Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Přehled výsledků 2018

   Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2017 - 18, letní 2018)

TermínZávod / SoutěžMísto konání
B ř e z e n    2 0 1 8
30.-31.3.2018 Oliver Nikoloff Invitational  Cincinnati (USA-OH)
Z výsledků: koule 8. D. Čapek 14,33, disk 4. D. Čapek 49,24, kladivo 2. D. Čapek 55,92.
Kompletní výsledky.
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi
také chůze pro 1. kolo I. ligy
Olomouc
Z výsledků: 10km 30. A. Kozelka 58:25 (šesté místo do výsledků 1. kola).
Kompletní výsledky.
23.-24.3.2018 Vanderbilt Black&Gold Invitational 2018  Nashville (USA-TN)
Z výsledků: disk 2. D. Čapek 47,21, kladivo 2. D. Čapek 56,78.
Kompletní výsledky.
15.03.2018 Přespolní běh  Hradec Králové (Šimkovy sady)
Z výsledků. Minipřípravka r. 2012 a mladší: 1. M. Szalay, 2. O. Louda, 3. V. Walter - 1. T. Hayes, 2. H. Procházková, 3. N. Balcarová; Minipřípravka 2010-2011: 1. A. Hak, 2. D. Zadrobílek, 3. J. Ponce - 1. M. Malá, 2. N. Vomáčková, 3. S. Hudousková.
Přespolní běh. Přípravka: 1. J. Ježek, 2. J. Rothanzl, 3. D. Ježek - 1. M. Čechová, 2. M. Coufalová, R. Picková; Mladší žactvo: 1. J. Kubias, 2. M. Čermák, 3. L. Petržela - 1. E. Chudá, 2. E. Regentová, 3. N. Novotná; Starší žactvo: 1. M. Trampota, 2. B. Rejsek, 3. M. Skaunic - 1. E. Chladová, 2. B. Marková, 3. B. Malinová; Junioři: 1. D. Capoušek a M. Bahník.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
11.03.2018 41. ročník Velké ceny města Pardubic
v hodu břemenem
Pardubice
Z výsledků: břemeno muži 5. L. Tulis 15,09, 8. P. Plašil 14,11.
Kompletní výsledky.
1.-4.3.2018  Mistrovství světa v hale  Birmingham (UK)
Michal Desenský členem páté štafety 4x400m (Vít Müller pomohl k postupu do finále)
Z výsledků: 4x400m 5. Desenský, Šorm, Šnejdr, Maslák 3:04,87 (78 setin za národním rekordem); 1. rozběh 4. Desenský, Müller, Šnejdr (dříve také Sokol HK), Šorm 3:06,40q.
Kompletní výsledky.
Ú n o r    2 0 1 8
28.02.2018 8. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 2B 3. M. Qasem 7,87; dálka 4. M. Qasem 5,82.
Kompletní výsledky.
24.-25.2.2018  Mistrovství ČR žactva v hale Ostrava
Z výsledků: tyč 7-8. A. Voříšková 2,70 (oddílový a krajský rekord žákyň); koule 16. E. Plašilová 9,87; dálka 18. M. Werner; 4x200m 27. Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová 1:56,56; 300m 3R 5. M. Werner 41,58; 1R 8. O. Krejčí 10,45.
Kompletní výsledky.
24.-25.2.2018  Mistrovství ČR juniorů a juniorek v hale Ostrava
Zlato vybojovali David Ryba a Marek Bahník.
Z výsledků: 60m př. 1. D. Ryba 7,93 (oddílový a krajský rekord juniorů); výška 1. M. Bahník 2,11; tyč 4. D. Capoušek 4,13, 7. K. Tomášková 3,32 (halový oddílový i krajský rekord juniorek), 8. P. Plašil 14,59; 200m 2R 3. D. Ryba 22,21; 800m 2R 5. K. Duchan 2:05,59, 60m př. 3R 3. F. Blatník 8,48.
Kompletní výsledky.
23.-24.2.2018 2018 G-MAC Indoor Track & Field Championships  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 4. D. Čapek 17,76, koule 6. D. Čapek 15,57 (druhý výkon halových tabulek, absolutně historicky třetí).
Kompletní výsledky.
