Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Oddílové rekordy

TJ Sokol Hradec Králové
Přehled aktuálních oddílových rekordů

Obsah:
Ženy a muži
Ženy a muži do 22 let
Juniorky a junioři
Dorostenky a dorostenci
Starší žákyně a žáci
Mladší žákyně a žáci

Verze v Excelu (xls).


Ženy a muži

Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum

ŽENY - dráha
100m Zavadilová Lenka, 25 11,8 Rostock 15.05.1979


Krejcarová Irena, 17 11,8 Ostrava 09.07.1980

100m e Krejcarová Irena, 19 12,04 Praha 16.08.1982

200m Krejcarová Irena, 17 24,1 Praha 26.06.1982

200m e Krejcarová Irena, 19 24,42 Třinec 07.08.1982
400m Krejcarová Irena, 21 56,61 Praha 28.08.1984

800m Jehličková Jarka, 22 2:10,0 Stará Boleslav 23.09.1964

1 500 m Guber Jasminka, 19 4:17,79 Praha 27.06.2005 CIZINEC
1 500m Novotná Tereza, 23 4:27,60 Greensboro (USA-NC) 17.05.2015

3 000m Novotná Tereza, 24 9:35,10 Boston (USA-MA) 06.03.2016 hala
5 000 m Guber Jasminka, 19 17:13,00 Olomouc 27.08.2005 CIZINEC
5 000m Novotná Tereza, 24 16:40,54 Geneva (USA-OH) 12.02.2016 hala
10 000m Metelková Taťána, 42 36:18,03 Pardubice 08.10.2014
100m př Strejcová Libuše, 22 14,6 Praha 17.06.1975

100m př e Žampová Lada, 18 15,00 Třinec 24.06.1984

400m př Prokopová Sylva, 26 60,28 Praha 06.07.1981
3 000 m př. Novotná Tereza, 23 10:10,04 Jacksonville (USA-FL) 28.05.2015
Výška Lajbnerová Zuzana, 19 1,78 Praha 05.06.1982

Dálka Kudrnová Galina, 20 6,11 Pardubice 24.05.1970

Tyč Jůzová Kateřina, 3,15 HK 29.06.2016

Tyč Tomášková Karolína, 18 3,20 Praha 10.02.2017 hala

Trojskok Urbancová Adéla, 24 11,32 Jablonec n.N. 18.05.2013

Koule - hala Jahnová Renata, 18 14,12 Jablonec n.C. 20.02.1983

Koule Jahnová Renata, 17 14,09 Praha 31.08.1982

Disk Lajbnerová Zuzana, 19 53,18 Praha 04.07.1982

Oštěp starý typ Císařová Věta, 18 48,72 Praha 24.07.1983
Oštěp nový typ Valentová Zuzana, 46 40,15 Lahti (FIN) 02.08.2009
Kladivo Bartůňková Markéta, 24 51,09 Jablonec n. N. 17.05.2017

Sedmiboj Lajbnerová Zuzana, 19 5 342 Praha 05.-06.06.1982

15,03 - 1,76 - 13,27 - 25,07 - 5,60 - 37,82 - 2:32,68




4x100m Plíšková, Hušková, Pavlíková, Krejcarová 48,14 Liberec 24.07.1983

4x400m Žampová, Hušková, Krejcarová, Prokopová 3:56,0 Mladá Boleslav 02.06.1984
4x400m e Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková 3:58,89 Tábor 27.06.1983
MUŽI - dráha
100m Nohejl Miroslav, 22 10,5 Suhl 20.06.1965

100m e Desenský Michal, 19 10,68 HK 02.06.2012

200m Desenský Michal, 20 21,22 Praha 07.06.2013
200m Desenský Michal, 23 21,21 Praha 07.02.2016 hala
400m Desenský Michal, 22 46,39 Tallin (EST) 09.07.2015
800m Hodboď Lukáš, 21 1:46,98 Ostrava 28.06.2017

1 500m Tomáš Josef, 29 3:46,9 Litomyšl 09.06.1963

5 000m Tomáš Josef, 30 13:52,2 Moskva 04.07.1964
NRv
10 000m Tomáš Josef, 30 29:05,4 Oslo 02.09.1964
110m př Doležal Jan, 19 14,61 Plzeň 27.06.2015

400m př Müller Vít, 21 49,92 Třinec 11.06.2017
3 000m př Tomáš Josef, 27 9:15,2 Pardubice 28.06.1961


