Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Přehled výsledků 2018

   Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2017 - 18, letní 2018)

TermínZávod / SoutěžMísto konání
Ř í j e n    2 0 1 8
07.10.2018 sportvisio Hradecký půlmaraton
akce v kalendáři Regina
 Hradec Králové
Z výsledků: ženy 3. T. Metelková 1:21:59,2 (Z40+ první), 34. Š. Kučerová 1:44:57,9 (Z30+ 14.), 235. A. Bažantová 2:12:33,0 (Z30+ 75.); muži 83. V. Hrůša 1:30:12,2 (M18+ 16.).
Kompletní výsledky.
07.10.2018 Soutěž veteránských družstev Lovosice
K třetímu místu Východočechů přispěl V. Toman (M45): 200m 6. 28,29; 400m př. 4. 81,96; trojskok 8. 9,35.
Kompletní výsledky.
06.10.2018  Mistrovství ČR družstev žactva Hranice na Moravě
Naše žákyně skončily desáté 40 b.
Bodovaly žákyně: 60m 8. A. Havlíčková 8,20 (R 8,20); 1500m 3. M. Metelková 5:07,00; 100m př. 7. M. Šarounová 15,70; 200m př. 4. M. Šarounová 31,31; 4x60m 4. Hloucalová, D. Pražáková, A. Havlíčková, Voženílková 31,51; disk 2. E. Plašilová 33,61, 9. A. Voříšková 27,33. Z dalších výkonů: 150m T. Kaplanová 20,29, 300m D. Voženílková 45,16, 4x60m Najmanová, Šarounová, Filipová, Mikanová 32,85, 4x300m Filipová, Pavlátová, Marková, Smutná 3:12,81, tyč A. Voříšková 2,41, dálka A. Havlíčková 4,73, D. Pražáková 4,61, koule A. Voříšková 9,57, kladivo T. Součková 25,01, chůze 3km B. Marková 20:20,54.
Nejvíce bodovali: M. Šarounová 11 b., E. Plašilová 9 b., M. Metelková 8 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
04.10.2018 Nejrychlejší Hradečák  Hradec Králové
Nejrychlejší finalisté: žákyně 1. D. Voženílková 8,57, 2. A. Hloucalová 8,60, 3. B. Marková 8,94; ml. žákyně 1. N. Adámková 8,84, 2. L. Krouželová 8,90, 3. J. Šmídová 8,91 (R 8,90); přípravka-dívky 1. B. Polívková 9,10, 2. M. Čechová 9,19, 3. M. Coufalová 9,33 (R 9,22) - minipřípravka-dívky 1. B. Záhorská 9,85, 2. Š. Rudolfová 10,19 (R 10,18), 3. B. Zavadilová 10,23; žáci 1. J. Kořének 7,78, 2. P. Gonda 7,88, 3. N. Neumann 7,93; ml. žáci 1. T. Pašek 8,90 (R 8,88), 2. P. Letovský 9,17, 3. F. Javůrek 9,19; přípravka-chlapci 1. A. Pecina 8,89, 2. D. Ježek 9,30 (R 9,24), 3. J. Říha 9,39 (R 9,36); minipřípravka-chlapci 1. F. Vosátka 9,99, 2. T. Dědek 10,02, 3. T. Pecina 10,22 (R 10,20).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Královéhradeckého magistrátu.
Z á ř í    2 0 1 8
30.09.2018  Mistrovství ČR v silničním běhu
Běchovice - Praha
Běchovice, Praha
Z výsledků žen: 23. Š. Kučerová 46:50.
Kompletní výsledky.
29.09.2018 Krajský přebor ve čtyřboji (přípravky) Jaroměř
Z výsledků čtyřboje (60m - dálka - kriket - 600m): 2. Adam Pecina 1.357 b., 6. T. Metelka 936 b., 24. O. Vališ 370 b. - 8. Kristýna Perun 1.132 b., 10. K. Krmašová 1.001 b., 14. J. Jelenová 957 b., 15. T. Bláhová 944 b.
Z výsledků disciplin: 60m 4. A. Pecina 9,19, 14. T. Metelka 10,22 - 8. K. Krmašová 9,92, 13. J. Jelenová 10,20, 17. K. Perun 10,26, 18. T. Bláhová 10,27; 600m 1. A. Pecina 1:48,83, 4. T. Metelka 1:52,73 - 2. K. Perun 2:03,56, 15. K. Krmašová 2:18,24; dálka 4. A. Pecina 4,06, 12. T. Metelka 3,52 - 7. K. Krmašová 3,72, 13. T. Bláhová 3,55, 15. J. Jelenová 3,46; kriket 5. A. Pecina 36,03, 12. M. Borovička 30,90 - 6. K. Perun 28,43, 11. J. Jelenová 26,93, 13. T. Bláhová 26,09.
Kompletní výsledky.
22.-23.9.2018  Mistrovství ČR družstev juniorů Praha - Eden
Naši junioři skončili devátí ziskem 47 b.
Bodovali: 800m 10. K. Duchan 1:59,44; 1500m 6. K. Duchan 4:14,55; 110m př. 1. D. Ryba 14,21; 3000m př. 7. V. Hrůša 11:01,58; 4x400m 7. Blažek, Novák, Bahník, Duchan 3:34,45; výška 1. M. Bahník 2,09, 9. F. Moravec 1,92; tyč 6. D. Capoušek 3,95; trojskok 7. M. Bahník 13,75w (13,74 reg.). Z dalších výkonů: 400m př. M. Blažek 57,83; výška J. Bělík 1,87; trojskok J. Bělík 12,27; tyč 7. K. Tomášková 3,40 (hostovala za AC V. Mýto).
