nix Liberec 05.06.2004
42,93 Balcar, Hedvičák (host), Bician (host), Štejnar Jablonec n.N. 31.05.2008
42,95 Zajíček, Jelínek A., Mentberger, Nix Litomyšl 20.05.2006
43,02 Štejnar, Balcar, Zajíček, Nix Liberec 19.05.2007
42,8 Nohejl J., Novotný, Fähnrich, Skořepa Siena 31.05.1964
43,00 L. Desenský, Rykl, V. Müller, Havel HK 13.06.2015
43,08 Zajíček, Balcar, Mentberger, Nix HK 10.06.2005
43,12 Müller, Doležal, Šnejdr, Rykl Ústí n. O. 31.08.2013
43,17 Frola, Jelínek A., Mentberger, Černohorský J. Kladno 05.07.2003
43,21 Němec, Bician,(hosté) Nix, Králík Mladá Boleslav 23.05.2009
43,1 Nohejl J., Skořepa, Dunda, Nohejl M. HK 15.08.1965
43,30 Štejnar, Balcar, Bician (host), Bakeš Liberec 28.06.2008
43,32 Desenský, Müller, Bician (host), Rykl Jablonec n. N. 18.05.2013
43,32 Hodboď, Müller (host), Bician (host), Rykl Jablonec n. N. 20.08.2016
43,2 Schmied V., Schmied J., Kabrhel, Nohejl M. Pardubice 11.06.1967
43,37 Zajíček, Perun, Mentberger, Nix HK 17.09.2005
43,41 Balcar, Němec, Bician, (hosté) Nix Jičín 30.08.2009
43,42 Müller, Desenský, Bician (host), Nix HK 02.06.2012
43,48 Balcar, Perun, Mentberger, Nix Jablonec nad Nisou 03.09.2005
43,50 Balcar, Mižičko, Bician, (hosté) Nix Třebíč 22.05.2010
43,3 Čepek, Kynos V., Coufal, Moravec HK 09.06.1957
43,3 Nohejl J., Kynos J., Kalous, Nohejl M. Ostrava 27.05.1962
43,3 Nohejl M., Novotný, Kalous, Melzer Pardubice 05.06.1963
43,3 Kabrhel, Erbs, V. Schmied, J. Nohejl Liberec 01.06.1966 nejistý výkon
43,4 Nohejl J., Kynos V., Pinkas, Moravec HK 08.09.1957
43,4 Ponocný, Šimůnek, Tluka, Hetfleiš Ostrava 20.09.1975
43,5 Ponocný, Severín, Štásek, Hetfleiš Gottwaldov (Zlín) 14.06.1975
43,62 Rykl, V. Müller, Hodboď, L. Desenský Nové Město n. M. 30.05.2015
43,65 Balcar, Nejedlý (host), Zajíček, Nix Stará Boleslav 04.06.2005
43,72 Frola, Jelínek A., Mentberger, Nix Česká Lípa 07.09.2003
43,6 Tluka, Bažant J., Vosecký, Novotný Pe Brno 20.05.1979
43,76 D. Ryba, Holub host, Balcar, Rykl Jablonec n. N. 26.09.2015
43,79 Procházka host, Hodboď, Král, Blatník Praha 26.09.2015
43,83 Hodboď host, Desenský, Bician (host), Nix Jablonec n. N. 18.05.2013
43,8 Nohejl J., Kalous, Fähnrich, Dunda HK 24.05.1964 ?43,7
43,7 Tluka, Šťásek, Rytíř, Hetfleiš Pardubice 08.06.1974
           
4x400m Vývoj oddílového rekordu    
3:48,6 Krejčík, Srna, Špryňar, Brykner Praha 1941
3:45,2 Adamec, Voříšek, Bartoš, Brykner HK 1944
3:44,0 Bezdíček, Ozarčuk, Pišl, Kopsa HK 10.08.1949
3:35,8 Pišl, Brož, Ozarčuk, Bezdíček HK 26.06.1950
3:33,0 Čepek, Klamt, Hausvater, Moravec HK 1954
3:31,4 Heger, Kazda, Čepek, Moravec HK 17.10.1954
3:30,0 Žid, Moravec, Dunda, Dvořák Praha 19.06.1960
3:26,7 Červenka, Dunda, Kadečka, Skořepa Plzeň 20.10.1963
3:25,6 Kadečka, Červenka, Melzer, Erbs HK 12.07.1964
3:25,97 Vosecký, Tropp, Jarkovský, Tluka Praha 30.06.1981
3:25,43 Vondřejc, Balcar, Vondřejc, Nix Litomyšl 22.05.2004
3:18,28 Vondřejc, Balcar, Vondřejc, Nix Liberec 05.06.2004
3:17,48 Jirman, L. Desenský, V. Müller, Hodboď Třinec 29.06.2014
3:16,16 Doležal, Hodboď, Štěpánek, V. Müller Ostrava 21.06.2015
3:12,15 Jirman, Hodboď, M. Desenský, V. Müller Třinec 11.06.2017
  Nejlepší výkony        
3:12,15 Jirman, Hodboď, M. Desenský, V. Müller Třinec 11.06.2017
3:16,16 Doležal, Hodboď, Štěpánek, V. Müller Ostrava 21.06.2015
3:17,48 Jirman, L. Desenský, V. Müller, Hodboď Třinec 29.06.2014
3:18,28 Vondřejc, Balcar, Vondřejc, Nix Liberec 05.06.2004
3:21,40 Nejedlý(host), Balcar, Mentberger, Nix Jablonec nad Nisou 03.09.2005
3:22,98 Ryba, Blatník, Štěpánek, Bahník Praha 03.09.2017
3:23,14 Balcar, Vondřejc, Mentberger, Nix HK 10.07.2004
3:23,65 Štěpánek, Jirman, Hodboď, V.Müller (host) Kolín 28.05.2016
3:24,00 Blatník, Duchan, Halberštát, Ryba Jablonec n. N. 25.06.2017
3:24,04 Štěpánek, Blatník, Halberštát, Jirman Nové Město n. M. 03.06.2017
3:24,23 Štěpánek, Blatník, Halberštát, Král Nové Město n. M. 03.06.2017
3:24,36 Nix, Balcar, Syřiště (host), Mižičko (host, cizinec) Nové Město n. M. 05.06.2010
3:24,60 Balcar, Štejnar, Vaněk (host), Nix Stará Boleslav 02.06.2007
3:24,69 Balcar, Čelko (host, cizinec), Míšek, Nix Liberec 06.06.2009
3:24,75 Hübner, Doležal, V.Müller, Hodboď Opava 27.09.2014
3:24,96 Mentberger, Zajíček, Nejedlý, Nix HK 17.09.2005
3:25,35 Štěpánek, Jirman, Blatník, Balcar Jablonec n. N. 26.08.2017
3:25,6 Kadečka, Červenka, Melzer, Erbs HK 12.07.1964
3:25,97 Vosecký, Tropp, Jarkovský, Tluka Praha 30.06.1981
3:26,02 Balcar, Nejedlý (host), Laštůvka, Nix Stará Boleslav 04.06.2005
3:26,03 Červený (host), Hodboď, Jirman, Halbrštát (host) Praha 26.09.2015
3:26,0 Nix, Nejedlý, Frola, Kopeček Chrudim 31.05.2003
3:26,43 Jirman, Rykl, Šnejdr (host), Halbrštát (host) Jablonec nad Nisou 31.05.2014
3:26,7 Červenka, Dunda, Kadečka, Skořepa Plzeň 20.10.1963
3:27,0 Šrámek, Bárta, Chudomel, Vaníček Týniště nad Orlicí 10.06.1968
3:27,0 Vosecký, Novotný, Taufman, Tropp Brno 22.08.1981
3:27,32 Míšek, Balcar, Mižičko (host), Rykl HK 02.06.2012
3:27,6 Štěpánek, Bárta, Chudomel, Vaníček Dvůr Králové nad Labem 06.07.1968
3:27,82 Hrbek (host), Jirman, Štěpánek, Blatník HK 14.05.2016
3:27,94 Balcar, Jirman, Mottl, Štěpánek Nové Město n. M. 30.05.2015
3:28,06 Král, Mottl, Ryba, L. Desenský Ostrava 21.06.2015
3:28,4 Hrbáč, Král, Beran, Vaníček Chrudim 12.09.1971
3:28,85 Balcar, Štejnar, Vaněk (host), Vostřel Stará Boleslav 02.06.2007
3:28,93 Štejnar, Lakota (host), Souček, Míšek Turnov 30.06.2013
3:29,15 Balcar, V.Müller, Rykl, Šnejdr(host) Liberec 18.05.2014
3:29,16 Horák, Nix, Čelko (host), Fiedler Jablonec n. N. 26.05.2009
3:29,21 Balcar, Zajíček, Černohorský, Petružálek Liberec 19.05.2007
3:29,26 Mentberger, Nix, Nejedlý, Černohorský Turnov 30.08.2003
3:29,31 Petružálek, Nix, Svoboda, Čelko (hosté) Mladá Boleslav 30.08.2003
3:29,42 Rykl, Doležal, Souček, Šnejdr Jablonec n. N. 23.06.2013
3:30,0 Žid, Moravec, Dunda, Dvořák Praha 19.06.1960
3:30,0 Kadečka, Červenka, Tomáš, Novotný Praha 08.07.1962
3:30,0 Šrámek, Schmied J., Erbs, Vaníček HK 06.10.1968