Bahník Marek, 18 2,07 Třinec 10.06.2017

Dálka Doležal Jan, 19 7,50 Praha 07.02.2015 hala
Dálka Jelínek Adam, 19 7,40 Liberec 19.06.2004

Tyč Rykl Radoš, 22 5,00 Monzón (ESP) 02.07.2017

Trojskok Jón Jaroslav, 19 15,40 Dubnica 22.06.1969

Koule Cejnar Zdeněk, 27 17,47 Otrokovice 24.01.2009 hala
Koule Cejnar Zdeněk, 28 17,37 Pardubice 07.07.2010
Disk Vidrna Jaroslav, 33 56,58 HK 13.04.1974

Oštěp starý typ Šilhan Jiří, 23 73,90 Turnov 20.09.1964

Oštěp Král Aleš 62,90 Mannheim (GER) 28.06.2015
Kladivo Matoušek Josef, 35 68,78 Praha 21.07.1963
NR
Desetiboj Doležal Jan, 19 7 260 Aubagne (FRA) 04.07.2015

10,94 - 7,08 - 12,55 - 2,01 - 49,47 - 15,79 - 43,04 - 4,30 - 48,90 - 5:10,04



4x100m L. Desenský, V. Müller, Hodboď, Doležal 41,90 Ostrava 20.06.2015

4x400m Jirman, Hodboď, M. Desenský, V. Müller 3:12,15 Ostrava 11.06.2017

Návrat na začátek přehledu


Ženy a muži do 22 let

Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum Pozn.
ŽENY - dráha
100m Krejcarová Irena, 20 11,9 Mladá Boleslav 11.06.1983

100m e Krejcarová Irena, 22 12,35 Praha 21.07.1984

200m Krejcarová Irena, 21 24,5 Mladá Boleslav 02.06.1984

200m e Krejcarová Irena, 21 24,70 Ostrava 05.07.1984
400m Krejcarová Irena, 21 56,61 Praha 28.08.1984

800m Jehličková Jarka, 22 2:10,0 Stará Boleslav 23.09.1964

1 500m Guber Jasminka, 21 4:32,42 Dubnica nad Váhom 27.05.2007 CIZINEC
1 500m Novotná Tereza, 21 4:38,77 Raleigh (USA) 29.03.2013

3 000m Guber Jasminka, 20 10:02,44 Brno 04.05.2006 CIZINEC
3 000m Nevečeřalová Zdena, 21 11:09,0 Náchod 02.07.1981
3 000m Novotná Tereza, 21 10:04,13 University Park (USA-PA) 26.01.2013
hala
5 000m Guber Jasminka, 21 17:15,78 Pardubice 07.03.2007 CIZINEC
5 000m Novotná Tereza, 22 17:39,29 Spartanburg(USA-SC) 26.04.2014
10 000m Guber Jasminka, 21 37:09,5 Pardubice 07.02.2007 CIZINEC
100m př Strejcová Libuše, 22 14,6 Praha 17.06.1974

100m př e Strejcová Libuše, 22 15,18 Jablonec nad Nisou 09.08.1975

400m př Taclíková Lucie, 20 62,74 Ústí n. O. 01.09.2013
3 000 m př. Novotná Tereza, 22 10:29,28 Raleight (USA-NC) 16.05.2014
Výška Strejcová Libuše, 21 1,73 Praha 14.09.1974

Dálka Kudrnová Galina, 20 6,11 Pardubice 24.05.1970

  Hofmanová Štěpánka, 20 2,83 HK 09.06.2012

Trojskok Veselá Marcela, 20 10,50 Stará Boleslav 12.09.2009

Koule Kostková Jitka, 20 13,48 Ústí nad Orlicí 03.05.1970

Disk Kostková Jitka, 20 47,40 Ostrava 13.09.1970

Oštěp Matoušová Libuše, 20 42,87 Jihlava 02.06.1963
Oštěp nový typ Taichmanová Radka, 22 30,13 Děčín 21.06.2014  

Kladivo Bartůňková Markéta, 22 46,31 HK 13.06.2015

Sedmiboj e Petrová Gabriela, 20 3 803 Jablonec nad Nisou 16.06.1991

17,11 - 1,48 - 9,22 - 27,79 - 4,92 - 26,56 - 2:35,85




4x100m Plíšková, Žampová, Coufalová, Krejcarová 48,70 Praha 11.08.1985

4x400m Plíšková, Hanuliáková, Bartáková, Maredová 4:22,0 Liberec 07.09.1985 16 - 21 let
4x400m e Bažantová, Matoušková, Holasová, Morávková 4:25,89 HK 21.08.2004 16 - 22 let
MUŽI - dráha
100m Nohejl Miroslav, 22 10,5 Suhl 20.06.1965