Nejvíce bodovali: M. Bahník 16 b., D. Ryba 11 b., K. Duchan 7 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
28.09.2018 Jičínské memoriály Jičín
Z výsledků: koule dor. 1. M. Pražáková 10,17; koule žákyně 1. M. Najmanová 8,52; koule ženy 4. M. Lišková 9,41; koule muži 2. L. Tulis 14,17; disk žáci 1. N. Neumann 45,35; disk ženy 3. M. Lišková 35,41, 6. M. Pražáková 26,59; disk muži 2. L. Tulis 48,22.
Kompletní výsledky.
26.09.2018 Okresní kolo SAP
(okr. Hradec Králové a Rychnov n. Kn.)
 Hradec Králové
Naši členové (i bývalí) startovali za své školy. Z jejich výsledků: 60m 3. M. Blažek 7,55, 3. I. Bělohlávková 8,94; 200m 2. M. Prouzová 29,72, 3. I. Bělohlávková 30,04; 400m 1. M. Blažek 55,62, 5. M. Werner 58,71; 800m 1. D. Jansová 2:37,27, 4. E. Chladová 2:40,91, 5. N. Saksová 2:50,39; výška 1. J. Bělík 1,90, 5. O. Krejčí 1,78, 10. M. Pikola 1,65, 1. A. Procházková 1,46, 3. M. Pražáková 1,40, 6. B. Hašková 1,35, MS M. Poláčková 1,62; dálka 5. M. Pikola 5,58, 1. J. Coufalová 4,90, 4. B. Hašková 4,10; koule 3kg 1. J. Coufalová 13,20 (krajský rekord 16 let), 2. M. Pražáková 10,20; koule 5kg 6. D. Capoušek 11,04.
Kompletní výsledky.
25.09.2018 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: disk žáci 1. N. Neumann 43,88; disk ženy 2. M. Lišková 36,20; kladivo dor. 1. M. Prouzová 28,50; kladivo muži 1. J. Cabal 49,79, 3. J. Bartůněk 47,72.
Kompletní výsledky.
22.-23.9.2018  Mistrovství ČR žactva Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 100m př. 1R 6. O. Krejčí 14,73w, 2R 4. P. Gonda 14,23, 1R 5. M. Šarounová 15,47 (oddílový rekord el.); 200m př. 4R 3. P. Gonda 27,97, 2R 5. M. Šarounová 31,08; 4x60m 2B 6. Gonda, Krejčí, Neumann, Kořének 29,29, 4B 4. Hloucalová, Kuttichová, Pražáková, Voženílková 31,28 (oddílový rekord el.); 4x300m 3B 4. Gonda, Krejčí, Neumann, Kořének 2:40,76 (oddílový rekord), 2B 6. Smutná, Voženílková, Šarounová, Kuttichová 3:00,99 (oddílový rekord); disk 13. E. Plašilová 30,53, 13. N. Neumann 35,49; kladivo 18. E. Plašilová 22,71.
Kompletní výsledky.
21.09.2018 Finále KPD přípravek Trutnov
Obě naše družstva zvítězila - dívky se 7.771 b., chlapci s 6.131 b.
Z výsledků čtyřboje (60m - dálka - kriket - 600m): 1. M. Čechová 1.592 b., 2. E. Kholová 1.402, 4. B. Polívková 1.366 b., 6. M. Coufalová 1.248 b.; 1. A. Pecina 1.299 b., 5. T. Metelka 1.023 b., 6. J. Ježek 987 b., 7. M. Svíčka 987 b., 8. D. Ježek 973 b.
Z výsledků disciplin: 60m 1. B. Polívková 9,18, 3. M. Čechová 9,27, 4. M. Coufalová 9,30, 2. A. Pecina 9,11, 4. D. Ježek 9,25, 5. J. Ježek 9,40; 600m 2. M. Čechová 2:03,21, 3. E. Kholová 2:04,66, 1. T. Metelka 1:52,08, 2. A. Pecina 1:54,95; dálka 2. M. Čechová 4,06, 6. B. Polívková 3,86, 8. M. Coufalová 3,77, 4. A. Pecina 4,18, 5. D. Ježek 4,13, 7. J. Ježek 4,00; kriket 1. E. Kholová 40,72, 2. M. Čechová 36,22, 3. Polívková 35,43, 9. J. Jelenová 28,59, 2. M. Svíčka 41,18, 3. A. Pecina 36,83, 6. M. Rejsek 35,94.
Kompletní výsledky.
18.09.2018 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule dor. 1. J. Coufalová 12,06, 3. M. Pražáková 9,04; koule žákyně 1. A. Voříšková 9,53; koule muži 1. L. Tulis 15,04 (osmý výkon historických tabulek); disk žákyně 1. E. Plašilová 30,85, 2. A. Voříšková 27,29; disk žáci 2. N. Neumann 43,52; disk ženy 5. M. Lišková 32,61; disk dor. 1. J. Coufalová 33,45, 2. M. Pražáková 27,78; disk muži 1. L. Tulis 48,36; kladivo žákyně 1. A. Voříšková 22,08 (MS E. Plašilová 28,82); kladivo muži 2. J. Bartůněk 48,59.
Kompletní výsledky.