Návrat na přehled

Ženy sprinty, překážky

100m Vývoj oddílového rekordu      
14,2 Kofránková Marie HK 1922  
13,4 Kofránková Marie Praha 07.10.1923  
13,3 Srnová Eva Praha 1942  
13,2 Srnová Eva Praha 1943  
13,1 Kalousková Iva Náchod 29.05.1954  
12,9 Poláková Alena Jablonec nad Nisou 02.05.1955  
12,8 Garčarová Helena HK 27.05.1956  
12,7 Žabková Eva Praha 18.06.1960  
12,6 Žabková Eva HK 10.07.1960  
12,5 Žabková Eva HK 08.05.1961  
12,4 Žabková Eva Praha 04.06.1961  
12,3 Tomášová-Žabková Eva Jihlava 09.07.1961  
12,1 Tomášová Eva HK 23.06.1963  
11,9 Zavadilová Lenka Ústí nadOrlicí 29.04.1979  
11,8 Zavadilová Lenka Rostock 15.05.1979
12,04 Krejcarová Irena Praha 16.08.1982
  Nejlepší výkony      
11,8 Zavadilová Lenka Rostock 15.05.1979  
11,8 Krejcarová Irena Ostrava 09.07.1980  
12,04 Krejcarová Irena Praha 16.08.1982
12,18 Peichlová Zuzana Praha 24.06.1995  
12,0 Plíšková Jana Praha 26.06.1982  
12,1 Tomášová Eva HK 23.06.1963  
12,1 Mlynarčíková Valérie HK 08.05.1974  
12,1 Kaplanová Eliška Brno 09.05.1998  
12,2 Krejčíková Anna (Schmiedová) Praha 23.06.1970  
12,2 Hušková Markéta Dobruška 24.05.1980  
12,49 Volencová Jana Ostrava 03.10.1992  
12,3 Buchtelová Dana Rychnov nad Kněžnou 13.05.1975  
12,3 Vančurová Eva Litomyšl 28.07.1979  
12,58 Hošková Nelly Liberec 11.06.2016  
12,4 Nohejlová Helena HK 12.06.1966  
12,4 Blažková Miroslava Pardubice 22.06.1967  
12,4 Kudrnová Galina Pardubice 23.05.1970  
12,4 Klekarová Jitka Nymburk 01.05.1981 členka ?  
  Nejlepší výkony s větrem      
11,7 Kaplanová Eliška Brno 09.05.1998  
12,38 Kupčáková Pavla Chrudim 17.06.2007  
12,46 Volencová Jana Třinec 13.07.1991  
12,63 Troppová Kateřina Praha 03.07.2012  
200m Vývoj oddílového rekordu      
29,8 Kofránková Marie HK 05.09.1923  
29,4 Kofránková Marie HK 1924  
28,9 Kofránková Marie Pardubice 1924  
28,6 Kofránková Marie Praha 1926  
28,1 Srnová Eva Praha 1944  
27,8 Zavadilová Ludvika Litoměřice 1947  
27,5 Zavadilová Ludvika (Švecová) HK 11.10.1950  
27,5 Holubová Irena Zlín (Gottwaldov) 04.07.1953  
27,2 Žabková Eva Náchod 20.05.1955  
27,0 Žabková Eva Šumperk 01.07.1956  
26,5 Žabková Eva Šumperk 01.07.1956  
26,2 Žabková Eva Plzeň 26.05.1957  
26,1 Žabková Eva HK 13.05.1961  
25,9 Žabková Eva Praha 04.06.1961  
25,7 Tomášová-Žabková Eva Jihlava 09.07.1961  
25,5 Tomášová Eva Týniště nad Orlicí 27.08.1961  
25,3 Tomášová Eva HK 30.09.1961  
25,2 Tomášová Eva HK 10.10.1962  
25,1 Tomášová Eva HK 17.10.1962  
24,9 Mlynarčíková Valerie Praha 14.09.1974  
24,8 Mlynarčíková Valerie Praha 06.07.1975  
24,5 Zavadilová Lenka Šumperk 16.09.1978  
24,1 Krejcarová Irena Praha 26.06.1982
24,47 Krejcarová Irena Praha 16.08.1982  
  Nejlepší výkony      
24,1 Krejcarová Irena Praha 26.06.1982  
24,64 Peichlová Zuzana Praha 17.06.1995  
24,5 Zavadilová Lenka Šumperk 16.09.1978  
24,8 Mlynarčíková Valerie Praha 06.07.1975  
25,1 Tomášová Eva HK 17.10.1962  
25,36 Volencová Jana Ostrava 03.10.1992  
25,43 Kaplanová Eliška Praha 04.07.1999  
25,2 Plíšková Jana Banská Bystrica 26.09.1981  
25,4 Žampová Lada Mladá Boleslav 02.06.1984  
25,5 Vančurová Eva Šumperk 16.09.1978  
25,81 Troppová Kateřina Liberec 05.07.2012  
25,6 Krejčíková Anna (Schmiedová) Otrokovice 06.06.1970  
25,84 Perunová Kateřina Jablonec nad Nisou 01.07.1990  
25,7 Hušková Markéta Náchod 11.05.1980  
25,8 Hloušková Lenka HK 06.07.1975  
 
     
400m Vývoj oddílového rekordu      
66,8 Holubová Irena HK 1954  
64,6 Holubová Irena Lomnice nad Popelkou 18.08.1956  
64,4 Růžičková Anna Wroclav 28.06.1957  
63,8 Růžičková Anna Praha 24.08.1957  
62,5 Růžičková Anna (Srdínková) Praha 21.06.1958  
61,2 Vacardová Libuše (Kadečková) Praha 24.06.1961  
60,8 Jehličková Jaroslava Praha 10.09.1961  
59,2 Jehličková Jaroslava Pardubice 04.06.1962  
58,0 Jehličková Jaroslava Ostrava 28.08.1962  
57,5 Mlynarčíková Valerie HK 18.08.1973  
57,15 Růžičková Jana Bratislava 05.07.1980  
56,62 Krejcarová Irena Praha 28.08.1984
  Nejlepší výkony      
56,62 Krejcarová Irena Praha 28.08.1984  
57,15 Růžičková Jana Bratislava 05.07.1980  
57,23 Prokopová Sylva Praha 30.05.1981  
57,23 Perunová Kateřina Banská Bystrica 14.07.1990  
57,5 Mlynarčíková Valerie HK 18.08.1973  
57,75 Taclíková Lucie Jablonec n. N. 15.02.2014 hala
57,81 Peichlová Zuzana Jablonec nad Nisou 03.06.1995  
57,82 Troppová Kateřina Tábor 15.06.2013  
58,0 Jehličková Jaroslava Ostrava 28.08.1962  
58,86 Valešová (Kupčáková) Pavla Jablonec n. N. 01.02.2014 hala
58,8 Polanská Miluše Povážská Bystrica 19.07.1969  
59,0 Zavadilová Lenka HK 11.10.1978  
59,0 Jirásková Petra Praha 17.01.1981 hala
59,36 Coufalová Jaroslava Nitra 10.06.1985  
59,4 Sejkaničová Milena Jičín 14.05.1988  
59,4 Volencová Jana Nymburk 24.09.1994  
59,5 Hušková Markéta Mladá Boleslav 02.06.1984  
59,69 Vašátková Anna Ostrava 15.06.1991  
59,92 Havlasová Zuzana Bratislava 05.07.1980  
60,15 Prokopová Dana Kolín 01.07.2017  
60,1 Holasová Aneta Litomyšl 17.06.2003  
         