100m e Desenský Michal, 20 10,75 Jablonec n. N. 18.05.2013

200m Desenský Michal, 20 21,22 Praha 07.06.2013
400m Desenský Michal, 22 46,39 Tallin (EST) 09.07.2015
800m Hodboď Lukáš, 21 1:46,98 Ostrava 28.06.2016

1 500m Beran Jiří, 20 3:47,9 Nymburk 09.06.1976

5 000m Zářecký Josef, 22 14:58,2 Praha 13.08.1964
10 000m Lesso Jiří, 20 31:48,6 HK 06.10.1968
110m př Rykl Radoš, 21 14,84 Kladno 27.08.2016

400m př Müller Vít, 21 49,92 Třinec 11.06.2017
3 000m př Brož Jan, 22 9:17,6 Praha 27.06.1964

Výška Doksanský Zdeněk, 22 2,00 HK 13.06.1970

Dálka Čepek Jaroslav, 22 7,27 HK 30.05.1954

Tyč Rykl Radoš, 22 5,00 Monzón (ESP) 02.07.2017

Trojskok Jón Jaroslav,20 15,32 Otrokovice 06.06.1970

Koule Vidrna Jaroslav, 21 15,81 Pardubice 29.08.1982

Disk Vidrna Jaroslav, 21 52,07 Pardubice 05.06.1963

Oštěp starý typ Březina Jiří, 22 63,19 HK 24.05.1964

Oštěp Pořízek Drahomír, 22 54,54 Plzeň 11.05.2000
Kladivo Matoušek Milan, 22 63,38 Ostrava 20.09.1975
Desetiboj Rykl Radoš, 22 6 775 Kladno 17-18.6.2017

11,71 - 6,55w - 11,17 - 1,93 - 52,97 - 15,00 - 37,49 - 4,90 - 45,79 - 5:09,33




4x100m Rykl, V. Müller, Hodboď, L. Desenský 43,62 Nové Město n. Met. 30.05.2015 17 - 20 let
4x400m Doležal, Hodboď, V. Müller, M. Desenský 3:16,41 Jablonec n.N. 31.08.2014

Návrat na začátek přehledu


Juniorky a junioři

Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum

JUNIORKY - dráha
100m Krejcarová Irena, 19 12,04 Praha 16.08.1982

200m Krejcarová Irena, 19 24,42 Třinec 07.08.1982
400m Růžičková Jana, 18 57,15 Bratislava 05.07.1980

800m Jahelková Karolína Neela, 18 2:11,99 Ostrava 21.06.2009

1 500 m Guber Jasminka, 19 4:17,79 Praha 27.06.2005 CIZINEC
1 500m Novotná Tereza, 18 4:40,76 Tábor 26.06.2010

3 000 m Guber Jasminka, 19 9:43,50 Kaunas (LIT) 23.07.2005 CIZINEC
3 000m Novotná Tereza, 18 9:54,41 Tábor 27.06.2010
5 000 m Guber Jasminka, 19 17:13,00 Olomouc 27.08.2005 CIZINEC
100m př Žampová Lada, 18 14,8 Liberec 07.09.1984

100m př e Žampová Lada, 18 15,00 Třinec 24.06.1984

400m př Taclíková Lucie, 19 62,16 Praha 24.06.2012
3 000 m př. Novotná Tereza, 18 11:04,45 HK 18.07.2010
Výška Lajbnerová Zuzana, 19 1,78 Praha 05.06.1982

Dálka Kejklíčková Olga, 18 5,79 Ústí nad Orlicí 13.10.1973

Tyč Tomášková Karolína, 18 3,11 Jablonec n. N. 25.06.2017

Tyč Tomášková Karolína, 18 3,20 Praha 10.02.2017 hala

Trojskok Loskotová Martina, 18 11,00 HK 12.06.2016

Koule - hala Jahnová Renata, 18 14,12 Jablonec n. C. 20.02.1983

Koule Jahnová Renata, 18 14,05 Náchod 14.05.1983

Disk Lajbnerová Zuzana, 19 53,18 Praha 04.07.1982

Oštěp starý typ Císařová Věta, 18 48,72 Praha 24.07.1983
Oštěp nový typ Zouharová Iveta, 18 36,22 Jablonec n.N. 03.07.2010 zákl.výkon
Kladivo Prouzová Andrea, 19 44,50 Kladno 28.08.2016