18.09.2018 Veřejné závody - vrhačský trojboj Praha - Vokovice
Z výsledků: vrhačský trojboj 2. A. Král 1.896 b. (11,89 - 36,49 - 57,60).
Kompletní výsledky.
16.09.2018 Baráž o postup do Extraligy Ústí nad Labem
Muži obsadili páté místo se 145,5 b.
Svoji disciplinu vyhrál David Ryba (110m př.), Marek Bahník se posunul na druhé místo letošních výškařských tabulek.
Bodovaná umístění: 200m 5. D. Ryba 22,38; 800m 6. K. Hübner 1:56,71; 110m př. 1. D. Ryba 14,58, 2. R. Rykl 15,04, 9. A. Bician 17,05; 400m př. 3. K. Hübner 56,34, 4. M. Štěpánek 57,56, 5. P. Halíř 61,51; 4x100m 7. Bician, Hübner, Štěpánek, Ryba 45,11; 4x400m 8. Štěpánek, Bahník, Halíř, Hübner 3:36,79; výška 2. M. Bahník 2,15 (oddílový i krajský rekord mužů a juniorů), 7.-8. J. Bělík 1,90; tyč 6. P. Halíř 4,10, 7.-8. A. Bician a V. Kloud 4,00, 9. D. Capoušek 3,80; koule 3. Z. Cejnar 15,38, 7. L. Tulis 14,78, 10. D. Čapek 14,03; disk 2. D. Čapek 47,71, 4. L. Tulis 47,35; kladivo 6. D. Čapek 51,89, 8. J. Bartůněk 48,82, 9. J. Cabal 46,97; oštěp 2. A. Král 54,53, 4. D. Jeřábek 51,44; chůze 5000m 6. A. Kozelka 30:18,03.
Nejvíce bodovali: D. Ryba 17 b., D. Čapek 15 b., K. Hübner 13,75 b., P. Halíř 11,75, L. Tulis 11 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
16.09.2018 4. kolo KP mladšího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Jaroměr
Obě naše družstva zvítězila, děvčata se 133,5 b., chlapci se 125 b..
Bodovali: 60m 2. D. Novák 8,0, 10.-11.T. Pašek 8,8, 8.-9. J. Šmídová 8,7; 300m 3. D. Novák 45,1, 2. L. Rychterová 48,0, 6. E. Thiele 50,6; 800m 3. A. Pecina 2:41,0, 1. E. Ducháčová 2:40,8, 5. V. Mičánková, 7. B. Hudousková 2:49,4; 60m př. 1. L. Petržela 10,7, 2. A. Halíř 10,8, 4. A. Bezrouk 11,7, 7. F. Javůrek 12,2, 1. D. Pražáková 9,9, 3. M. Blatníková 11,3, 6. S. Dittrichová 12,0, 9. N. Novotná 12,7, 10. V. Mičánková 13,1; 4x60m 1. Bezrouk, Javůrek, Novák, Tejc 32,2, 3. Halíř, Mrha, Pašek, Petržela 32,9, 7. Ducháčová, Novotná, Blatníková, Mičánková 34,7, 8.-9. Šmídová, Rychterová, Metelková, Dittrichová a Hejsková, Součková, Součková, Thiele 34,9; výška 3.-4. M. Tejc 1,21, 3. A. Havlíčková 1,43, 8. M. Metelková 1,30; dálka 1. M. Bezrouk 4,91, 4. L. Petržela 4,42, 5. L. Mrha 4,40, 9. T. Pašek 4,03, 1. J. Šmídová 4,47, 2. D. Pražáková 4,46, 6. E. Ducháčová 4,28; koule 2kg 3. D. Hořejší 9,88, 4. A. Procházková 9,81; koule 3kg 4. L. Mrha 8,53, 5. M. Tejc 8,06, 6. N. Mareš 7,89; kriket 7. J. Součková 39,62, 8. M. Blatníková 38,54, 9. A. Havlíčková 37,18.
Krajský přebor jednotlivci: zlato: E. Ducháčová (800m), M. Bezrouk a J. Šmídová (dálka) - stříbro: D. Pražáková (dálka).
Nejvíce bodů: M. Bezrouk 20,75 b., L. Petržela 20 b., D. Novák 19,75 b. - D. Pražáková 20 b., E. Ducháčová 17 b., J. Šmídová 14,125 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
15.09.2018 Mistrovství Čech juniorů a juniorek
(kvalifikace na MČR)
 Hradec Králové
Naši junioři skončili pátí se 113 b. a postoupili do finále.
Bodovali: 200m 3. D. Ryba 22,23, 9. M. Blažek 23,37; 400m 8. K. Duchan 53,56; 800m 2. K. Duchan 2:01,97; 1500m 2. K. Duchan 4:22,25; 110m př. 1. D. Ryba 14,04, 8. F. Blatník 16,10; 3000m př. 4. V. Hrůša 11:16,71; 4x100m 5. Halíř, Miler, D. Capoušek, Ryba 45,43; 4x400m 4. Halíř, Duchan, Bahník, Svoboda 3:40,33, 8. Miler, Hrůša, Pšenka, Kušnír 3:55,99; výška 1. M. Bahník 2,07 (vyrovnaný oddílový rekord mužů a juniorů na dráze), 4. J. Bělík 1,94, 8. F. Moravec 1,91; tyč 4. V. Kloud 4,00, 5. D. Capoušek 3,85, 6. P. Halíř 3,85; dálka 5. P. Halíř 6,31. Z dalších výkonů: 100m FB 5. M. Blažek 11,52; trojskok 11. F. Moravec 11,91.
