HRADEČTÍ V HISTORICKÝCH TABULKÁCH ČR

Atlet / atletkaDisciplinakategorieVýkonDatumMístoStart za oddílPoznámka
Jaroslava Jehličková,19421500mženy4:08,3904.09.1972MünchenRH Prahapředtím WR,NR
Jitka Prouzová, 1950Kouleženy15,7221.05.1980PrahaRH Praha
Diskženy64,0410.06.1978PrahaRH Prahatehdy NR
(Jitka Kostková)Diskjuniorky51,3008.07.1972OstravaRH Praha
Zuzana Lajbnerová, 1953Sedmibojženy6 26819.06.1988GötzisVŠ Prahatehdy NR (do 2013)
100m přženy13,6323.09.1988SeoulVŠ Praha
Výškaženy1,8913.07.1987ZagrebVŠ Praha
Dálkaženy6,4009.08.1986PrahaVŠ Praha
Koule – halaženy15,0424.02.1984PrahaVŠ Praha
Sedmibojjuniorky534206.06.1982PrahaHK
Diskjuniorky53,1804.07.1982PrahaHK
Koule   dorostenky13,4420.09.1980OstravaHK
Diskdorostenky48,5220.07.1980TřinecHK
Diskžákyně39,9028.07.1978MagdeburgHK
Ringelová MarieDiskžákyně37,5210.06.1978HKHK
Renata JahnováKoule   dorostenky14,0931.08.1982PrahaHK
Koule – halajuniorky14,1219.02.1983Jablonec n. N.HK
Věra Císařová, 1965Oštěpžákyně43,2002.05.1980Ústí nad OrlicíHK
Zuzana Peichlová, 1979200m – halaženy24,5525.02.1996PrahaAC Pardubice
200m – halajuniorky24,5525.02.1996PrahaAC Pardubice
200m – haladorostenky24,5525.02.1996PrahaAC Pardubice
60mžákyně7,76w25.06.1994TřinecHK
60m – halažákyně7,612.02.1994PardubiceHK
150m – halažákyně19,1227.02.1994OstravaHK
Josef Matoušek, 1928Kladivo muži68,7821.07.1963PrahaHKtehdy NR
Jaroslav Vidrna, 1941Diskmuži60,0606.07.1969BrnoTŽ Třinec
Jiří Kynos, 1943200mmuži20,607.09.1969PrahaDukla Prahatehdy NR
200m muži20,8804.09.1972MünchenDukla Praha
200mmuži20,68w03.09.1972MünchenDukla Praha
4x100mmuži38,80MünchenČSSR (Dukla Praha)platný NR
Jaroslav Charvát, 1941Kladivomuži71,5421.09.1974Kutná HoraDukla Prahatehdy NR?
Jaroslav Jón, 1950Trojskokjunioři15,4022.06.1969DubnicaHK
Marie Ringelová, 1963Diskžákyně37,5210.06.1978HKHK
Milan Matoušek, 1953Kladivomuži68,6402.06.1984PrahaLIAZ Jablonec n.N.
Jaromír Frič, 1953Desetibojmuži7 67006.06.1976PrahaVŠ Praha
Jiří Knejp, 1956Desetibojmuži7 74806.06.1982PrahaVŠ Praha
Zdeněk Bednář, 1957Kladivomuži74,6031.05.1986Banská BystricaDukla Praha
Viktor Ponocný, 1960100mjunioři10,64w28.08.1976TřinecHK
100mdorostenci10,527.05.1977PrahaSparta Praha
100mdorostenci10,7728.08.1976TřinecHKtehdy NR
100mdorostenci10,64w28.08.1976TřinecHK
50m – haladorostenci5,819.02.1977OstravaHK
60mžáci6,930.09.1975HKHKtehdy NRv
100mžáci10,712.07.1975ZnojnoHK
200mžáci22,713.07.1975ZnojnoHK
Jiří Rodr, 1961Kladivomuži70,3618.05.1985PrahaSlavia Praha
Ivan Vosecký, 1963110m př.dorostenci14,9005.07.1980Jablonec n.N.HK
50m př. – haladorostenci7,0823.02.1980PrahaHK
60m př. – haladorostenci8,102.02.1980Jablonec n.N.HK
60m př. – haladorostenci8,4118.02.1979Jablonec n.N.HK
Josef Štěpánek, 1963Kladivomuži67,5020.04.1988Hradec KrálovéVŠ Praha
Kladivojunioři64,4022.05.1982PrahaHK
Patrick Landmesser, 1969Oštěpmuži78,9829.09.1996ProstějovSK Nové Město n.M.
Emanuel Petr, 1978110m př. 0,914dorostenci14,7609.07.1994PietrosantaHK
110m př. 1,00dorostenci14,5424.06.1995PrahaAC Pardubice
Drahomír Pořízek, 1978Dálka – haladorostenci7,1428.01.1995PardubiceHK
Dálka – halažáci6,6611.12.1993PrahaHK
Tomáš Balcar, 1979400mjunioři47,7418.05.1997SchwechatÚstí nad Orlicí
400m – halajunioři48,6623.02.1997PrahaÚstí nad Orlicí
400m – halajunioři48,523.02.1997PrahaÚstí nad Orlicí
200mdorostenci21,9628.09.1996PrahaÚstí nad Orlicí
400mdorostenci48,0708.09.1996PrahaÚstí nad Orlicí
200m – haladorostenci22,4325.02.1996PrahaÚstí nad OrlicíNR
300mžáci36,8508.10.1994PrahaÚstí nad Orlicí
300m – halažáci36,910.12.1994PrahaÚstí nad Orlicí
Martin Bakeš, 1990200mdorostenci21,9009.06.2007PardubiceAC Pardubice
Michal Desenský, 1993100mdorostenci10,8725.09.2010KladnoHK
200mdorostenci21,6711.09.2010CeljeHK
60m – haladorostenci7,0020.02.2010PrahaHK
200m – haladorostenci22,2021.02.2010PrahaHK
200mjunioři21,49w08.05.2011KolínHK