Sedmiboj Lajbnerová Zuzana, 19 5 342 Praha 05.-06.1982

15,03 - 1,76 - 13,27 - 25,07 - 5,60 - 37,82 - 2:32,68




4x100m Plíšková, Žampová, Šafářová, Kazdová 49,3 Praha 26.06.1982 18
4x100m Ringelová, Jandlová, Lajbnerová, Krejcarová 50,09 Praha 11.07.1981 18
4x400m Klimešová, Jahelková, Troppová, Taclíková 3:58,89 Tábor 27.06.2010
JUNIOŘI - dráha
100m Kynos Václav, 19 10,6 Kraków 29.06.1957


Kynos Jiří, 18 10,6 Náchod 06.08.1961

100m e Desenský Michal, 19 10,68 Hradec Králové 02.06.2012

200m Desenský Michal, 19 21,23 Praha 24.06.2012

400m Hodboď Lukáš, 18 47,35 Třinec 29.06.2014
800m Jirman Štěpán, 19 1:52,96 Ostrava 20.05.2016

800m Jirman Štěpán, 18 1:52,30 Praha 15.02.2015 hala
1 500m Beran Jiří, 19 3:51,4 Nymburk 24.06.1975

5 000m Jarotek Lukáš, 19 14:48,7 Pardubice 29.05.1982
10 000m Pytlík Libor, 19 32:40,25 Plzeň 26.06.2004
110m př. Ryba David, 18 13,77 Praha 19.05.2017

110m př Doležal Jan, 18 14,76 HK 07.06.2014 mužské
400m př Müller Vít, 19 52,17 Ostrava 21.06.2015

2 000m př Hrbek Tomáš, 18 6:03,03 Praha 05.07.1986

Výška Dyntar Luboš, 19 2,02 Pardubice 15.09.1982

Výška Bahník Marek, 18 2,07 Třinec 10.06.2017

Dálka Doležal Jan, 19 7,50 Praha 07.02.2015 hala
Dálka Jelínek Adam, 19 7,40 Liberec 19.06.2004

Tyč Rykl Radoš, 19 4,75 Třinec 28.06.2014

Trojskok Jón Jaroslav, 19 15,40 Dubnica 22.06.1969

Koule 6,25 Petr Roman, 18 16,69 Praha 11.07.1987

Koule 6 Černý Jakub, 19 16,75 Ostrava 01.07.2006

Disk 1,75 Doležal Jan, 19 54,75 Eskilstuna (SWE) 19.07.2014
Oštěp 800g Král Aleš 62,90 Mannheim (GER) 28.06.2015 nový
Kladivo 6,25 Středa Petr, 18 64,82 Praha 17.07.1982
Desetiboj Doležal Jan, 19 7 260 Aubagne (FRA) 4-5.7.2015 mužský

10,94 - 7,08 - 12,55 - 2,01 - 49,47 - 15,79 - 43,04 - 4,30 - 48,90 - 5:10,04




Desetiboj Doležal Jan, 19 7 583 Stará Boleslav 23-24.5.2015 juniorský

11,04 - 7,11 - 14,88 - 1,96 - 50,07 -- 14,33 - 47,74 - 4,10 - 47,74 - 4:58,10




Desetiboj Doležal Jan, 19 7 929w Eskilstuna (SWE) 18-19.7.2015 juniorský vítr

10,91w - 7,19w - 15,30 - 1,97 - 49,91 -- 14,01w - 54,75 - 4,20 - 54,70 - 5:08,39




4x100m L. Desenský, V. Müller, Hodboď, Doležal 41,90 Ostrava 20.06.2015 19
4x400m Doležal, Hodboď, Štěpánek, V. Müller 3:16,16 Ostrava 21.06.2015 18