AC Vysoké Mýto pomohla k postupu hostující Karolína Tomášková, která vyhrála tyč výkonem 3,55 (oddílový a krajský rekord žen a juniorek), 400m př. 4. časem 68,19, trojskok 12. 10,05 (šestý výkon historických tabulek).
Nejvíce bodovali: K. Duchan 22,75 b., D. Ryba 20,5 b. a P. Halíř 14,25 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
Pořádání závodů podpořili Magistrát města Hradec Králové a ČAS.
15.09.2018 Mistrovství Čech žactva sk. B
(kvalifikace na MČR)
Třebíč
Naše žákyně skončily třetí s 96 b. a postoupily do finále, žáci čtvrtí se 157 b. a o jediný bod do finále nepostoupili.
Bodovali žáci: 60m 8. J. Kořének 7,64 (R 7,62w); 300m 2. J. Kořének 38,95, 7. Š. Kalina 39,97, 8. M. Werner 40,31; 800m 5. L. Vavrda 2:23,01; 100m př. 2. P. Gonda 14,45, 4. O. Krejčí 15,08, 5. J. Krejčí 15,52, 7. Š. Štefko 15,71; 200m př. 3. P. Gonda 28,76, 5. O. Krejčí 30,15, 8. J. Krejčí 31,13; 1500m př. 2. M. Trampota 6:25,11, 3. J. Kotík 6:34,36; 4x60m 3. J. Krejčí, Štefko, Trampota, Werner 30,34, 8. Kotík, Král, Miro, Rejsek 32,35; výška 2.-3. Š. Kalina 1,70; tyč 2.-3. P. Gonda 2,40, 8. Š. Štefko 2,00; dálka 8. M. Werner 5,23; disk 1. N. Neumann 41,46, 7. L. Vavrda 33,03; oštěp 3. O. Krejčí 39,27; chůze 3000m 3. K. Miro 23:19,02, 4. B. Rejsek 23:28,75.
Bodovaly žákyně: 60m 3. A. Havlíčková 8,24 (R 8,15), 8. D. Voženílková 8,45, 10. D. Pražáková 8,55 (R 8,49); 150m 8. D. Voženílková 20,44, 9. N. Kuttichová 20,56; 300m 5. N. Kuttichová 44,73, 6. D. Voženílková 45,23; 800m 5. B. Marková 2:39,02; 1500m 4. M. Metelková 5:06,27; 100m př. 4. M. Šarounová 15,60, 7. A. Hloucalová 16,06; 200m př. 1. M. Šarounová 31,24; 4x60m 1. Hloucalová, Kuttichová, D. Pražáková, A. Havlíčková 31,42 (oddílový rekord žákyň el.); 4x300m 7. Šarounová, Myšková, Filipová, Pavlátová 3:14,38; tyč 6. A. Voříšková 2,40; dálka 6. A. Havlíčková 4,93; kladivo 6. T. Součková 24,90, 8. M. Vašáková 22,26.
Nejvíce bodovali: P. Gonda 25,5 b. a M. Šarounová 19 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
14.09.2018 Hvězdné házení na Chodsku Domažlice
Z výsledků: disk 5. M. Lišková 33,64.
Kompletní výsledky.
10.-12.9.2018 European Kids Athletics Games
(do 15 let, soutěže dle ročníku narození)
Brno
Anna Havlíčková vybojovala stříbro v dálce (ročník 2005).
Z finálových výsledků: koule 2003 13. O. Krejčí 11,28; koule 2004 FB 8. E.E. Chare 7,62; výška 2005 FB 7. A. Havlíčková 1,33; koule 2003 14. A. Voříšková 9,24; 60m 2004 8. J. Kořének 7,68; 60m 2005 4. A. Havlíčková 8,15, FB 6. D. Pražáková 8,54 (R 8,44); 800m 2005 FC 1. M. Bezrouk 2:35,33; oštěp 2003 11. O. Krejčí 38,63; 800m 2006 FB 2. E. Ducháčová 2:37,12; 800m 2006 FD 2. J. Šmídová 2:51,12; oštěp 2003 15. T. Králíčková 25,16; výška 9. O. Krejčí 1,68; 100m př. 2004 FB 2. Š. Štefko 15,68; 100m př. 2003 FB 1. O. Krejčí 15,19, 3. J. Krejčí 15,75; 100m př. 2004 FB 4. A. Hloucalová 16,41; 300m 2004 FA 5. J. Kořének 38,83; dálka 2005 2. A. Havlíčková 5,10; výška 2004 9. Š. Štefko 1,58; 150m 2005 5. A. Havlíčková 20,29 (R 20,01); 1500m 2004 FB 3. B. Marková 5:39,33; výška 2003 FB 3. A. Voříšková 1,38; 4x60m 3B Halíř, Machaň, Petržela, Bezrouk 33,40; 4x60m 2005-6 5B 2. Černovská, Pražáková, Blatníková, Havlíčková 32,78 (oddílový rekord ml. žákyň el.); 4x60m 2003-4 4B 1. Štefko, O.Krejčí, Kořének, J.Krejčí 29,58; 4x60m 2003-4 5B Hloucalová, Šarounová, Kuttichová, Voženílková 31,74 (oddílový rekord st. žákyň el.), 6. Najmanová, Smutná, Mikanová, Marková 33,31; oštěp 2004 11. B. Malinová 18,49.