100m přek. Vývoj oddílového rekordu      
18,6 Reischigová Marcela HK 06.10.1968  
16,7 Krejčíková Anna (Schmiedová) Ústí nad Orlicí 03.05.1969  
16,2 Kudrnová Galina Pardubice 27.09.1969  
14,7 Kudrnová Galina Praha 13.06.1970  
14,6 Strejcová Libuše Praha 17.06.1975
15,03 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Praha 05.06.1982  
  Nejlepší výkony      
14,6 Strejcová Libuše Praha 17.06.1975  
14,7 Kudrnová Galina Praha 13.06.1970  
15,03 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Praha 05.06.1982  
14,8 Žampová Lada Liberec 07.09.1985  
15,04 Švestková Tereza Praha 21.07.1984  
15,17 Jandlová Romana (Jarkovská) Praha 03.07.1982  
15,0 Pospíšilová Marcela Nymburk 11.06.1977  
15,5 Kejklíčková Olga Praha 07.07.1973  
15,94 Jůzová Kateřina Nové Město n. M. 30.05.2015  
15,8 Najmanová Eva Turnov 20.06.1987 ?
15,8 Kubínová Michaela Svitavy 20.05.1989 ?
16,08 Ďurďová Kristýna Jablonec n. N. 20.08.2016  
16,23 Koldinská Tereza Liberec 11.06.2016  
16,1 Kurimská Eva HK 19.05.1979  
16,1 Kůstková Ivana Praha 05.06.1984  
  Nejlepší výkony s větrem      
14,4 Kudrnová Galina Praha 03.04.1971  
14,86 Žampová Lada Třinec 24.06.1984  
15,9 Pražáková Zuzana Ostrava 07.07.1977  
         
400m přek. Vývoj oddílového rekordu      
66,5 Brunclíková Sylva Praha 08.10.1975  
65,3 Brunclíková Sylva Praha 22.06.1976  
65,26 Brunclíková Sylva Praha 03.07.1977  
63,60 Brunclíková Sylva Praha 06.06.1978  
63,59 Prokopová-Brunclíková Sylva Praha 04.06.1978  
63,17 Prokopová Sylva Praha 30.06.1979  
62,06 Prokopová Sylva Praha 15.07.1979  
61,59 Prokopová Sylva Praha 10.06.1980  
60,71 Prokopová Sylva Praha 06.07.1980  
60,69 Prokopová Sylva Praha 19.06.1981  
60,28 Prokopová Sylva Praha 05.07.1981
  Nejlepší výkony      
60,28 Prokopová Sylva Praha 05.07.1981  
62,16 Taclíková Lucie Praha 24.06.2012  
63,89 Valešová (Kupčáková) Pavla Tábor 15.06.2013  
64,20 Holasová Aneta Plzeň 23.06.2002  
64,99 Růžičková Jana Praha 19.09.1981  
65,39 Jahelková Karolína Neela Plzeň 05.09.2009  
65,89 Tomášková Karolina Jablonec n. N. 24.06.2017  
67,15 Troppová Kateřina Olomouc 08.09.2015  
67,3 Žampová Lada Jablonec nad Nisou 13.07.1985  
67,5 Jandlová Romana (Jarkovská) Praha 26.06.1982  
67,6 Troppová Vladěna Praha 26.06.1982  
67,77 Koldinská Tereza Liberec. 11.06.2016  
68,7 Hloušková Lenka HK 18.10.1978  
69,1 Nevečeřalová Zdena HK 18.10.1992  
69,1 Vlčková Věra HK 26.09.1979  
69,55 Morávková Jana HK 04.06.2005  
69,6 Holečková Eva HK 19.09.1979  
69,6 Havlasová Zuzana Dobruška 24.05.1980  
69,6 Pražáková Jitka Pardubice 29.05.1982  

Návrat na přehled

Ženy běhy

800m Vývoj oddílového rekordu      
2:43,8 Zavadilová Ludvika HK 25.08.1949  
2:37,5 Růžičková Anna Náchod 21.06.1956  
2:35,8 Růžičková Anna Chrudim 12.08.1956  
2:30,5 Růžičková Anna Lomnice nad Popelkou 19.08.1956  
2:24,6 Krpatová Naďa Bratislava 08.09.1956  
2:23,8 Růžičková Anna Lovosice 25.05.1958  
2:23,1 Růžičková Anna Brno 08.06.1958  
2:21,2 Jehličková Jaroslava Opava 02.07.1961  
2:18,4 Jehličková Jaroslava Praha 09.09.1961  
2:17,8 Jehličková Jaroslava HK 03.06.1962  
2:11,6 Jehličková Jaroslava Praha 22.06.1962  
2:10,6 Jehličková Jaroslava Praha 26.07.1964  
2:10,0 Jehličková Jaroslava Stará Boleslav 23.09.1964
  Nejlepší výkony      
2:10,0 Jehličková Jaroslava Stará Boleslav 23.09.1964  
2:11,99 Jahelková Karolína Neela Ostrava 21.06.2009  
2:14,2 Jirásková Petra Mladá Boleslav 28.08.1982  
2:14,21 Guber Jasminka Stará Boleslav 21.08.2005 CIZINEC
2:15,4 Brunclíková Sylva (Prokopová) Ostrava 30.06.1974  
2:16,32 Taclíková Lucie Tábor 27.06.2010  
2:17,71 Troppová Kateřina Třebíč 22.05.2010  
2:18,6 Dytrychová Jaroslava Praha 31.01.1982 hala
2:19,1 Vašátková Anna Nymburk 10.07.1990  
2:19,4 Ringelová Marie Dvůr Králové n. L. 15.05.1982  
2:20,53 Čerenková Petra Kolín 28.05.2016  
2:21,3 Kaniščevová Zoja Plzeň 19.06.1976  
2:21,31 Novotná Tereza Penn State Un. (USA-PE) 20.02.2016 hala
2:21,5 Pospíšilová Marcela Praha 02.07.1977  
2:21,7 Růžičková Jana Praha 10.01.1981  
2:22,3 Nevečeřalová Zdena Nymburk 09.05.1981  
2:22,58 Prokopová Dana Nové Město n. Met. 03.06.2017  
2:23,0 Včeláková Jarmila HK 14.06.1965  
         