Návrat na začátek přehledu


Dorostenky a dorostenci

Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum
DOROSTENKY - dráha
100m Krejcarová Irena, 17 11,8 Ostrava 09.07.1980
100m e Peichlová Zuzana, 16 12,18 Praha 24.06.1995
200m Peichlová Zuzana, 16 24,64 Praha 17.06.1995
400m Perunová Kateřina, 16 57,26 Banská Bystrica 14.07.1990
800m Jahelková Karolína, 17 2:13,41 Györ (HUN) 02.07.2008
1 500m Jirásková Petra, 17 4:46,87 Ostrava 30.08.1981
3 000m Novotná Tereza, 17 10:00,58 Praha-Stromovka 21.02.2009 hala
3 000m Novotná Tereza, 16 10:36,45 Praha 22.06.2008
100m př Jandlová Romana, 16 15,1 Ostrava 20.09.1980 84cm
Kubínová Michaela, 17 15,1 Jičín 14.05.1988 84cm
100m př e Žampová Lada, 17 15,48 Praha 08.07.1983 84cm
100m př Kubínová Michaela, 16 15,1 Praha 10.07.1987 76cm
100m př e Najmanová Eva, 16 15,34 Karlovy Vary 04.07.1987 76cm
300m př Tomášková Karolína, 17 46,16 Třinec 25.06.2016
400m př Holasová Aneta, 16 64,20 Plzeň 23.06.2002
Výška Lajbnerová Zuzana, 16 1,72 Gottwaldov - Zlín 07.07.1979
Dálka Kejklíčková Olga, 17 5,72 Praha 07.10.1972
Tyč Tomášková Karolína, 17 2,65 HK 29.06.2016
Trojskok Loskotová Martina, 16 10,90 Pardubice 15.06.2014
Koule Jahnová Renata, 17 14,09 Praha 31.08.1982
Disk Lajbnerová Zuzana, 17 48,52 Třinec 20.07.1980
Oštěp starý typ Císařová Věra, 17 46,04 Praha 06.10.1982 600g
Oštěp nový typ Nohejlová Karolína, 16 34,07 Jičín 23.08.2014 600g
Oštěp 500g Nohejlová Karolína, 17 36,49 Liberec 13.09.2015
Kladivo Prouzová Andrea, 17 46,35 Kladno 14.09.2014
Sedmiboj Najmanová Eva, 16 4 425 Praha 20.09.1987

15,36 - 1,42 - 11,37 - 28,24 - 5,01 - 36,20 - 2:28,83



Sedmiboj Najmanová Eva, 17 4 184 Praha 29.05.1988 ženský

16,45 - 1,46 - 8,86 - 28,28 - 5,12 - 69,88 - 2:30,54



4x100m Plíšková, Pražáková, Žampová, Kazdová 50,01 Praha 19.09.1981 17
4x400m Kubínová, Najmanová, Šauliová, Sejkaničová Mil. 4:12,1 Turnov 20.06.1987 16
4x400m e Klimešová, Troppová, Jahelková, Taclíková 4:12,85 HK 06.09.2008
DOROSTENCI - dráha
100m Ponocný Viktor, 16 10,6 Gottwaldov - Zlín 12.06.1976
100m e Ponocný Viktor, 16 10,77 Třinec 28.08.1976
200m Desenský Michal, 17 21,67 Liberec 11.09.2010
400m Jirman Štěpán, 17 50,34 Jablonec n.N. 31.05.2014
800m Jirman Štěpán, 17 1:55,06 Nové Město n. M. 10.05.2014
1 500m Beran Jiří, 17 4:03,4 Dobruška 14.07.1973
3 000 m Jarotek Lukáš, 17 8:59,8 HK 09.09.1980
5 000 m Jarotek Lukáš, 17 15:31,0 Pardubice 21.06.1980
110m př e Desenský Lukáš, 17 14,06 Ostrava 20.06.2015  
100m př Vosecký Ivan, 16 13,5 Ostrava 18.06.1979 91cm
300m př Desenský Lukáš, 17 38,06 Ostrava 21.06.2015
400m př Jarkovský Jiří, 17 57,68 Jablonec n.N. 05.07.1980
2 000m př Hrbek Tomáš, 17 6:09,45 Třinec 28.07.1985
Výška Bahník Marek, 17 1,98 HK 14.05.2016
Dálka Doležal Jan, 17 7,15 Jablonec n. N. 22.06.2013  
Tyč Rykl Radoš, 17 4,31 Praha 01.09.2012  
Trojskok Bělonohý Petr, 16 14,29 Vlašim 28.06.1969
Koule 5kg Petr Roman, 16 16,86 Týniště n.O. 10.08.1985
Disk 1,5kg Doležal Jan, 17 52,55 Břeclav 28.09.2013
Oštěp starý typ Landmesser (Cmero) Patrik, 17 62,28 Turnov 30.08.1986
Oštěp 700g Doležal Jan, 17 57,07 Doněck (UKR) 11.07.2013
Oštěp 600g Landmesser (Cmero) Patrik, 16 58,94 Pardubice 10.10.1985 nový
Kladivo 5kg Košťál Jan, 16 59,50 Litomyšl 02.08.1986
Osmiboj IAAF Doležal Jan, 17 6 222 Doněck (UKR) 10-11.07.2013 oštěp 700g, př. 91cm

