Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Historické tabulky (hala a doplňkové discipliny)

Na níže uvedeném odkazu najdete excelovský sešit s listy, obsahujícími vývoj oddílových rekordů (nejlepších výkonů) v hale a nemistrovských disciplinách (i dříve mistrovských) dospělých a přehledy deseti nejlepších výkonů (u nemistrovských disciplin společně dráha i hala).

Historické tabulky (hala a nemistrovské discipliny)

Poznámky:

- Listy jsou uspořádány zvlášť pro muže a pro ženy takto: sprinty (60m - 400m, 100y - 440y), běhy (500m - 3000m, 880y - 3 míle), skoky, vrhy, víceboje a štafety (pouze 4x60m, 4x200m, 4x400mi), víceboje a štafety pro ženy nejsou zatím zpracovány. Nejsou zpracovány discipliny, které byly "opuštěny" před více než padesáti lety (skoky z místa, vrhy/hody obouruč, 250m žen) a sprinty, kratší než 60m. A také tratě a váhy náčiní, které nikdy nebyly vypisovány pro dospělé.

- Do roku 1945 nebyly vždy uváděny výkony, ale pouze pořadí závodníků. Až od šedesátých let 20. století jsou v oddílových tabulkách vždy uváděna místa dosažení výkonu. Halové výkony nebyly vždy důsledně odlišeny od výkonů na dráze u jednotlivých závodníků/závodnic, proto mohou být v některých letech zachyceny pouze výkony dosažené na přeborech ČSSR, ČSR, Vč kraje. Stejně tak nemusí být zachyceny všechna zlepšení oddílových rekordů (nejlepších výkonů).

- U provdaných závodnic jsou uváděna obě jména pouze, pokud mají v přehledu výkony za svobodna i jako vdané.

- Přehled vychází z dochovaných ročních tabulek a přehledu startů, vedeného od roku 2010 na tomto webu a z rekordních přehledů, které v minulosti zpracovali statistici oddílu Josef Wimmer a Antonín Bezdíček. Připomínky, doplňky, opravy a dotazy posílejte, prosím, na adresu: pavelrytir (zavináč) volny.cz.