Z dalších výsledků: kriket 2005 QA 19. M. Blatníková 40,76; dálka 2006 QB 2. E. Ducháčová 4,22; 60m 2006 6R 1. L. Krouželová 8,93; kriket 2005 QB 12. L. Petržela 42,93; 60m 2004 5R 3. D. Voženílková 8,39; dálka 2003 QB 7. J. Krejčí 5,16, QA 13. Š. Štefko 5,14; kriket 2006 QB 2. S. Dittrichová 39,15; 100m př. 2004 2R M. Šarounová 16,09; 100m př. 2003 5R 2. E. Mikanová 17,69; 150m 4R 6. D. Pražáková 21,25, 8R 2. M. Blatníková 21,31; 300m 2004 6R 1. D. Voženílková 44,23; 300m 2003 5R 1. N. Kuttichová 43,73;;.
Kompletní výsledky.
12.09.2018 Atletická středa Stará Boleslav
Z výsledků: 300m 2B 3. D. Jansová 47,81.
Kompletní výsledky.
11.09.2018 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 3kg 1. L. Vavrečková 9,44; koule 7,26kg 1. L. Tulis 14,39; disk 0,75kg 1. E. Plašilová 30,31; disk 1kg 2. N. Neumann 40,93; disk 1kg 3. M. Lišková 34,16; disk 2kg 1. L. Tulis 48,42, 2. D. Čapek 47,62; kladivo 3kg 1. E. Plašilová 30,25; kladivo 7,26kg 1. D. Čapek 56,16.
Kompletní výsledky.
06.09.2018  2018 World Masters Athletics Championships  Málaga (ESP)
Z výsledků M35: koule 3. Z. Cejnar 15,98.
Kompletní výsledky.
05.09.2018   Hradecké memoriály
Memoriál Jaroslava Vidrny v disku mužů 15. ročník
Memoriál Lívie Lajbnerové v disku žen 15. ročník
Memoriál Václava Doksanského ve sprinterském trojboji mužů i žen 14. ročník
Memoriál Jana Brože v běhu na 3000m př. 12. ročník
Memoriál Václava Lajbnera v kouli mužů 1. ročník (dříve Velká cena v kouli mužů)
 Hradec Králové
Disk muži 1. I. Gondor VSK Univerzita Brno 51,69, 2. L. Tulis 48,88, 3. J. Voplakal 44.60. Disk žen 1. E. Staňková A.C. TEPO Kladno 56,75, 2. Z. Kubicová 45,10, 3. M. Slavíková 42,87, 6. M. Lišková 32,87. Sprinterský trojboj muži 1. L. Lehocký SSK Vítkovice 2.433 b.(7.19-11.23-22.77), 2. J. Volejník 2.387 b., 3. M. Červený 2.374 b., 5. M. Blažek 2.253 b. (7,40 - 11,54 - 23,23). Sprinterský trojboj žen: 1. L. Vondrová Hvězda Pardubice 2.728 b. (7.80-12.30-24.63 MR), 2. P. Minářová 2.436 b., 3. M. K. Ptáčková 2.405 b. Koule muži 1. F. Litavský PSK Olymp Praha 15,88, 2. T. Kozák 15,25, 3. J. Voplakal 14,96, 5. L. Tulis 14,51. Koule ženy 1. B. Jakubcová Sokol HK 11,19.
Kompletní výsledky najdete zde , Vítězové a rekordy memoriálů .
Pořádání závodů podpořili Magistrát města Hradec Králové, EOP Opatovice n.L. a pivo Klenot.
05.09.2018 Atletická středa Stará Boleslav
Z výsledků: 400m 2B 6. D. Jansová 65,93.
Kompletní výsledky.
02.09.2018 Chůze ve Vyškově Vyškov
Z výsledků: chůze 3000m 6. Š. Kučerová 19:27,6.
Kompletní výsledky.
1.-2.9.2018  Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let Ostrava
Junior David Ryba vybojoval zlato na 110m př., další zlato přidali Lukáš Hodboď na půlce, Víťa Müller na dvoustovce a čtvrtkařská štafeta Blažek, Ryba, Hodboď, Müller.
Z výsledků: 200m 1. V. Müller 21,17 (oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let); 800m 1. L. Hodboď 1:48,24; 110m př. 1. D. Ryba 14,43 (R 14,31); 4x400m 1. Blažek, Ryba, Hodboď, Müller 3:16,22 (oddílový a krajský rekord do 22 let); tyč 5. K. Tomášková 3,19, oštěp 6. A. Král 57,15; disk 7. P. Plašil 41,67; koule 7. P. Plašil 14,35; výška 9.-12. J. Bělík 1,88; tyč 13. D. Capoušek 3,83; kladivo 13. P. Plašil 38,72.
Kompletní výsledky.
01.09.2018 Vlašimské memoriály a víceboje Vlašim
Z výsledků: disk 3. M. Lišková 31,54.
Kompletní výsledky.
01.09.2018 4. kolo KPD staršího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Nová Paka
Naši žáci zvítězili se 156 b. (celkově první), žákyně také zvítězily se 140 b. (celkově druhé)..