11,82 - 6,68 - 15,08 - 1,89 - 55,23 -- 16,47 - 31,24 - 3,80 - 54,36 - 5:10,81
Desetiboj Doležal Jan, 17 7 430 Ústí nad Orl. 7.-8.07.2012 oštěp 700g, př. 91,4cm

11.26 - 6.72 - 15.66 - 1.87 - 51.57 -- 14.61 - 49.32 - 4.02 - 54.70 - 4:55.97



Desetiboj muž. Knejp Jiří, 17 6 287 Banská Bystrica 02.09.1973 mužský

11,7 - 6,47 - 11,42 - 1,90 - 54,2 - 16,0 - 31,12 - 4,30 - 46,12 - 4:53,8



4x100m Petružálek, Černohorský, Zajíček, Vostřel 44,26 25.06.2005
4x400m Petružálek, Téra, Rybička, Schirlo 3:35,64 Liberec 20.06.2004 17

Návrat na začátek přehledu


Starší žákyně a žáci

Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum

STARŠÍ ŽÁKYNĚ - dráha
60m Peichlová Zuzana, 15 7,6 Jičín 03.06.1994

60m e Peichlová Zuzana, 15 7,85 Třinec 25.06.1994

100m Mlynarčíková Valerie, 15 12,3 Pardubice 24.06.1972


Krejcarová Irena, 15 12,3 HK 17.06.1978

Peichlová Zuzana, 15 12,3 Praha 21.05.1994

100m e Peichlová Zuzana, 15 12,56 Praha 29.06.1994

150m Peichlová Zuzana, 15 18,6 Jičín 11.06.1994

150m e Peichlová Zuzana, 15 19,07 Třinec 26.06.1994

200m Peichlová Zuzana, 15 25,0 Jičín 14.05.1994

200m e Peichlová Zuzana, 15 25,26 Praha 01.06.1994

300m Peichlová Zuzana, 15 41,6 Jičín 11.06.1994

300m e Chytilová Michaela, 15 42,62 Třinec 02.09.2000

400m e Perunová Kateřina, 15 57,85 Ostrava 09.07.1989

800m Troppová Kateřina, 15 2:20,95 Jablonec n.N. 23.05.2009

1500m Pacltová Markéta, 15 5:05,9 Tábor 30.09.1989

3000m Pacltová Markéta, 15 10:57,4 Brno 22.04.1989

100m př. Volencová Jana, 15 15,0 HK 07.10.1990 76cm
100m př.e Červená Adéla, 15 15,65 Praha 19.09.1981 76cm  
100m př. Lajbnerová Zuzana, 15 15,8 Pardubice 01.07.1978 84cm
Žampová Lada, 15 15,8 Ostrava 12.09.1981 84cm
100m př.e Žampová Lada, 15 16,09 Praha 19.09.1981 84cm
200m př.e Holasová Aneta, 15 30,46 Praha 06.07.2001
400m př. Pražáková Jitka, 15 70,9 HK 03.10.1979