17.-18.2.2018  Mistrovství ČR mužů a žen v hale Praha - Stromovka
Zlato vybojoval Michal Desenský, stříbro Marek Bahník a Lukáš Hodboď, bronz štafeta 4x200m.
Z výsledků: 400m 1. M. Desenský 47,12; 800m 2. L. Hodboď 1:53,33, 2R 7. L. Mottl 2:03,53; 60m př. 3R 5. R. Rykl 8,53; výška 2. M. Bahník 2,14 (halový i absolutní oddílový i krajský rekord); tyč 6.-7. R. Rykl 4,71; koule 8. L. Tulis 14,40 (čtvrtý výkon halových tabulek, halový rekord do 22 let), 10. P. Plašil 13,89 (osmý výkon halových tabulek); 4x200m 3. V. Müller, L. Hodboď, D. Ryba, M. Desenský 1:26,75 (halový oddílový i krajský rekord).
Kompletní výsledky.
14.02.2018 6. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 5B 5. M. Qasem 7,78; 60m př. 3B 3. M. Pražáková 10,61; tyč 1. D. Capoušek 4,00, 1.-2. K. Tomášková 3,10, 6.-7. A. Voříšková 2,50; dálka 4. M. Qasem 5,59; koule 3kg 3. J. Coufalová 11,03, 7. M. Pražáková 9,98; koule 6kg 1. P. Plašil 15,13; koule 7,26kg 2. L. Tulis 13,65.
Kompletní výsledky.
11.02.2018 ASVÖ Vienna Indoor Gala  Wien (AUT)
Z výsledků: 800m 10. L. Mottl 1:55,30 (třetí výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje Jablonec n. N.
Z výsledků: 800m MS K. Duchan 2:06,06.
Kompletní výsledky.
10.02.2018 31. ročník Memoriálu Karla Líbala Jablonec n. N.
Z výsledků na 3000m: 8B 4. T. Heller 10:09,26, 10B 8. M. Majoroš 9:17,25 (nejsou registrováni za náš oddíl).
Kompletní výsledky.
10.02.2018 Přebor Jč kraje žactva v hale Praha - Strahov
Mimo soutěž: koule 3kg E. Plašilová 9,77
Kompletní výsledky.
9.-11.2.2018  Halové MČR ve vícebojích Praha - Stromovka
Z výsledků: sedmiboj muži 7. R. Rykl 5.073 b. (druhý výkon halových tabulek) (7,45 - 6,72 -11,82 - 1,93 -- 8,44 - 4,40 -3:00,86); sedmiboj žáci 13. O. Krejčí 3.259 b., 15. J. Krejčí 3.060 b; vložený závod 400m 2. Vít Müller 46,71 (halový oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let).
Kompletní výsledky.
07.02.2018 5. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m př. jun. 1. P. Halíř 8,74, 3. D. Capoušek 10,01, 3. K. Tomášková 10,12; výška 1. M. Bahník 2,00; koule 3kg 4. E. Plašilová 10,45; koule 6kg 1. P. Plašil 15,10; koule 7,26kg 1. L. Tulis 14,16 (šestý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
3.-4.2.2018 Přebor Prahy v hale Praha - Stromovka
Mimo soutěž: 200m D. Ryba 22,45, 400m M. Desenský 46,91 (halový oddílový a krajský rekord mužů), V. Müller 47,51; 800m L. Mottl 2:03,70; 60m př. jun. D. Ryba 8,02 (R 8,02).
Kompletní výsledky.
03.02.2018 CMCM Indoor Meeting  Luxembourg (LUX)
Z výsledků: 800m 4. L. Hodboď 1:51,14.
Kompletní výsledky.