Bodovali: 60m 2. J. Kořének 7,63, 4. N. Neumann 7,93, 8. D. Král 8,21, 1. T. Kaplanová 8,33, 3. D. Pražáková 8,47, 4. A. Hloucalová 8,55, 8. N. Kuttichová 8,73; 300m 1. J. Kořének 41,29, 5. D. Král 41,98, 9. M. Trampota 46,18, 3. N. Kuttichová 44,38, 7. D. Smutná 47,42, 10. B. Filipová 48,17; 800m 7. L. Mrha 2:40,73, 7. E. Chladová 2:43,78; 200m př. 1. O. Krejčí 30,73, 2. Š. Štefko 31,47, 2. M. Šarounová 31,61, 5. A. Hloucalová 33,44, 8. E. Mikanová 35,63, 9. D. Smutná 36,72; 4x60m 1. Kořének, Trampota, Neumann, Krejčí 31,15, 1. Šarounová, Hloucalová, Kaplanová, Kuttichová 32,01, 5. Mikanová, Filipová, Najmanová, Smutná 34,07; výška 1. J. Krejčí 1,61, 2. O. Krejčí 1,55, 3. Š. Štefko 1,50, 5. A. Voříšková 1,45; dálka 2. J. Krejčí 5,24, 3. Š. Štefko 4,90, 6. D. Král 4,25, 4. A. Havlíčková 4,69, 5. D. Pražáková 4,57; koule 3kg 2. A. Voříšková 9,97, 8. E. Plašilová 8,58, 10. T. Součková 7,78; koule 4kg 3. O. Krejčí 10,67, 5. L. Vavrda 9,70, 9. L. Mrha 7,32; disk 0,75kg 2. E. Plašilová 30,41, 3. A. Voříšková 30,00, 5. T. Součková 24,79, 9. E. E. Chare 20,34; disk 1kg 2. N. Neumann 40,54, 3. L. Vavrda 29,10.
Nejvíce bodů: O. Krejčí 28 b., Š. Štefko 25 b., J. Kořének a J. Krejčí 22,75 b. - A. Voříšková 23 b., A. Hloucalová 15,75 b., D. Pražáková 14 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - J. Kořének (300m), štafeta Kořének, Trampota, Neumann, Krejčí (4x60m), štafeta Šarounová, Hloucalová, Kaplanová, Kuttichová (4x60m); stříbro - A. Voříšková (koule) - bronz N. Kuttichová (300m), O. Krejčí (koule).
Kompletní výsledky.
S r p e n    2 0 1 8
30.8.2018  Diamantová liga - Weltklasse
Young Diamonds Challenge
 Zürich (SUI)
Z výsledků YDCh: 110m př. 8. D. Ryba 15,90; 400m př. 1. V. Müller 50,19.
Kompletní výsledky.
29.08.2018 Atletická vrhačská středa Brno - Žabovřesky
Z výsledků (jun.): 1. koule P. Plašil 14,45; disk 1. P. Plašil 45,17; kladivo 1. P. Plašil 49,79.
Kompletní výsledky.
29.08.2018 Atletická středa Stará Boleslav
Z výsledků: 100m 2B 2. N. Neumann 12,72; disk žáci 1. N. Neumann 38,06; disk 3. M. Lišková 34,21.
Kompletní výsledky.
25.-26.8.2018  Mistrovství ČR družstev
(Finále Extraligy)
Uherské Hradiště
Naši členové hostovali: 200m 8. M. Desenský 21,39w; 400m 1. M. Desenský 47,58, 5. L. Hodboď 48,36; 800m 2. L. Hodboď 1:50,02; 400m př. 1. V. Müller 50,31; 4x100m 1. Olymp (Desenský) 41,47; 4x400m 1. Dukla (Müller) 3:15,05, 2. Olymp (Desenský) 3:15,59.
Z umístění odchovanců: 800m 1. F. Šnejdr 1:49,06, 110m př. 2. J. Doležal 14,40w.
Kompletní výsledky.
25.08.2017       Mezistátní utkání veteránů
CZE - HUN - SLO - CRO - AUT - SUI
 Čakovec (CRO)
K druhému místu ČR pomohli také: 100m 7. F. Tluka (M60) 13,33w (+ třetí úsek 4x100m 2. ČR 49,17); výška 6. Z. Doksanský (M70) 1,36.
Kompletní výsledky.
25.08.2018 4. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Jablonec nad Nisou
Naši muži obsadili druhé místo se 182 b. (po čtyřech kolech druzí), ženy skončily třetí? se 128,5 b. (po čtyřech kolech třetí?).
Ve svých disciplinách zvítězili: Pavla Valešová (400m př.), Taťána Metelková (5000m), hostující Barbora Jakubcová (disk), David Ryba (110m př.), Lukáš Tulis (disk), Daniel Čapek (kladivo) a Aleš Král (oštěp).
Bodovaná umístění ženy: 400m 8. I. Bělohlávková 69,06, 9. N. Dachovská 71,54; 800m 7. D. Prokopová 2:30,15, 9. D. Jansová 2:32,25; 1500m 7. T. Metelková 5:10,18; 5000m 1. T. Metelková 18:31,80, 8. Š. Kučerová 21:58,37 (sedmý výkon historických tabulek); 400m př. 1.-2. P. Valešová 66,94, 4. K. Tomášková 68,24, 10. D. Jansová 72,41; 4x100m 4. Valešová, Kvasničáková, Tomášková, Coufalová 51,99, 9. Loskotová, Dachovská, Prokopová, Bělohlávková 54,04; 4x400m 6. Valešová, Bělohlávková, Tomášková, Prokopová 4:28,49, 7. Loskotová, Bažantová, Jansová, Dachovská 4:34,51; tyč 4.-5. K. Strnadová 2,81, 10. A. Bažantová 2,41; trojskok 8. M. Loskotová 10,59w; koule 2. B. Jakubcová 11,28, 6. M. Bartůňková 10,42; disk 1. B. Jakubcová 42,81, 4. M. Lišková 33,53, 6. M. Bartůňková 29,55; kladivo 2. M. Bartůňková 44,90, 6. B. Jakubcová 38,52; oštěp 9. K. Nohejlová 32,17.