400m př.e Šauliová Luďka, 15 71,77 Praha 10.06.1986

Výška Lajbnerová Zuzana, 15 1,70 Praha 19.08.1978

Dálka Adamová Vlasta, 15 5,49 Praha 23.07.1988

Tyč Jahelková Karolína, 15 2,60 Pardubice 17.06.2006

Koule 3kg Volencová Jana, 15 12,98 Jičín 02.06.1990

Koule 4kg Lajbnerová Zuzana, 15 11,38 Jablonec n.N. 24.06.1978

Disk 1kg Lajbnerová Zuzana, 15 39,90 Magdeburg (GER) 26.07.1978

Oštěp starý typ Císařová Věra, 15 43,20 Ústí nad Orlicí 02.05.1980

Oštěp 600g Taclíková Lucie, 15 32,77 Třinec 14.09.2008 nový

Oštěp 500g Tomášková Karolína, 15 32,86 HK 21.06.2014 od 1.1.2012

Kladivo Prouzová Andrea, 15 44,71 Rjeka (CRO) 28.09.2012

Kriketový míček Snítilová Dana, 15 60,29 HK 1953

Sedmiboj Volencová Jana, 15 4 206 HK 07.10.1990


15,0 - 12,32 - 1,40 - 25,8 - 4,85 - 24,40 - 2:44,9




Sedmiboj e Taclíková Lucie, 15 4 033 Jablonec n.N. 7.-8.6.2008


16,49 - 20,30 - 1,26 - 9,89 - 4,90 - 29,43 - 2:25,75
4 x 60m Hrnčířová, Prášilová, Najmanová, Kubínová 31,0 Praha 12.06.1984 14
4 x 60m e Panochová, Červená, Jahelková, Tomíčková 31,95 Jablonec n.N. 10.09.2005
4 x 100m Vilímovská, Adamová, Sejkaničová Mo, Vašátková 52,36 Praha 24.09.1988 15
3 x 300m Košvancová, Ďurďová, Jiránková 2:16,5 Týniště n. O. 16.06.2002 15
3 x 300m e Jahelková, Karlová, Tomíčková 2:16,52 Jablonec n.N. 11.09.2005 15
4 x 400m Kuchynková, Růžičková, Vlčková, Škopová 4:26,4 HK 14.06.1975 15
STARŠÍ ŽÁCI - dráha
60m Ponocný Viktor, 15 6,9 HK 30.09.1975

60m e Müller Dominik, 15 7,03 Brno 12.09.2012

100m Ponocný Viktor, 15 10,7 Znojmo 12.07.1975

100m e Müller Dominik, 15 10,80 Hradec Králové 02.06.2012

150m Müller Dominik, 15 16,74 Hradec Králové 08.09.2012

150m e Müller Dominik, 15 16,61 Hradec Králové 06.06.2012 vítr neměřen
200m Ponocný Viktor, 15 22,7 Znojmo 13.07.1975

200m e Müller Dominik, 15 22,73 Kolín 08.05.2012

300m Doležal Jan, 15 36,74 Brno 14.09.2011

400m Blatník Filip, 15 53,56 Ústí nad Orlicí 03.10.2015

800m Bulíček Jan, 15 2:03,05 Jablonec n.N. 11.09.2005

1000m Erbs Jindřich, 15 2:44,8 Pardubice 08.05.1962

1500m Sommer Jaroslav, 15 4:24,1 Týniště n. O. 21.09.1994

3000m Mencák Jaroslav, 15 9:52,4 Chrudim 15.07.1978

100m př. Blatník Filip, 15 13,55 Praha 19.09.2015 84cm
200m př.e Desenský Lukáš, 15 26,78 Praha 22.09.2013
400m př. Tomášek Josef, 15 66,0 Hradec Králové 13.10.1959

1500m př. Hrůša Vojtěch, 15 4:55,49 HK 22.06.2014

Výška Doležal Jan, 15 1,95 Nové Město n.M. 03.09.2011

Dálka Lajbner Petr, 15 6,58 Pardubice 11.06.1975

Dálka Pořízek Drahomír, 15 6,66 Praha 12.11.1993 hala
Tyč Bareš Marek, 15 3,95 Hodonín 18.09.2010

Trojskok Bělonohý Petr, 15 13,41 HK 27.06.1968  
Koule 4kg Sejkora Roman, 14 14,60 Kostelec n.O. 20.10.1978 HOST
Koule 5kg Petr Roman, 15 15,56 Turnov 23.09.1984

Disk 1,5kg Petr Roman, 15 40,78 Týniště n. O. 26.05.1984

Disk 1kg Doležal Jan, 15 57,63 Nitra (SVK) 01.10.2011

Oštěp 600g Březina Jiří, 15 54,87 HK 05.09.1958 starý
Oštěp 600g Doležal Jan, 15 59,69 HK 24.09.2011 nový
Kladivo 4kg Votoček Tomáš, 15 37,14 HK 25.06.2000

Kladivo 5kg Bednář Zdeněk, 15 49,30 Pardubice 22.10.1972

Kriketový míček Moravec Petr, 14 80,20 Pardubice 12.10.1962

Devítiboj e Doležal Jan, 15 5 780 Praha 15.-16.10.2011


14,20 - 50,79 - 3,00 - 49,90 -- 7,57 - 6,04 - 13,06 - 1,82 - 3:13,23




Desetiboj e Kolář David, 4575 Praha 29.05.1988 5-100cm-1,5-600
4 x 60m e Müller, Lochman, Doležal, Werner 27,82 Nové Město n.M. 03.09.2011 15
4 x 100m Kotland, Lajbner, Patzák, Ponocný 46,5 HK 04.07.1975 15
4 x 100m e Rykl, Bareš, Kohout, Doležal 48,86 Týniště n. O. 23.05.2010 15
3 x 300m Štěpánek, Jirman, Mairinger 1:58,84 Olomouc 01.07.2012 15
4 x 400m Kotland, Plíšek, Fišer, Jarkovský 3:56,8 HK 14.06.1975 15
3 000 m chůze Bezdíček Vladimír, 15 16:18,0 HK 30.09.1964 15

