HRADECKÉ MEMORIÁLY

DisciplínaJméno / NameVýkon / ResultOddíl / ClubDatum
Memoriál Jaroslava Vidrny v hodu diskem mužů (Discus Throw M)
Disk 2 kgJirásek Tomáš, 198352,40Hvězda Pardubice02.10.2004
Disk 2 kgMalina Libor, 197360,22PSK Olymp Praha11.09.2005
Disk 2 kgJirásek Tomáš, 198357,24Hvězda Pardubice10.09.2006
Disk 2 kgŽalský Antonín, 198055,20ASK Slavia Praha09.09.2007
Disk 2 kgŽalský Antonín, 198056,25ASK Slavia Praha07.09.2008
Disk 2 kgMarcell Jan, 198559,88VSK Univerzita Brno03.09.2009
Disk 2 kgMarcell Jan, 198558,15VSK Univerzita Brno09.09.2010
Disk 2 kgMarcell Jan, 198559,10VSK Univerzita Brno08.09.2011
Disk 2 kgVoňavka Tomáš, 199058,83A.C. TEPO Kladno13.09.2012
Disk 2 kgGondor Igor, 197958,84VSK Univerzita Brno12.09.2013
Disk 2 kgGondor Igor, 197958,32VSK Univerzita Brno05.09.2014
Disk 2 kgGondor Igor, 197958,63VSK Univerzita Brno04.09.2015
Disk 2 kgMarcell Jan, 198558,69VSK Univerzita Brno07.09.2016
Disk 2 kgGondor Igor, 197955,86VSK Univerzita Brno06.09.2017
Disk 2 kgGondor Igor, 197951,69VSK Univerzita Brno05.09.2018
Disk 2 kgVoňavka Tomáš, 199057,55A.C. TEPO Kladno03.09.2019
Memoriál Lívie Lajbnerové v hodu diskem žen (Discus Throw W)
Disk 1 kgRacková Vladimíra, 196757,89AC Sparta Praha02.10.2004
Disk 1 kgRacková Vladimíra, 196752,40AC Sparta Praha11.09.2005
Disk 1 kgBečičková Milena, 198350,19AC Sparta Praha10.09.2006
Disk 1 kgHlaváčová Kamila, 198246,98USK Praha09.09.2007
Disk 1 kgBečičková Milena, 198349,19AC Sparta Praha07.09.2008
Disk 1 kgKárníková Jana, 198147,64Hvězda Pardubice03.09.2009
Disk 1 kgKlausová Kateřina, 198951,83PSK Olymp Praha09.09.2010
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198454,94PSK Olymp Praha08.09.2011
Disk 1 kgKubelová Jitka, 199154,42TJ Nové Město na Mor.13.09.2012
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198453,44AC TEPO Kladno12.09.2013
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198455,64AC TEPO Kladno05.09.2014
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198453,77AC TEPO Kladno04.09.2015
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198453,79AC TEPO Kladno07.09.2016
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198454,36AC TEPO Kladno06.09.2017
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198456,75AC TEPO Kladno05.09.2018
Disk 1 kgStaňková Eliška, 198457,54AC TEPO Kladno03.09.2019
DisciplínaJméno / NameVýkon / ResultOddíl / ClubDatum
Memoriál Václav Doksanského ve sprinterském trojboji (Sprint 3 M)
60m, 100m, 200mNix Tomáš, 19822.463Sokol Hradec Králové02.10.2004
7,26 – 11,21 – 22,26
60m, 100m, 200mBaar Pavel, 19842.584TJ Litomyšl11.09.2005
7,08 – 11,04 -22,05
60m, 100m, 200mBohman Martin, 19802.686ASK Slavia Praha10.09.2006
6,98 – 10,82 – 21,87
60m, 100m, 200mHabásko Petr, 19762,725ASK Slavia Praha09.09.2007
6,82 – 10,72 – 22,29pro poruchu časomíry jsou výkony pouze neoficiální