03.02.2018 Přebor LK a KHK mládeže v hale Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m dor. 6. V. Svoboda 7,82 (R7,62); 60m žáci 5. J. Kořének 7,78, 7. M. Werner 7,93, 8. N. Neumann 8,13 (R 7,90); 60m dor. 4. J. Coufalová 8,33; 60m žákyně 5R;1. V. Myšková 9,03; 150m 5B 1. J. Kořének 19,22, 1B;3. B. Filipová 21,99; 200m jun. 1. F. Blatník 23,26; 200m dor. 2B 1. V. Svoboda 24,93; 200m jun. 2B 2. K. Tomášková 28,23; 200m dor. 4B 2. I. Bělohlávková 29,33; 300m 2B 1. M. Werner 40,90; 300m žákyně 3B 3. D. Smutná 48,71; 400m dor. 2. I. Bělohlávková 65,88; 800m jun. 3. V. Hrůša 2:10,23; 800m žákyně 1B 5. H. Coufalová 2:57,48; 1500m žákyně 3. E. Chladová 5:50,98; 60m př. dor. 1. M. Blažek 8,31; 60m př. žáci 1B 2. O. Krejčí 9,05, 2B 1. Š. Štefko 9,65; 60m př. dor. 2B 4. M. Pražáková 10,70, 5. B. Hašková 10,83; 60m př. žákyně 1B 5. M. Šarounová 10,07, 3B 3. A. Voříšková 10,99; 4x150m žáci Štefko, Werner, Kořének, Neumann 1:18,79; 4x150m žákyně 1B 4. Filipová, Mikanová, Najmanová, Šarounová 1:26,73; výška dor. 8. M. Pražáková 1,40; výška žákyně 8. A. Voříšková 1,35; tyč jun. 1. D. Capoušek 4,30, 2. P. Halíř 4,10; tyč žáci 4.-5. O. Krejčí a Š. Štefko 2,30, 6. J. Krejčí 2,30; tyč žákyně 1. A. Voříšková 2,50 (halový oddílový rekord žákyň), 2. M. Najmanová 2,10, 3. A. Hloucalová 2,00; dálka žáci 3. M. Werner 5,59, 7. O. Krejčí 5,10; dálka žákyně 19. A. Hloucalová 4,29; koule 3kg dor. 5. J. Coufalová 11,36, 11. M. Pražáková 9,28; koule 3kg žákyně 3. E. Plašilová 10,73, 8. A. Solníková 8,85; koule 4kg žáci 10. O. Krejčí 10,77; koule 6kg jun. 1. P. Plašil 15,68, 4. D. Capoušek 10,84.
Kompletní výsledky.
2.-3.2.2018 Wide Track Classic  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 2. D. Čapek 17,98, koule 12. D. Čapek 14,54 (druhý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 1 8
31.01.2018 4. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 2B 1. F. Blatník 7,41, 3B 1. P. Halíř 7,57; 60m př. jun.1. F. Blatník 8,44; výška 3. P. Halíř 1,83, 3. M. Pražáková 1,40; dálka 1. P. Halíř 6,30; koule 3kg 4. J. Coufalová 10,38, 6. E. Plašilová 9,97, 7. M. Pražáková 9,54; koule 6kg 1. P. Plašil 14,45; koule 7,26kg 2. L. Tulis 14,14 (šestý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Přebor LK a KHK v hale Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 6R 2. V. Svoboda 7,65, 5B 1. J. Coufalová 8,42; 200m 1B 1. F. Blatník 23,81; 800m 2B 2. V. Hrůša 2:10,73; výška 5. P. Halíř 1,81, 6.-7. M. Sychra 1,70, 9. D. Capoušek 1,70, 12. J. Coufalová 1,40; tyč 4. D. Capoušek 4,00, 5. P. Halíř 3,80, 1. K. Tomášková 3,20 (vyrovnaný krajský a oddílový rekord žen a juniorek); dálka 3. M. Sychra 5,93, 9. J. Coufalová 4,95; koule 7,26kg 2. L. Tulis 14,05 (šestý výkon halových tabulek), 3. P. Plašil 13,26.
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Přebor Jč a Plz krajů v hale Praha - Stromovka
Mimo soutěž: 200m M. Blažek 22,86, 60m př. dor. M. Blažek 7,93 (halový krajský a oddílový rekord dorostenců).
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna  Wien (AUT)
Z výsledků: 400m 6. V. Müller 47,22 (druhý výkon halových tabulek), 8. M. Desenský 47,57.
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Hustopečské skákání AGROTEC Hustopeče
Výška muži B: 3. Marek Bahník 2,12 (krajský rekord mužů a juniorů, nejlepší oddílový výkon).
Kompletní výsledky.