1500m Vývoj oddílového rekordu      
4:53,8 Jehličková Jaroslava HK 17.10.1962  
4:48,6 Brunclíková Sylva HK 16.10.1974  
4:46,4 Brunclíková Sylva HK 14.10.1975  
4:45,2 Nevečeřalová Zdena HK 27.06.1979  
4:44,36 Nevečeřalová Zdena Praha 30.05.1981  
4:42,2 Dytrychová Jaroslava Praha 26.06.1982  
4:35,93 Dytrychová Jaroslava Praha 03.07.1982  
4:17,79 Guber Jasminka Praha 27.06.2005 CIZINEC
4:27,60 Novotná Tereza Greensboro (USA-NC) 17.05.2015  
  Nejlepší výkony      
4:17,79 Guber Jasminka Praha 27.06.2005 CIZINEC
4:27,60 Novotná Tereza Greensboro (USA-NC) 17.05.2015  
4:35,93 Dytrychová Jaroslava Praha 03.07.1982  
4:44,21 Jirásková Petra Praha 18.07.1982  
4:44,36 Nevečeřalová Zdena Praha 30.05.1981  
4:46,4 Brunclíková Sylva HK 14.10.1975  
4:49,06 Jahelková Karolína Neela Pardubice 03.10.2009  
4:52,04 Metelková Taťána Jablonec n. N. 31.05.2014  
4:53,8 Jehličková Jaroslava HK 17.10.1962  
4:59,07 Jiříčková Simona Stará Boleslav 23.08.2008  
4:54,8 Kaniščevová Zoja HK 14.10.1975  
4:59,8 Navrátilová Iva Týniště nad Orlicí 23.09.1992  
5:01,94 Karlová Veronika Ostrava 01.07.2006  
5:04,4 Holcmanová Veronika Tábor 30.09.1989  
5:04,78 Čerenková Petra Praha 10.01.2017 hala
5:05,74 Prokopová Dana Třinec 28.06.2014  
5:05,9 Pacltová Markéta Tábor 30.09.1989  
5:07,2 Vašátková Anna Turnov 25.06.1988  
5:08,3 Šimonová Vlaďka HK 30.10.1973  
5:08,38 Topinková Monika HK 14.06.2008  
5:08,52 Šalandová Zdena Jablonec nad Nisou 13.07.1985  
5:08,8 Maredová Ivona HK 24.04.1984  
5:08,9 Prouzová Renata Týniště nad Orlicí 16.05.1987 host
5:12,4 Kotková Darina Dvůr Králové n. L. 05.06.1988  
5:14,0 Hanušová Jana Zábřeh 08.09.1990  
5:14,69 Hlousková Iva Jablonec nad Nisou 18.05.1991  
5:15,3 Čapková Radana Svitavy 06.09.1986  
5:16,9 Rýglová Hana Týniště nad Orlicí 23.09.1992  
5:18,1 Najmanová Eva Nové Město n. M. 13.09.1988  
5:19,2 Holečková Eva Jihlava 31.05.1980  
5:19,2 Karlíčková Michaela Turnov 25.06.1988  
5:20,0 Berná Blanka Karlovy Vary 03.06.1987  
5:20,9 Obstová Jana Turnov 03.06.1989  
5:21,6 Netíková Lucie Dvůr Králové n. L. 13.06.1987  
5:21,6 Holasová Aneta HK 25.06.2000  
5:22,2 Tomšová Renata Pardubice 26.05.1990  
5:22,4 Mohelská Martina Karlovy Vary 03.06.1987  
5:24,19 Boudová Žaneta Dvůr Králové n. L. 26.06.2010  
5:24,5 Dejmková Petra Turnov 09.06.1996  
5:25,2 Sejkaničová Monika Chrudim 07.05.1988  
5:26,2 Lokvencová Jana Jičín 30.05.1992  
5:26,28 Polanská Zuzana HK 22.06.2014  
5:27,0 Dostálová Markéta HK 25.05.1989  
5:27,5 Buranská Kateřina Turnov 22.05.1994  
5:28,0 Sejkaničová Milena HK 14.05.1985  
5:28,2 Havlasová Zuzana HK 24.09.1977  
         
3000m Vývoj oddílového rekordu      
12:28,6 Petrová Alice Bratislava 29.09.1974  
11:20,4 Kaniščevová Zoja Dvůr Králové n. L. 22.07.1976  
11:09,0 Nevečeřalová Zdena Náchod 02.07.1978  
10:37,0 Nevečeřalová Zdena Pardubice 13.06.1981  
10:09,51 Dytrychová Jaroslava Praha 22.05.1982
9:58,88 Guber Jasminka Pardubice 26.06.2005 CIZINEC
9:43,50 Guber Jasminka Kaunas (LIT) 23.07.2005 CIZINEC
9:54,41 Novotná Tereza Tábor 27.06.2010  
9:39,54 Novotná Tereza Blackburg (USA-VA) 21.02.2015 hala
9:35,10 Novotná Tereza Boston (USA-MA) 06.03.2016 hala
  Nejlepší výkony      
9:35,10 Novotná Tereza Boston (USA-MA) 06.03.2016 hala
9:43,50 Guber Jasminka Kaunas (LIT) 23.07.2005 CIZINEC
10:04,90 Metelková Taťána HK 13.06.2015  
10:09,51 Dytrychová Jaroslava Praha 22.05.1982  
10:22,3 Nevečeřalová Zdena Pardubice 21.05.1983  
10:57,4 Pacltová Markéta Brno 22.04.1989  
11:04,2 Holcmanová Veronika Brno 22.04.1989  
11:09,2 Kaniščevová Zoja Náchod 02.07.1978  
11:10,9 Rýglová Hana Liberec 01.06.1991  
11:16,9 Šalandová Z Turnov 25.08.1984  
11:19,67 Jiřičková Simona Liberec 05.07.2012  
11:32,76 Novotná Klára Kladno 29.05.2015  
11:50,85 Karlová Veronika Litomyšl 20.05.2006  
11:52,6 Petrová Jana Dvůr Králové n. L. 22.07.1976  
11:57,22 Novotná Markéta Břeclav 04.10.2008  
12:19,8 Troppová Vladěna Mladá Boleslav 28.08.1982  
12:27,41 Boudová Barbora Kolín 03.09.2005  
12:28,6 Petrová Alice Bratislava 29.09.1974  
12:34,8 Chaloupská Barbora Ústí nad Orlicí 23.05.2014  
12:38,94 Boudová Žaneta Liberec 02.06.2013  
12:48,14 Novotná Gréta Litomyšl 20.05.2006  
12:58,63 Záhorová Marie Děčín 21.06.2014  
13:06,6 Hanušová Jana Jičín 27.05.1989  
13:23,7 Jarošová Marie Bratislava 29.09.1974  
13:47,0 Kozáková Denisa Nové Město n. M. 28.05.1995  
14:23,5 Leiblová Kateřina Turnov 31.07.1983  
         
5000m Vývoj oddílového rekordu      
20:07,4 Navrátilová Iva Slatiňany 28.08.1992  
17:50,71 Guber Jasminka Týniště nad Orlicí 18.06.2005 CIZINEC
17:13,00 Guber Jasminka Olomouc 27.08.2005 CIZINEC
17:58,65 Metelková Taťána Jablonec n. N. 18.05.2013  
17:39,29 Novotná Tereza Spartanburg (USA) 26.04.2014  
17:35,06 Metelková Taťána Pardubice 16.07.2014  
16:40,54 Novotná Tereza Geneva (USA-OH) 20.02.2016 hala
  Nejlepší výkony      
16:40,54 Novotná Tereza Geneva (USA-OH) 20.02.2016 hala
17:13,00 Guber Jasminka Olomouc 27.08.2005 CIZINEC
17:35,06 Metelková Taťána Pardubice 16.07.2014  
19:45,61 Jiřičková Simona Jablonec n. N. 18.05.2013  
20:07,4 Navrátilová Iva Slatiňany 28.08.1992  
20:21,8 Rýglová Hana Slatiňany 28.08.1992  
22:38,35 Koubková Jana HK 14.05.2016  
23:31,69 Novotná Gréta Nová Paka 03.06.2006  
         
10000m Vývoj oddílového rekordu      
46:11,7 Laštůvková Zoja Nové Město n. Met. 16.09.1979  
37:09,5 Guber Jasminka Pardubice 07.02.2007 CIZINEC
36:18,03 Metelková Taťána Pardubice 08.10.2014  
  Nejlepší výkony      
36:18,03 Metelková Taťána Pardubice 08.10.2014  
37:09,5 Guber Jasminka Pardubice 07.02.2007 CIZINEC
46:11,7 Laštůvková Zoja Nové Město n. Met. 16.09.1979  
         
3000m př. Vývoj oddílového rekordu      
13:38,17 Boudová Barbora HK 04.06.2005  
11:41,62 Guber Jasminka HK 10.06.2006 CIZINEC
10:41,12 Guber Jasminka HK 02.06.2007 CIZINEC
11:04,45 Novotná Tereza HK 18.07.2010  
11:04,33 Novotná Tereza Winston-Salem (USA) 15.03.2013  
10:42,95 Novotná Tereza Statboro (USA) 21.04.2013  
10:41,41 Novotná Tereza Winston-Salem (USA) 21.03.2014  
10:33,40 Novotná Tereza Stanford (USA) 04.04.2014  
10:32,05 Novotná Tereza Charlottesville (USA-CA) 09.05.2014  
10:29,28 Novotná Tereza Raleigh (USA-NC) 16.05.2014  
10:27,14 Novotná Tereza Raleigh (USA-NC) 27.03.2015  
10:22,22 Novotná Tereza Williamsburg (USA-Va) 01.05.2015  
10:10,04 Novotná Tereza Jacksonville (USA-FL) 28.05.2015  
  Nejlepší výkony      
10:10,04 Novotná Tereza Jacksonville (USA-FL) 28.05.2015  
10:41,12 Guber Jasminka HK 02.06.2007 CIZINEC
11:05,66 Metelková Taťána HK 24.08.2013  
12:17,42 Jiřičková Simona HK 02.06.2012  
13:38,17 Boudová Barbora HK 04.06.2005  
14:16,20 Chejnovská Anna HK 02.06.2007  
14:29,57 Záhorová Marie Jablonec n. N. 31.05.2014  
         