60m, 100m, 200mNix Tomáš, 19822.556Sokol Hradec Králové07.09.2008
7,12 – 11,10 – 22,05
60m, 100m, 200mŠulc Rostislav, 19812.643SK Spartak Praha 403.09.2009
6,96 – 10,84 – 22,1 ručně
60m, 100m, 200mNix Tomáš, 19822.481Sokol Hradec Králové09,09,2010
7,12 – 11,16 – 22,68
60m, 100m, 200mŠulc Rostislav, 19812.798SK Spartak Praha 408.09.2011
6,79 – 10,65 – 21,83
60m, 100m, 200mDesenský Michal, 19932.506Sokol Hradec Králové13.09.2012
7,14 – 11,22 – 22,22
60m, 100m, 200mŠulc Rostislav, 19812.484SK Spartak Praha 412.09.2013
7,13 – 11,23 – 22,46
60m, 100m, 200mProcházka Jáchym, 19972.548TJ Jiskra Ústí nad Orlicí05.09.2014
7,15 – 11,06 – 22,12
60m, 100m, 200mSvoboda Vojtěch, 19952.576AC Slovan Liberec04.09.2015
7,09 – 11,01 – 22,16
60m, 100m, 200mSvoboda Vojtěch, 19952.661AC Slovan Liberec07.09.2016
7,03 – 10,88 – 21,82
60m, 100m, 200mSvoboda Vojtěch, 19952.601ASK Slavia Praha06.09.2017
7,02 – 10,97 – 22,0 ručně
60m, 100m, 200mLehocký Lukáš,19882 433SSK Vítkovice05.09.2018
7,19 – 11,23 – 22,77
60m, 100m, 200mBlatník Filip, 20002.501Sokol Hradec Králové03.09.2019
7,16 – 11,15 – 22,35
 
DisciplínaJméno / NameVýkon / ResultOddíl / ClubDatum
Memoriál Václav Doksanského ve sprinterském trojboji (Sprint 3 W)
60m, 100m, 200mVondřejcová Marcela, 19902.447Nové Město nad Metují02.10.2004
8,05 – 12,71 – 25,92
60m, 100m, 200mMorávková Jana, 19822.205Sokol Hradec Králové11.09.2005
8,28 – 13,19 – 27,10
60m, 100m, 200mHartmanová Pavla, 19882.167Sokol Hradec Králové10.09.2006
8,28 – 13,33 – 27,26
60m, 100m, 200mKupčáková Pavla, 19832.604Sokol Hradec Králové09.09.2007
7,69 – 12,53 – 25,91pro poruchu časomíry jsou výkony pouze neoficiální
60m, 100m, 200mUlrichová Kateřina, 19872.222Hvězda Pardubice07.09.2008
8,30 – 13,23 – 26,73
60m, 100m, 200mHřivnová Pavla, 19862.693ACP Olymp Brno03.09.2009
7,68 – 12,2 ručně – 24,9 ručně
60m, 100m, 200mHřivnová Pavla, 19862.701AK Olymp Brno09.09.2010
7,78 – 12,27 – 25,04
60m, 100m, 200mHřivnová Pavla, 19862.688AK Olymp Brno08.09.2011
7,77 – 12,18 – 25,41
60m, 100m, 200mHřivnová Pavla, 19862.556AK Olymp Brno13.09.2012
7,91 – 12,49 – 25,74
60m, 100m, 200mHřivnová Pavla, 19862.556AK Olymp Brno13.09.2012
7,91 – 12,49 – 25,74
60m, 100m, 200mValešová Pavla, 19832.370Sokol Hradec Králové12.09.2013
8,07 – 12,96 – 26,35
60m, 100m, 200mHřivnová Pavla, 19862.728AK Olymp Brno05.09.2014
7,76 – 12,17 – 25,02
60m, 100m, 200mBezeková Alexandra, 19922.851Akademik UK Košice (SVK)04.09.2015
7,56w – 11,97 – 24,80
60m, 100m, 200mJiranová Helena, 19952.720TJ Sokol Kolín07.09.2016
7,74 – 12,28 – 24,95
60m, 100m, 200mSymerská Alena, 19962.637AK Kroměříž06.09.2017
7,95 – 12,36 – 24,98
60m, 100m, 200mVondrová Lada, 19992.728Hvězda Pardubice05.09.2018
7,80 – 12,30 – 24,63
60m, 100m, 200mVondrová Lada, 19992.731Hvězda Pardubice03.09.2019
7,82 – 12,20 – 24,72w
DisciplínaJméno / NameVýkon / ResultOddíl / ClubDatum
Memoriál Jana Brože v běhu na 3000m překážek mužů (3000m SC M)