26.01.2018 3. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 800m 5. L. Mottl 2:03,69.
Kompletní výsledky.
24.01.2018 3. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 1B 4. M. Blažek 7,39; 60m př. dor. 1. M. Blažek 8,07; 60m př. žáci 1. P. Gonda 8,91, 3. O. Krejčí 9,26, 4. J. Krejčí 9,78; tyč 1. P. Halíř 4,10, 2. D. Capoušek 4,10; tyč 2. K. Tomášková 3,10; dálka 9. M. Werner 5,15; koule 4kg 3. O. Krejčí 10,93, 5. M. Werner 10,10.
Kompletní výsledky.
23.01.2018 4. OLYMPCUP Praha - Stromovka
Z výsledků: 200m 1B 2. D. Ryba 22,40 (krajský rekord 19 let); 60m př. jun. 1. D. Ryba 8,01 (krajský rekord 19 let); koule dor. 4. J. Coufalová 10,70, 13. M. Pražáková 9,14; koule 6kg 1. P. Plašil 14,22; koule 7,26kg 4. L. Tulis 13,47.
Kompletní výsledky.
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale Nymburk
Z výsledků (ml. žákyně): 60m 4. L. Krouželová 9,30, dálka 5. L. Krouželová 3,69..
Kompletní výsledky.
20.01.2018 Mistrovství KV kraje Praha - Stromovka
Z výsledků: 400 1. V. Müller 47,28 (druhý výkon halových tabulek); 60m N. Neumann 7,99; 150m N. Neumann 19,38; 60m př. žáci N. Neumann 10,10.
Kompletní výsledky.
16.01.2018 3. OLYMPCUP Praha - Stromovka
Z výsledků: 60m 16B 2. M. Desenský 7,06; 300m 1B 1. M. Desenský 33,50 (halový krajský a oddílový rekord), 11B 2. V. Müller 34,25; 500m 2. V. Müller 1:02,66 (nejlepší oddílový výkon).
Kompletní výsledky.
14.01.2018 Přebor StČ kraje žactva v hale Praha - Strahov
Mimo soutěž: 60m N. Neumann 7,90; 300m N. Neumann 42.79.
Kompletní výsledky.
13.-14.01.2018 Krajský přebor LKAS ve vícebojích Jablonec n. N.
Z výsledků: Sedmiboj muži: 3. R. Rykl 5.029 b. (tyč 5,00 halový krajský a oddílový rekord, 60m př. 8,57, koule 11,75), 16. M. Qasem 2.747 b.; jun.: 2. M. Bahník 4.832 b. (výška 2,07, tyč 3,80, dálka 6,25), 5. P. Halíř 4.293 b. (tyč 4,10), 9. D. Capoušek 3.443 b. (tyč 3,90); žáci: 5. P. Gonda 3.562 b. (výška 1,69), 9. O. Krejčí 3.263 b., 13. J. Krejčí 2.959 b., 21. J. Hůza 2.389 b.; pětiboj žákyň: 27. M. Šarounová 2.145 b., 28. B. Marková 2.116 b., 36. M. Najmanová 1.833 b.
Kompletní výsledky.
13.01.2018 2018 Wolverine Invitational  Ann Arbor (USA-MI)
Z výsledků: koule 14. D. Čapek 13,55; břemeno 7. D. Čapek 16,71.
Kompletní výsledky.
12.01.2018 1. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 150m 2. M. Desenský 16,16 (jiný běh 16,31).
Kompletní výsledky.
11.01.2018 Hradecká laťka  Hradec Králové
Výška - vítězové kategorií (od nejstarších): junioři: F. Moravec 1,80; dorostenci: J. Bělík 1,68; st. žáci: O. Krejčí 1,62; ml. žáci: D. Novák 1,38; st. žákyně: A. Voříšková 1,46; ml. žákyně: A. Kubiasová 1,30.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
10.01.2018 1. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m B1 7. F.Blatník 7,54, B2 1. M. Blažek 7,31; 60m př. jun. 3. F. Blatník 8,82; 60m př. dor. 1. M. Blažek 8,15; koule 7,26kg 2. L. Tulis 13,51.
Kompletní výsledky.