Maraton Vývoj oddílového rekordu      
3:51:37,8 Jarošová Marie Praha 24.04.1976  
3:20:21 Metelková Taťána Hradec Králové 11.10.2015
  Nejlepší výkony      
3:20:21 Metelková Taťána Hradec Králové 11.10.2015
3:51:37,8 Jarošová Marie Praha 24.04.1976  
3:53:48 Novotná Gréta Wien (AUT) 23.04.2017  

Návrat na přehled

Ženy skoky

Výška Vývoj oddílového rekordu      
1,20 Kofránková Marie HK 12.08.1922  
1,21 Kofránková Marie Praha 07.10.1923  
1,22 Procházková Blažena Kostelec nad Orlicí 09.06.1929  
1,32 Kofránková Marie HK 14.09.1930  
1,35 Čížková Zdeňka Praha 06.07.1936  
1,36 Divecká Eva HK 27.06.1943  
1,40 Srnová Eva Náchod 01.08.1943  
1,45 Poláková Alena HK 17.10.1954  
1,48 Poláková Alena Karlovy Vary 02.08.1955  
1,50 Samcová Marie HK 08.06.1957  
1,51 Šmigurová Hedvika Týniště nad Orlicí 29.05.1963  
1,57 Krejčíková Anna Kolín 01.05.1970  
1,62 Krejčíková Anna (Schmiedová) Ústí nad Orlicí 10.10.1970  
1,65 Strejcová Libuše Ústí nad Orlicí 29.04.1973  
1,66 Strejcová Libuše Praha 16.06.1973  
1,69 Strejcová Libuše Praha 15.06.1974  
1,70 Strejcová Libuše Mladá Boleslav 22.06.1974  
1,71 Strejcová Libuše Olomouc 27.07.1974  
1,73 Strejcová Libuše Praha 14.09.1974  
1,78 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Praha 05.06.1982
  Nejlepší výkony      
1,78 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Praha 05.06.1982  
1,73 Strejcová Libuše Praha 14.09.1974  
1,72 Kůstková Ivana Pardubice 06.09.1981  
1,70 Mičánková Gabriela Kolín 30.06.1990  
1,69 Machaňová Romana Pardubice 09.08.1990  
1,65 Kaplanová Lenka Kroměříž 03.07.1982  
1,64 Pražáková Zuzana HK 28.05.1977  
1,64 Poláčková Martina Kolín 28.05.2016  
1,63 Kumpoštová Kateřina Jičín 14.05.1994  
1,63 Jiránková Lucie Turnov 28.09.2002  
1,63 Konířová Jana Jičín 04.09.2004  
1,62 Krejčíková Anna (Schmiedová) Ústí nad Orlicí 10.10.1970  
1,62 Šťastná Milena Jičín 18.05.1985  
1,62 Mikušíková Veronika Banská Bystrica 02.07.1997  
1,61 Sejkaničová Milena Chrudim 26.09.1987  
1,60 Jandlová Romana Praha 31.01.1982 hala
1,60 Ďurďová Kristýna Týniště nad Orlicí 18.06.2005  
1,59 Křížová Ilona Svitavy 15.05.1976  
1,59 Adamová Vlasta Praha 17.06.1987  
1,57 Adámková Alena Jablonec nad Nisou 10.06.1992  
Matoušková LucieTýniště nad Orlicí02.06.2001
1,55 Kejklíčková Olga Ústí nad Orlicí 13.10.1973  
1,55 Troppová Vladěna Praha 10.01.1981 hala
1,55 Komancová Lucie HK 04.05.2015 hala
1,55 Mášová Věra Svitavy 06.09.1986  
1,55 Hálová Barbora Týniště nad Orlicí 30.04.2011  
Dálka Vývoj oddílového rekordu      
4,01 Navrátilová HK 28.09.1921  
4,24 Kofránková Marie HK 05.09.1923  
4,36 Kofránková Marie HK 22.06.1924  
4,47 Kofránková Marie HK 14.09.1930  
4,50 Kofránková Marie Pardubice 1930  
4,78 Čížková Jiřina Praha 21.06.1936  
4,83 Růžková Marie Ostrava 28.09.1936  
4,89 Srnová Eva Praha 18.07.1943  
5,00 Srnová Eva Praha 1943  
5,13 Poláková Alena Čáslav 15.08.1953  
5,25 Poláková Alena Jablonec nad Nisou 04.06.1955  
5,41 Poláková Alena HK 06.11.1955  
5,42 Poláková Alena Cluj 17.08.1957  
5,58 Richterová Jana HK 02.05.1964  
5,60 Richterová Jana HK 10.05.1964  
5,68 Richterová Jana HK 24.05.1964  
5,73 Kudrnová Galina Pardubice 27.09.1969  
5,94 Kudrnová Galina Kolín 01.05.1970  
6,11 Kudrnová Galina Pardubice 24.05.1970
  Nejlepší výkony      
6,11 Kudrnová Galina Pardubice 24.05.1970  
6,00 Pavlíková Eva Praha 25.06.1982  
5,79 Kejklíčková Olga Ústí nad Orlicí 13.10.1973  
5,69 Mlynarčíková Valerie Praha 24.06.1975  
5,68 Richterová Jana HK 24,04,1964  
5,68 Hušková Markéta Pardubice 25.06.1980 hala
5,66 Adamová Vlasta Praha 02.07.1989  
5,65 Strejcová Libuše Pardubice 10.07.1974  
5,60 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Nové Město n. M. 12.08.1978  
5,60 Hartmannová Pavla Pardubice 03.02.2007 hala
5,59 Hloušková Lenka HK 10.06.1978  
5,54 Elfmarková Veronika HK 26.06.2004  
5,49 Vacardová Libuše (Kadečková) HK 14.06.1965  
  Výkony s větrem      
6,04 Pavlíková Eva Praha 10.07.1982  
5,87 Kejklíčková Olga Praha 08.07.1973  
5,64 Hloušková Lenka HK 25.04.1975  
         
Tyč Vývoj oddílového rekordu      

Nejsou zachyceny výkony z doby, kdy nebyla v oficiálním závodním programu


2,40 Radoňská Kateřina Týniště nad Orlicí 02.06.2001  
2,80 Radoňská Kateřina Jablonec nad Nisou 08.06.2002  
2,80 Holasová Aneta Chrudim 05.06.2004  
2,90 Holasová Aneta HK 29.05.2004  
3,05 Holasová Aneta Liberec 19.06.2004  
3,10 Radoňská Kateřina HK 15.05.2010  
3,13 Radoňská Kateřina Jablonec n. N. 03.07.2010  
3,15 Jůzová Kateřina HK 29.06.2016  
3,20 Tomášková Karolína Praha 10.02.2017 hala
  Nejlepší výkony      
3,20 Tomášková Karolína Praha 10.02.2017 hala
3,15 Jůzová Kateřina HK 29.06.2016  
3,13 Radoňská Kateřina Jablonec n. N. 03.07.2010  
3,11 Tomášková Karolína Jablonec n. N. 25.06.2017  
3,05 Holasová Aneta Liberec 19.06.2004  
2,90 Hofmanová Štěpánka HK 27.08.2011  
2,68 Bažatová Andrea Kolín 01.07.2017  
2,60 Jahelková Karolína Pardubice 17.06.2006  
2,50 Korbová Helena Nové Město n. M. 30.05.2015  
2,40 Novotná Pavla Pardubice 23.01.2010 hala
2,40 Voříšková Amálie Kladno 16.09.2017  
2,30 Taichmannová Radka Pardubice 23.09.2006  
2,20 Ďurďová Kristýna Litomyšl 19.05.2007  
2,20 Kobrlová Tereza Liberec 05.07.2012  
         