3000m př.Petr Josef, 196311:12,65Slovan Liberec09.09.2007
3000m př.Reis Tomáš, 19879:53,24AC Praha 189007.09.2008
3000m př.Miller Jiří, 19759:32,7AC Mladá Boleslav03.09.2009
3000m př.Groh Radek, 19899:39,57TJ Dvůr Králové n/L09.09.2010
3000m př.Janoušek Václav, 19859:25,37Spartak Praha 408.09.2011
Memoriál Jana Brože v běhu na 3000m překážek žen (3000m SC W)
3000m př.Guber Jasminka, 198610:58,2Sokol Hradec Králové / BIH09.09.2007
3000m př.Jíšová Barbora, 199211:23,05AC Syner Turnov09.09.2010
3000m př.Hrochová Tereza, 199611:16,94AK Škoda Plzeň05.09.2018
Velká cena ve vrhu koulí mužů (Shot Put M)
koule 7,26kgCejnar Zdeněk, 198216,42Sokol Hradec Králové11.09.2005
koule 7,26kgCejnar Zdeněk, 198216,28Sokol Hradec Králové10.09.2006
koule 7,26kgCejnar Zdeněk, 198215,76Sokol Hradec Králové09.09.2007
koule 7,26kgCejnar Zdeněk, 198216,93Sokol Hradec Králové07.09.2007
koule 7,26kgCejnar Zdeněk, 198215,46Sokol Hradec Králové03.09.2009
koule 7,26kgŽalský Antonín, 198019,18USK Praha09.09.2010
koule 7,26kgMarcell Jan, 198519,03VSK Univerzita Brno08.09.2011
koule 7,26kgŽalský Antonín, 198019,22USK Praha13.09.2012
koule 7,26kgŽalský Antonín, 198019,28Hvězda Pardubice12.09.2013
koule 7,26kgStaněk Tomáš, 199120,69TJ Dukla Praha05.09.2014
koule 7,26kgKozák Tomáš, 199017,23TJ Jiskra Litomyšl04.09.2015
koule 7,26kgMarcell Jan, 198517,70VSK Univerzita Brno07.09.2016
koule 7,26kgNovák Martin, 199217,83AK Olomouc06.09.2017
Memoriál Václava Lajbnera ve vrhu koulí mužů (Shot Put M)
koule 7,26kgLitavský Filip, 199615,88PSK Olymp Praha05.09.2018
koule 7,26kgNovák Martin, 199218,08TJ Dukla Praha03.09.2019
Vložený závod ve vrhu koulí žen (Shot Put W)
koule 4kgKárníková Jana, 198116,46Hvězda Pardubice11.09.2005
koule 4kgVaníčková Lucie, 198414,34SK ZŠ Jablonné v Podj.10.09.2006
koule 4kgKárníková Jana, 198115,62Hvězda Pardubice09.09.2007
koule 4kgKárníková Jana, 198116,82Hvězda Pardubice07.09.2008
koule 4kgKárníková Jana, 198115,61Hvězda Pardubice03.09.2009
koule 4kgValešová Andrea, 198013,57TJ Stará Boleslav09.09.2010
koule 4kgStaňková Eliška, 198413,81PSK Olymp Praha08.09.2011
koule 4kgKubelová Jitka, 199113,44TJ Nové Město na Mor.13.09.2012
koule 4kgKubelová Jitka, 199113,90TJ Nové Město na Mor.12.09.2013
koule 4kgMílová Jana, 19728,78Sokol Hradec Králové05.09.2014
koule 4kgNoasová Jindřiška, 197810,06Spartak Praha 405.09.2014
koule 4kgStaňková Eliška, 198413,74A.C. TEPO Kladno07.09.2016
koule 4kgStaňková Eliška, 198412,30A.C. TEPO Kladno06.09.2017
koule 4kgJakubcová Barbora, 198911,19Sokol Hradec Králové (Atletika Košice)05.09.2018
koule 4kgBartůňková Markéta, 199312,15Sokol Hradec Králové03.09.2019
Vložený závod v hodu kladivem mužů (Hammer Throw M)
kladivo 7,26kgFiala Michal, 198557,54A. C. TEPO Kladno03.09.2019
Vložený závod v hodu kladivem žen (Hammer Throw W)
kladivo 4kgChlupová Kateřina, 198655,80AK Olymp Brno03.09.2019