09.01.2018 Středoškolský pohár SG Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 3. D. Ryba 7,13 (R 7,26); 60m př. jun. 1. D. Ryba 7,97 (krajský a oddílový halový rekord jun.).
Kompletní výsledky.
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR v hale Praha - Strahov
Naši členové reprezentovali své školy. Z výsledků: 800m 4. L. Mottl 1:59,03, 5. D. Prokopová 2:31,76; 60m př. 1. R. Rykl 8,35; tyč 2. R. Rykl 4,80 (vyrovnaný halový oddílový rekord); dálka 11. M. Loskotová 4,53; trojskok 7. M. Loskotová 10,65 (oddílový rekord do 22 let); koule 2. L. Tulis 13,31; R. Rykl byl členem vítězné štafety 4x200m.
Kompletní výsledky.
06.01.2018 Landesoffenes Hochsprungmeeting  Essing (D)
Z výsledků: výška U20 2. Marek Bahník 2,08 (absolutní oddílový rekord mužů, halový krajský rekord mužů).
Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 1 7
27.12.2017 Silvestrovská hala 2017 Jablonec n. N.
Z výsledků: koule 3kg 5. A. T. Voštová 8,05; dálka 1. R. Rykl 6,51, 6. M. Bahník 6,13, 13. P. Halíř 5,71, 5. A. T. Voštová 4,56; koule 4kg 6. V. Kloud 11,00; koule 7,26kg 2. R. Rykl 11,27; koule 6kg 4. D. Capoušek 10,03; koule 5kg 4. P. Halíř 10,12.
Kompletní výsledky.
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly Praha - Strahov
Z výsledků: 60m FB 5. V. Svoboda 7,85 (R 7,57), 4R 2. P. Gonda 7,80, 11R 1. N. Kuttichová 8,83; 150m 8B 1. V. Svoboda 17,96, 10B 1. P. Gonda 18,57, 6B 3. J. Coufalová 20,77, 16B 1. B. Filipová 21,55, 15B 1. I. Bělohlávková 21,68; 300m 9B 1. N. Kuttichová 45,58, 6B 2. I. Bělohlávková 46,82; 60m př. FB 1. P. Gonda 9,14, 3. O. Krejčí 9,32, 5R 2. M. Pražáková 10,53; 4x200m 3B 1. Svoboda, Krejčí, Kuttichová, Bělohlávková 1:47,92; výška 7. A. Voříšková 1,45; tyč 1. V. Kloud 3,90, 7. A. Voříšková 2,40 (halový oddílový rekord žákyň), 9. M. Najmanová 2,00; dálka 1. V. Kloud 5,87, 10. J. Kušnír 5,02, 4. J. Coufalová 5,10, 21. B. Filipová 4,30; koule 3kg 4. J. Coufalová 11,67, 11. M. Pražáková 9,08; koule 4kg 9. O. Krejčí 11,07.
Kompletní výsledky.
09.12.2017 Mezikrajové halové utkání žactva Praha - Stromovka
Z výsledků našich členů: 60m FB 2. V. Svoboda 7,63 (R 7,62); 60m př. 3B 7. O. Krejčí 9,28; tyč 1. V. Kloud 4,00 (oddílový a krajský rekord žáků), 17. P. Gonda 2,40, 14. A. Voříšková 2,25; dálka 6. V. Kloud 6,16, 16. J. Coufalová 4,90; koule 3kg 5. J. Coufalová 11,74.
Kompletní výsledky.
1.-2.12.2017 SVSU Holiday Open and Multis  Saginaw (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 5. D. Čapek 16,86.
Kompletní výsledky.
02.12.2017 Mikulášská hala žactva Praha - Stromovka
Z výsledků: 800m 1B 5. D. Jansová 2:36,30.
Kompletní výsledky.
L i s t o p a d    2 0 1 7
25.11.2017  Mistrovství ČR v přespolním běhu Dlouhoňovice
Z výsledků: ženy 11. T. Metelková 32:10; muži vytrvalci 32. M. Slanina 39:37; muži mílaři 36. L. Mottl 14:50, 53. K. Duchan 16:36; dorostenci 51. O. Metelka 15:25; žáci 15. J. Chalupský 11:20; žákyně ml. 49. B. Marková 8:54.
Kompletní výsledky.