Trojskok Vývoj oddílového rekordu      

Nejsou zachyceny výkony z doby, kdy nebyl v oficiálním závodním programu


10,76 Matoušková Lucie Praha 30.09.2000  
10,86 Matoušková Lucie Svitavy 12.05.2001  
11,32 Urbancová Adéla Jablonec n. N. 18.05.2013  
  Nejlepší výkony      
11,32 Urbancová Adéla Jablonec n. N. 18.05.2013  
11,00 Loskotová Martina HK 12.06.2016  
10,86 Matoušková Lucie Svitavy 12.05.2001  
10,81 Elfmarková Veronika Nová Paka 03.06.2006  
10,50 Veselá Marcela Stará Boleslav 12.09.2009  
9,78 Radoňská Kateřina Týniště nad Orlicí 02.06.2001  
9,72 Ďurďová Kristýna HK 09.06.2012  
9,58 Tomášková Karolína Nové Město n. M. 03.09.2016  
8,86 Bártová Petra Týniště nad Orlicí 02.06.2001  
8,43 Kozáková Denisa Jičín 30.08.1995  

Návrat na přehled

Ženy vrhy, hody

Koule Vývoj oddílového rekordu      
8,10 Kofránková Marie HK 28.09.1921  
8,68 Kofránková Marie ? 1925  
9,35 Kofránková Marie Pardubice 1925  
9,54 Vanžurová Irena HK 25.08.1949  
9,69 Brandejská Květa Jičín 15.10.1950  
9,81 Brandejská Květa Hronov 02.06.1951  
9,95 Brandejská Květa Jičín 09.06.1951  
10,39 Brandejská Květa HK 09.1951  
11,37 Valášková Marie HK 22.04.1956  
11,70 Valášková Marie HK 20.05.1956  
12,11 Valášková Marie HK 23.09.1956  
12,43 Valášková Marie Stará Boleslav 01.06.1960  
13,48 Kostková Jitka Ústí nad Orlicí 03.05.1970  
14,00 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Ústí nad Orlicí 05.07.1981  
14,03 Jahnová Renata Mladá Boleslav 28.08.1982  
14,09 Jahnová Renata Praha 31.08.1982  
14,12 Jahnová Renata Jablonec nad Nisou 20.02.1983
  Nejlepší výkony      
14,12 Jahnová Renata Jablonec nad Nisou 20.02.1983  
14,00 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Ústí nad Orlicí 05.07.1981  
13,48 Kostková Jitka Ústí nad Orlicí 03.05.1970  
13,25 Kubíková Hana Třinec 12.06.1976  
12,43 Valášková Marie Stará Boleslav 01.06.1960  
12,23 Patočková Hana Ústí nad Orlicí 30.06.1974  
12,06 Škopová Eliška HK 10.06.1964  
11,91 Lajbnerová Livie České Budějovice 02.08.1959  
11,40 Kůstová Ivana Praha 05.06.1984  
11,32 Bartůňková Markéta Kolín 01.07.2017  
11,16 Pospíšilová Marcela Pardubice 23.06.1976  
         
Disk Vývoj oddílového rekordu      
21,16 Vanžurová Irena HK 04.05.1949  
25,94 Smorádková Irena Náchod 24.07.1949  
28,70 Smorádková Irena HK 04.08.1949  
29,14 Smorádková Irena HK 30.09.1950  
31,40 Michálková Marta HK 01.05.1951  
33,85 Michálková Marta Jičín 09.06.1951  
34,75 Štantejská Jaroslava Nové Město n. M. 24.08.1952  
35,42 Moravcová Jaroslava HK 27.09.1953  
35,42 Moravcová Jaroslava HK 1953  
37,50 Moravcová Jaroslava HK 1953  
37,73 Moravcová Jaroslava HK 1954  
37,80 Moravcová Jaroslava HK 01.09.1956  
38,42 Moravcová Jaroslava HK 23.09.1956  
41,10 Lajbnerová Livie HK 21.03.1957  
41,28 Lajbnerová Livie Jaroměř 01.05.1957  
42,08 Lajbnerová Livie Náchod 09.05.1957  
42,14 Lajbnerová Livie HK 11.05.1957  
42,33 Lajbnerová Livie Náchod 19.05.1957  
42,65 Lajbnerová Livie HK 08.06.1957  
43,48 Lajbnerová Livie Praha 15.06.1957  
44,77 Lajbnerová Livie Rathenow 09.08.1957  
45,75 Lajbnerová Livie Praha 20.06.1958  
47,40 Kostková Jitka Ostrava 13.09.1970  
48,52 Lajbnerová Zuzana Třinec 20.07.1980  
50,75 Lajbnerová Zuzana Ostrava 03.06.1981  
51,08 Lajbnerová Zuzana Ústí nad Labem 04.07.1981  
51,74 Lajbnerová Zuzana Praha 11.07.1981  
51,84 Lajbnerová Zuzana Praha 09.08.1981  
52,28 Lajbnerová Zuzana Utrecht 22.08.1981  
53,18 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Praha 04.07.1982
  Nejlepší výkony      
53,18 Lajbnerová Zuzana (Valentová) Praha 04.07.1982  
47,40 Kostková Jitka Ostrava 13.09.1970  
46,26 Kubíková Hana Ústí nad Orlicí 30.04.1977  
45,75 Lajbnerová Livie Praha 20.06.1958  
43,82 Jahnová Renata Pardubice 21.05.1982  
43,46 Patočková Hana HK 03.05.1973  
41,48 Moravcová Jaroslava HK 17.09.1961?  
38,44 Kundrtová Jana HK 01.10.1961  
37,96 Bendzová Pavlína HK 16.08.2011  
37,52 Ringelová Marie HK 10.06.1978  
37,45 Prouzová Andrea Pardubice 07.05.2016  
36,78 Pospíšilová Marcela Svitavy 08.05.1976  
         
Oštěp Vývoj oddílového rekordu      
13,93 Srnová Eva ? 1943  
16,90 Nováková ? 1944  
21,48 Vanžurová Irena HK 07.05.1949  
28,71 Wünschová Magda HK 25.08.1949  
32,95 Brandejská Květa Jičín 09.06.1951  
33,94 Brandejská Květa ? 1952  
34,10 Snítilová Dana HK 25.04.1956  
34,70 Snítilová Dana Náchod 21.06.1956  
35,30 Snítilová Dana Náchod 24.06.1956  
36,30 Snítilová Dana Praha 11.05.1958  
38,25 Snítilová Dana HK 07.09.1958  
38,66 Snítilová Dana HK 07.09.1958  
40,77 Snítilová Dana Náchod 25.06.1960  
42,51 Matoušová Libuše Brno 27.05.1962  
42,87 Matoušová Libuše Jihlava 02.05.1962  
43,20 Císařová Věta Ústí nad Orlicí 02.05.1980  
44,66 Ungrádová Radka Praha 30.05.1980  
44,70 Ungrádová Radka Ostrava 29.08.1981  
45,25 Císařová Věta Kroměříž 03.07.1982  
46,04 Císařová Věta Praha 06.10.1982  
46,72 Císařová Věta Praha 24.07.1983
  Nejlepší výkony (starý typ)      
46,72 Císařová Věta Praha 24.07.1983  
44,70 Ungrádová Radka (Králová) Ostrava 29.08.1981  
42,87 Matoušová Libuše Jihlava 02.05.1962  
42,34 Hofmanová Blanka Svitavy 17.05.1986  
41,74 Hejčlová Martina Ostrava 16.06.1991  
40,98 Najmanová Eva Třinec 19.07.1987  
40,77 Snítilová Dana Náchod 25.06.1960  
40,18 Jahnová Renata Náchod 14.05.1983  
40,10 Mádrová Blanka HK 25.05.1968  
39,94 Píčová Anna Mladá Boleslav 11.09.1966  
38,72 Šturcová Olga Ústí nad Orlicí 29.04.1979  
38,22 Vejdělková Hana Ústí nad Orlicí 05.05.1968  
  Nejlepší výkony (nový typ)      
40,15 Valentová Zuzana Lahti (FIN) 02.08.2009  
36,64 Křenová Lenka HK 02.06.2012  
36,22 Zouharová Iveta Jablonec n. N. 03.07.2010  
36,00 Nohejlová Karolína Třinec 25.06.2016  
34,14 Jiřičková Simona HK 06.09.2008  
32,77 Taclíková Lucie Třinec 14.09.2008  
31,23 Taichmanová Radka HK 14.05.2016  
31,09 Tonnerová Jana Pardubice 04.09.1999  
30,72 Teichmanová Petra Dvůr Král.n.L. 01.06.2003  
30,08 Pokorná Soňa Pardubice 13.06.1998  
29,27 Tomášková Karolína Pardubice 27.05.2017  
29,11 Halvová Kristýna Nové Město n. M. 11.05.2013  
28,74 Radoňská Kateřina HK 23.04.2008  
28,22 Černá Barbora HK 12.06.2011  
27,80 Kaplanová (Říčařová) Eliška Kolín 29.08.1999  
27,80 Jahelková Karolína Nová Paka 15.09.2007  
         