Bodovaná umístění muži: 100m 8. D. Ryba 11,17; 400m 10. M. Blažek 51,88; 800m 5. K. Hübner 1:56,72, 8. K. Duchan 2:00,56; 110m př. 1. D. Ryba 14,38,5. R. Rykl 14,90; 400m př. 5. M. Štěpánek 60,07; 4x100m 3. Halíř, Blažek, Štěpánek, Rykl 44,49, 8. Capoušek, Bělík, Kuthan, Hübner 46,74; 4x400m 3. Blažek, Štěpánek, Duchan, Kuthan 3:31,50; výška 4.-5. J. Bělík 1,86; tyč 2. R. Rykl 4,91, 4. A. Bician 4,01, 5.-6. D. Capoušek 3,81, 8. P. Halíř 3,81; dálka 10. A. Bician 6,33; trojskok 4. R. Rykl 13,74; koule 5. Z. Cejnar 14,59, 6. L. Tulis 13,95, 8. D. Čapek 13,65; disk 1. L. Tulis 48,08, 3. D. Čapek 44,99, 6. P. Plašil 42,13, 8. Z. Cejnar 40,07; kladivo 1. D. Čapek 52,80, 2. J. Cabal 48,11, 10. P. Plašil 42,23; oštěp 1. A. Král 57,04, 6. L. Kuthan 48,55, 7. D. Jeřábek 48,06.
Nejvíce bodovali: B. Jakubcová 25 b., M. Bartůňková 19 b., T. Metelková 15 b. - R. Rykl 26 b., D. Čapek 22 b., L. Tulis 18 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
22.08.2018 Velká cena Kolína Kolín
Z výsledků: klasický pětiboj 1. V. Toman 1.242 b. (28,16 - 6:44,20 - 4,19 - 20,71 - 25,84).
Kompletní výsledky.
22.08.2018 Trond Mohn games 2018  Trondheim (NOR)
Z výsledků Menn Senior 800_m: 800m 3. L. Hodboď 1:47,22.
Kompletní výsledky.
22.08.2018 Letní mítink
a Memoriál K. Štěpána v hodu diskem
Dvůr Králové n. L.
Z výsledků: 60m 3. N. Neumann 7,98; 150m 2. M. Najmanová 22,31; disk 0,75kg 2. E. Plašilová 29,53; disk 1kg 2. N. Neumann 39,43; disk dor. 1. M. Pražáková 27,92, disk 2. L. Tulis 49,57; oštěp 500g 3. M. Pražáková 26,32.
Kompletní výsledky.
21.08.2018 Pražské memoriály Praha - Eden
Z výsledků: 200m 1. V. Müller 21,43 (druhý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
21.08.2018 Kladenské kontrolní házení Kladno
Z výsledků: disk 2. M. Lišková 31,96.
Kompletní výsledky.
19.08.2018 Velká cena Třebíče Třebíč
Z výsledků: disk 3. M. Lišková 34,04.
Kompletní výsledky.
18.08.2018 Cena města Pacova a Banes mítink Pacov
Z výsledků: 400m 3. K. Hübner 51,48, 5. K. Duchan 52,64; koule 6. L. Tulis 14,58; disk 9. M. Lišková 32,91; disk 5. L. Tulis 48,59.
Kompletní výsledky.
18.08.2018 3. kolo KPD juniorstva a dorostu
(Pardubický, Královéhradecký, Liberecký KAS)
Jablonec nad Nisou
Výsledky družstev: dorostenci 61 b. (pátí), dorostenky 51 b. (šesté), junioři 62 b. (pátí) - zatím bez záruky.
Bodovali. Junioři - 1500m 1. V. Hrůša 4:28,63; dálka 4. P. Halíř 6,41, 6. A. Miler 6,14, 9. D. Capoušek 5,46; koule 6kg 3. P. Plašil 15,02; disk 1,75kg 2. P. Plašil 50,02; kladivo 6kg 4. P. Plašil 47,85.
Dorostenky - 200m 10. N. Kuttichová 28,17; 800m 2. D. Jansová 2:32,00; 100m př. 5. A. Hloucalová 16,70, 6. M. Pražáková 17,33; 300m př. 3. D. Jansová 51,14; koule 3kg 6. J. Coufalová 10,90; disk 1kg 2. J. Coufalová 29,01, 3. M. Pražáková 28,60.
Dorostenci - 400m 5. T. Severa 55,94; 800m 3. L. Vavrda 2:27,03; 300m př. 7. F. Charvát 45,41; výška 1. J. Bělík 1,90; tyč 1. V. Kloud 3,90; dálka 6. J. Bělík 6,10w; koule 5kg 8. J. Kušnír 9,27; disk 1,5kg 6. J. Kušnír 32,11, 7. N. Neumann 31,84, 8. V. Kloud 27,97.
Za V.Mýto hostovala juniorka K. Tomášková (400m př. 3. 68,61, tyč 2. 3,00, oštěp 600g 7. 29,95).