Návrat na začátek přehledu


Mladší žákyně a žáci

Disciplina Atletka / atlet Výkon Místo Datum








MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - dráha
60m Vykoukalová Eva, 13 7,8 HK 09.10.2002

60m e Coufalová Johana, 13 8,38 HK 05.05.2015

150m Hušková Markéta, 13 19,7 Ústí nad Orlicí 19.06.1977

150m e Šantrůčková Nikola, 13 20,30 Brno 11.09.2013

300m Hušková Markéta, 13 43,8 Ústí nad Orlicí 11.06.1977

300m e Šantrůčková Nikola, 13 44,50 Jablonec n.N. 29.09.2013

800m Vašátková Anna, 13 2:29,4 Praha 18.06.1986

1500m Kotková Darina, 13 5:12,4 Dvůr Králové n.L. 05.06.1988

60m př. Tomková Barbora, 13 9,7 Jičín 14.10.1995 76cm
80m př. Tomková Barbora, 13 13,2 Nová Paka 21.05.1995 76cm
Výška Adamová Jitka, 13 1,54 Pardubice 28.05.1992

Dálka Peichlová Zuzana, 13 5,27 HK 13.05.1992

Koule 2kg Pešková Klára, 12 11,56 Jablonec n. N. 21.05.2014 od 1.1.2013

Koule 3kg Volencová Jana, 13 11,22 Ostrava 24.09.1988

Disk 1kg Ringelová Marie, 13 30,50 Banská Bystrica 19.09.1976

Disk 0,75kg Pešková Klára, 13 24,82 Jaroměř 07.06.2014 základní

Kladivo 3kg Prouzová Andrea, 13 22,96 Pardubice 25.09.2010

Oštěp starý typ Najmanová Eva, 13 29,60 Svitavy 26.05.1984

Oštěp 600g nový Ludvíková Tereza, 13 21,51 Litomyšl 09.10.2010
bez záruky

Kriketový míček Tonnerová Jana, 13 54,74 HK 29.05.1996

4 x 60m Šebková, Bukačová, Jirotková, Müllerová 31,5 Praha 13.06.1990 13
4 x 60m e Plodrová, Prouzová, Hálová, T.Ludvíková 33,74 Nová Paka 22.09.2010 13
3 x 300m Vilímovská, Karlíčková, Vašátková 2:23,1 Náchod 02.06.1986 13
3 x 800m Pokovbová, Jeníčková, Cabalová 8:42,2 HK 17.10.2001 13







MLADŠÍ ŽÁCI - dráha
60m Bulíček Jan, 13 7,5 HK 21.06.2003

60m e Krůtský Jan, 13 7,65 Praha 23.10.1999

150m Mikysa Jiří, 13 18,8 Jilemnice 19.09.1970 ?
150m e Blatník Filip, 13 18,96 Brno 11.09.2013

300m Kulhánek Zdeněk, 41,2 Jilemnice 19.09.1970 ?
300m e Blatník Filip, 13 41,26 Jablonec n.N. 29.09.2013

800m Bulíček Jan, 13 2:12,9 HK 17.09.2003

1000m Bulíček Jan, 13 2:53,12 Liberec 27.05.2003

1500m Čech Pavel, 13 4:49,6 Praha 28.06.1989

60m př. Štěfko Štěpán, 13 9,25 Brno 27.06.2017

80m př. Petr Emanuel, 13 12,6 HK 20.05.1991 76cm
Výška Doležal Jan, 13 1,68 Kladno 26.09.2009

Dálka Petružálek Jan, 13 5,59 HK 01.10.2001

Tyč Jón Jaroslav, 13 2,55 Poříčí u Trutnova 15.09.1963

Koule 3kg Werner Daniel, 13 11,69 Náchod 17.09.2009
Koule 4kg Gach Viktor, 13 12,59 Nová Paka 11.05.2005

Disk 1kg Lajbner Petr, 13 35,82 Dobruška 30.09.1973

Oštěp 600g Ringel Josef, 13 41,14 Ostrava 02.07.1978 starý
Kriketový míček Ringel Josef, 13 70,10 HK 16.06.1978

4 x 60m Valenta, Neškudla, Miláček, Lupjan 31,5 HK 21.09.1979 13
4 x 60m e Bakeš, Javůrek, Fiedler, Škop 32,95 Liberec 27.05.2003 13
3 x 300m Bulíček, Bakeš, Dvořáček 2:14,5 HK 15.10.2003 13
3 x 1000m Justa, Kollátor, Kujal 10:08,4 HK 18.10.2000 13

Návrat na začátek přehledu