Kladivo Vývoj oddílového rekordu      

Nejsou zachyceny výkony z doby, kdy nebylo v oficiálním závodním programu


24,46 Pokorná Soňa Chrudim 19.05.2001  
30,66 Hrdinová Lucie Pardubice 07.05.2008  
32,11 Hrdinová Lucie Nová Paka 18.05.2008  
35,56 Hrdinová Lucie HK 14.06.2008  
35,96 Valentová Zuzana (Lajbnerová) Stará Boleslav 25.08.2012  
37,39 Prouzová Andrea Jablonec n. N. 31.05.2014  
39,72 Prouzová Andrea Děčín 21.06.2014  
42,21 Bartůňková Markéta HK 13.04.2015  
42,80 Bartůňková Markéta Jablonec n. N. 06.05.2015  
44,36 Bartůňková Markéta Liberec 16.05.2015  
45,35 Bartůňková Markéta Jablonec n. N. 27.05.2015  
46,31 Bartůňková Markéta HK 13.06.2015  
46,48 Bartůňková Markéta Jablonec n. N. 08.06.2016  
47,71 Bartůňková Markéta Pardubice 06.09.2016  
48,15 Bartůňková Markéta Jablonec n. N. 10.05.2016  
48,73 Bartůňková Markéta HK 13.05.2017  
49,01 Bartůňková Markéta Pardubice 16.05.2017  
51,09 Bartůňková Markéta Jablonec n. N. 17.05.2017  
  Nejlepší výkony      
51,09 Bartůňková Markéta Jablonec n. N. 17.05.2017  
47,87 Sedláková Tereza Nové Město n. Met. 03.06.2017  
44,50 Prouzová Andrea Kladno 28.08.2016  
41,12 Korbová Helena Jablonec n. N. 22.08.2015  
40,31 Ludvíková Tereza HK 12.06.2016  
38,80 Lišková Markéta Praha - Vinohrady 28.08.2017  
35,96 Valentová Zuzana (Lajbnerová) Stará Boleslav 25.08.2012  
35,59 Taichmanová Radka Děčín 21.06.2014  
35,56 Hrdinová Lucie HK 14.06.2008  
27,73 Bendzová Pavlína Stará Boleslav 25.06.2011  
25,10 Černá Barbora HK 02.06.2012  
24,46 Pokorná Soňa Chrudim 19.05.2001  
20,08 Kašparová Helena Týniště nad Orlicí 18.06.2005  
18,73 Bažantová Andrea Chrudim 19.05.2001  
18,18 Šatalíková Anna Pardubice 09.05.2010  

Návrat na přehled

Ženy sedmiboj, štafety

Sedmiboj Vývoj oddílového rekordu (platné body v prvím sloupci)  
  5 039 e Lajbnerová Zuzana Praha 07.06.1981
    15,38 - 1,68 - 12,53 - 27,18 - 5,51 - 33,62 - 2:44,06
5 341 e 5 502 e Lajbnerová Zuzana Praha 06.06.1982
    15,03 - 13,27 - 1,78 - 26,07 - 5,60 -37,82 - 2:32,68
  Nejlepší výkony      
5 341 e 5 502 e Lajbnerová Zuzana Praha 06.06.1982
    15,03 - 13,27 - 1,78 - 26,07 - 5,60 -37,82 - 2:32,68
4 002 4 328 Kůstková Ivana Praha 07.06.1981
    16,37 - 10,61 -1,63 - 29,03 - 4,80 - 24,28 -2:40,70
3 803 e   Petrová Gabriela Jablonec nad Nisou 16.06.1991
    17,11 - 1,48 - 9,22 - 28,79 - 4,92 -26,56 - 2:35,85
3 632 3 845 Jandlová Romana (Jarkovská) Náchod 06.06.1982
    15,4 - 7,75 - 1,45 -27,4 - 4,78 - 20,90 - 2:50,4
3 549 3 918 Žampová Lada HK 08.10.1983
    16,4 - 1,45 - 7,41 -26,6 - 4,53 -25,14 -2:52,5
3 517   Koldinská Tereza Ústí n. O. 01.10.2016
    16,35 - 7,23 - 1,53 - 27,94 - 4,69 - 16,22 - 2:45,83 3 481   Kupčáková (Valešová) Pavla Nová Paka 22.07.2007     17,2 - 8,27 - 1,44 - 26,8 - 4,11 - 22,42 - 2:38,9 3 411 3 916 Troppová Vladěna Náchod 06.06.1982     17,5 - 6,23 - 1,45 - 28,5 - 4,48 - 22,88 - 2:29,2 3 152 3 592 Plíšková Jana Náchod 06.06.1982     20,3 - 6,78 - 1,45 - 25,8 - 4,96 - 20,12 - 2:59,2 3 092 3 690 Kaplanová Lenka Náchod 06.06.1982     19,0 - 6,35 - 1,55 - 27,5 - 4,45 - 21,24 - 2:59,2 2 989 3 327 Pražáková Jitka Náchod 06.06.1982     16,8 - 7,28 -1,35 -27,3 - 3,88 - 4,37 - 18,44 - 2:59,0 2 969 3 452 Jahnová Renata Náchod 06.06.1982     20,7 - 12,94? - 1,25 - 29,8 - 4,31 -31,26 - 3:07,6 2 775 3 330 Kazdová Ivana Náchod 04.10.1981     20,2 - 7,29 - 1,40 - 28,5 - 4,37 - 19,44 - 2:57,0           4x100m Vývoj oddílového rekordu     63,8 Langrová, Černá, Navrátilová, Tvrzská Praha 28.09.1921 59,8 Vanžurová, Smorádková, Jeriová, Zavadilová Náchod 24.07.1949 56,0 Šťovíčková, Brandejská, Smorádková, Zavadilová HK 21.08.1949 54,3 Brandejská, Zámostná, Smorádková, Zavadilová HK 01.08.1950 54,0 Kalousková, Holubová, Mencáková, Poláková Čáslav 16.08.1953 53,2 Žabková, Hrnčířová, Růžičková, Poláková Praha 22.06.1955 53,1 Žabková, Hrnčířová, Růžičková, Poláková Praha 22.06.1955 52,2 Forbesová, Bělková, Žabková, Garčarová HK 05.06.1956 51,1 Poláková, Bělková, Žabková, Garčarová Lomnice nad Popelkou 18.08.1956 50,5 Jehličková, Vašatová, Tomášová, Vacardová Praha 24.06.1961 50,2 Jehličková, Nohejlová, Tomášová, Vacardová Praha 08.09.1961 50,0 J. Vašatová, Nohejlová, Tomášová, Zemanová Ostrava 15.07.1962 50,0 Vašatová, Nohejlová, Tomášová, Zemanová Ostrava 15.07.1962 50,0 Richterová, Nohejlová, Vacardová, Kozlová Řím 30.05.1964 49,6 Richterová, Nohejlová, Tomášová, Kozlová HK 12.07.1964 49,4 Raitrová, Klímová, Housková, Mlynarčíková HK 26.06.1974 49,2 Vančurová, Raitrová, Hloušková, Zavadilová HK 10.06.1978 48,5 Vančurová, Raitrová, Hloušková, Zavadilová Ostrava 09.07.1978 48,21 Lajbnerová, Pavlíková, Jandlová, Krejcarová Praha 03.07.1982 48,14 Plíšková, Pavlíková, Hušková, Krejcarová Praha 24.07.1983   Nejlepší výkony       48,14 Plíšková, Pavlíková, Hušková, Krejcarová Praha 24.07.1983 48,21 Lajbnerová, Pavlíková, Jandlová, Krejcarová Praha 03.07.1982 48,42 Plíšková, Švestková, Hušková, Krejcarová Ostrava 08.07.1984 48,5 Vančurová, Raitrová, Hloušková, Zavadilová Ostrava 09.07.1978 48,70 Plíšková, Žampová, Coufalová, Krejcarová Praha 11.08.1985 49,16 R.Taichmanová, P.Hartmanová, Putalová (host, cizinec), Zajacová(host, cizinec) Liberec 06.06.2009 49,17 Coufalová, Žampová, Prokopová, Krejcarová Praha 07.07.1985 49,3 Plíšková, Žampová, Šafářová, Kazdová Praha 26.05.1982 49,53 Vlčková, Hloušková, Hušková, Krejcarová Praha 27.09.1980 49,4 Raitrová, Klímová, Housková, Mlynarčíková HK 26.06.1974 49,68 R.Taichmanová, P.Hartmanová, Říčařová, Zajacová(host, cizinec) Liberec 28.06.2008 49,6 Richterová, Nohejlová, Tomášová, Kozlová HK 12.07.1964 49,8 Plíšková, Pražáková, Lajbnerová, Jandlová Ostrava 11.06.1981 50,0 Vašatová, Nohejlová, Tomášová, Zemanová Ostrava 15.07.1962 50,0 Richterová, Nohejlová, Vacardová, Kozlová Řím 30.05.1964 50,09 Ringelová, Jandlová, Lajbnerová, Krejcarová Praha 11.07.1981 50,21 Plíšková, Pražáková, Heroutová, Jirásková Praha 11.07.1981           4x400m Vývoj oddílového rekordu     4:12,4 Housková, Patočková, Voldánová, Brunclíková Bratislava 29.09.1974 4:06,3 Havlasová, Vančurová, Růžičková, Prokopová Praha 16.07.1979 4:01,2 Kaplanová, Jirásková, Růžičková, Prokopová Jihlava 31.05.1980 3:58,3 Kaplanová, Jirásková, Růžičková, Prokopová Praha 27.09.1980 3:57,4 Kazdová, Jirásková, Růžičková, Prokopová Praha 19.09.1981 3:56,0 Žampová, Hušková, Krejcarová, Prokopová Mladá Boleslav 02.06.1984   Nejlepší výkony       3:54,75 Jirásková, Čermáková (host), Růžičková, Prokopová Praha 30.05.1981 3:56,0 Žampová, Hušková, Krejcarová, Prokopová Mladá Boleslav 02.06.1984 3:57,4 Kazdová, Jirásková, Růžičková, Prokopová Praha 19.09.1981 3:58,3 Kaplanová, Jirásková, Růžičková, Prokopová Praha 27.09.1980 3:58,89 Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková Tábor 27.06.2010 4:01,67 D. Prokopová, Taclíková, Troppová, Valešová Tábor 16.06.2013 4:01,79 Taclíková, Šádková, Prokopová, Troppová Praha 24.06.2012 4:02,6 Šafářová (host), Jirásková, Krejcarová, Pavlíková Jablonec nad Nisou 12.06.1982 4:02,76 Klimešová, Taclíková,Putalová, Habovštiaková (cizinky) Stará Boleslav 12.09.2009 4:02,85 Putalová, Habovštiaková (cizinky), Jahelková, Klimešová Jičín 30.08.2009 4:03,43 Žampová, Prouzová (host), Dytrychová, Prokopová Praha 28.05.1983 4:04,24 Klimešová, Taichmanová, Jahelková, Taclíková Ostrava 21.06.2009 4:05,87 Jahelková, Klimešová, Troppová, Putalová (cizinec) Mladá Boleslav 11.07.2009 4:06,3 Havlasová, Vančurová, Růžičková, Prokopová Praha 16.07.1979 4:07,38 Bučičová (cizinec), Prokopová, Valešová, Tomášková HK 13.05.2017 4:07,40 Čerenková, Ďurďová, Tomášková, Troppová Nové Město n. M. 30.05.2015 4:08,0 Žampová, Prokopová, Coufalová, Krejcarová Liberec 07.09.1985 4:08,63 Prokopová, Durďová, Kmecová (host), Taclíková Jablonec n. N. 26.05.2012 4:08,72 Jahelková, Klimešová, Taichmanová, Troppová Nové Město n. M. 05.06.2010 4:10,83 Prokopová, Ďurďová, Valešová, Troppová Liberec 05.07.2012 4:12,1 Kubínová, Najmanová, Šauliová, Sejkaničová Turnov 20.06.1987 4:12,40 Ďurďová, Čerenková, Valešová, Troppová Jičín 30.06.2013 4:12,4 Housková, Patočková, Voldánová, Brunclíková Bratislava 29.09.1974 4:13,23 Kaplanová, Karlová, Morávková, Holasová Hradec Králové 04.06.2005 4:13,4 Ringelová, Pražáková, Kaplanová, Kazdová Ústí nad Orlicí 22.08.1981 4:13,50 Šatalíková, Teichmanová, Valešová, D. Valentová (host) Nové Město n. M. 05.06.2010 4:13,67 Koldinská, Čerenková, Tomášková, Prokopová Kolín 28.05.2016 4:13,6 Vašátková, Karlíčková, Kubínová, Sejkaničová Milena Turnov 25.06.1988 4:13,74 Prokopová, Boudová, Kupcová, Troppová Ostrava 19.06.2011 4:13,84 Guber (cizinec), Jahelková, Jiřičková, Kupčáková Hradec Králové 02.06.2007 4:13,99 Klimešová, Jiřičková, Jahelková, Taclíková Hradec Králové 14.06.2008 4:14,48 Krausová, Čerenková, Loskotová, Tomášková Třinec 26.06.2016 4:14,5 Perunová, Sejkaničová Monika, Sejkaničová Markéta, Vašátková Turnov 24.06.1989 4:13,67 Koldinská, Čerenková, Prokopová, Tomášková Kolín 28.05.2016 4:14,48 Krausová, Čerenková, Loskotová, Tomášková Třinec 26.06.2016 4:14,71 Klimešová, Novotná, Taclíková, Troppová Liberec 06.06.2009 4:14,79 Čerenková, Ďurďová, Koldinská, Prokopová Liberec 11.06.2016 4:14,82 Jahelková, Klimešová, Troppová, Valešová Jablonec n. N. 03.07.2010 4:15,01 Prokopová, Ďurďová, Kmecová, Zajacová (hosté) HK 02.06.2012 4:15,19 Tomášková, Prokopová, Ďurďová, Troppová HK 13.06.2015 4:15,35 Ďurďová, Prokopová, Tomášková, Valešová Jablonec n. N. 20.08.2016 4:15,5 Perunová, Kubínová, Sejkaničová Monika, Vašátková Jičín 27.05.1989 4:15,94 Kopecká, Prokopová, Tomášková, Troppová Hodonín 30.08.2015 4:16,10 Prouzová (host), Ringelová, Jandlová, Žampová Jablonec nad Nisou 12.06.1982 4:16,0 Plíšková, Vlčková, Nevečeřalová, Troppová Praha 27.09.1980 4:16,24 Radoňská, Valešová, Taclíková, Troppová Jičín 21.08.2010 4:16,28 Hošková, Ďurďová, Čerenková, Troppová Liberec 16.05.2015 4:16,47 Čerenková, Prokopová, Tomášková, Zajacová (cizinec) Jablonec n. N. 31.05.2014 4:16,47 Koldinská, Ďurďová, Čerenková, Troppová Jablonec n. N. 22.08.2015 4:17,06 Kolková, Prokopová, Tomášková, Zajacová (cizinec) Děčín 21.06.2014 4:17,26 Loskotová, Bažantová, Prokopová, Tomášková Kolín 01.07.2017 4:17,4 Plíšková, Vlčková, Jandlová, Havlasová Jihlava 31.05.1980

Návrat na přehled