Nejvíce bodů: P. Plašil 29 b., V. Hrůša 11 b., P. Halíř 10 b. - J. Bělík 16 b., V. Kloud 14 b., J. Kušnír a L. Vavrda 8 b. - D. Jansová 17 b., J. Coufalová 14 b., M. Pražáková 13 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
14.08.2018 Memoriál dr. Lesáka ve skoku o tyči Opava
Z výsledků: tyč muži: 5. R. Rykl 4,85, junioři: 2. P. Halíř 4,00, juniorky: 1. K. Tomášková 3,45. Exhibiční závody, ne zcela regulérní rozběh - výsledky nejdou do statistiky.
Kompletní výsledky.
12.08.2018 Týnišťské memoriály Týniště nad Orlicí
Z výsledků: tyč 1. R. Rykl 4,75, 2. P. Halíř 4,00; koule 2. Z. Cejnar 14,83.
Kompletní výsledky.
6.-12.8.2018  Mistrovství Evropy na dráze  Berlin (GER)
Lukáš Hodboď ve finále půlky osmý, Michal Desenský a Vít Müller vybojovali se štafetou 4x400m postup do finále v národním rekordu.
Z výsledků: 400m př. 4R 4. V. Müller 51,00; 400m 4R 5. M. Desenský 46,68; 800m 8. L. Hodboď 1:46,60 (smf 1:46,57, R 1:46,50 oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let); 4x400m 1R 3. ČR (Šorm, M. Desenský, V. Müller, Maslák) 3:32,52 (rekord ČR).
Náš odchovanec Jan Doležal byl v osobním rekordu 8067 b. osmý v desetiboji, Filip Šnejdr nepostoupil z rozběhu na 800m a byl finišmanem sedmé štafety na 4x400m 3:03,00
Kompletní výsledky.
04.08.2018 Letní mítink VC Litomyšle Litomyšl
Z výsledků: koule 3. L. Tulis 14,46, 5. P. Plašil 13,37; disk 3. M. Lišková 33,76, 1. L. Tulis 48.62; 2. P. Plašil 45,89; kladivo 2. P. Plašil 41,83.
Kompletní výsledky.
Č e r v e n e c    2 0 1 8
28.-29.7.2018  Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Kladno
Zlato vybojoval Lukáš Hodboď, stříbro David Ryba a štafeta 4x400m, bronz Michal Desenský.
Z výsledků: 400m 3. M. Desenský 46,69, 4. V. Müller 46,86; 800m 1. L. Hodboď 1:47,35, 7. K. Hübner 1:54,59 (R 1:53,15 čtvrtý výkon historických tabulek); 110 m př. 2. D. Ryba 14,22, 3R 5. R. Rykl 17,28; tyč 6. R. Rykl 4,51; koule 8. L. Tulis 14,85, 9. D. Čapek 14,83, 12. P. Plašil 14,11; disk 6. L. Tulis 49,43, 7. D. Čapek 46,02, 9. P. Plašil 42,32; kladivo 6. D. Čapek 56,81; kladivo 10. M. Bartůňková 44,05; 4x400m 2. D. Ryba, K. Hübner, L. Hodboď, V. Müller 3:15,68 (druhý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
27.07.2018 Zlatý maratón Emila Zátopka Praha
Z výsledků: 5. Š. Kučerová 4:22:17 (čtvrtý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
27.07.2018 Masters Europa 2018 Lovosice
Z výsledků: M35 kladivo 2. J. Bartůněk 47,56; M45 100m 3. V. Toman 13,60, 200m 5. V. Toman 28.61, 400m př. 1. V. Toman 82,12, dálka 1. V. Toman 4,40, trojskok 1. V. Toman 9,48.
Kompletní výsledky.
24.07.2018 Zlatá pětka Emila Zátopka Praha
Z výsledků: 11. Š. Kučerová 22:47,49.
Kompletní výsledky.
21.07.2018 Velká cena Nového Města n. M. Nové Město n. Met.
Z výsledků: 110m př. 3. D. Ryba 14,17 (oddílový a krajský rekord mužů, 19 let); koule 5. L. Tulis 14,99 (osmý výkon historických tabulek), 7. P. Plašil 13,98; disk 3. L. Tulis 47,70, 5. P. Plašil 42,99.
Kompletní výsledky.
20.07.2018 Zlatá desítka Emila Zátopka Praha
Z výsledků: 8. Š. Kučerová 47:55,96 (čtvrtý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
19.07.2018 5. vrhačský čtvrtek Kolín
Z výsledků: disk 1kg 1. N. Neumann 38,16; kladivo 6. M. Bartůňková 44,63.
Kompletní výsledky.
18.07.2018 Atletická vrhačská středa Brno
Z výsledků: koule 3. L. Tulis 14,43, 4. P. Plašil 13,63; disk 5. L. Tulis 47,97; disk 1,75kg 1. P. Plašil 45,41; kladivo 6kg 1. P. Plašil 48,31.
Kompletní výsledky.
18.07.2018 Velká cena Tábora Tábor
Z výsledků: 400m 3. M. Desenský 46,95; 800m FB 2. K. Hübner 1:54,54.
Kompletní výsledky.
14.07.2018 10km chůze
také chůze pro 4. kolo I. ligy
Nové Město nad Metují
Z výsledků: 10km 18. A. Kozelka 63:22,14 (desáté místo do výsledků 4. kola); 3km 3. Š. Kučerová 23:43,59.
Kompletní výsledky.
14.07.2018 Kladno hází a Kladenské memoriály Kladno
Z výsledků: 200m 2B 1. M. Desenský 21,45; koule 10. L. Tulis 13,69, 11. P. Plašil 13,23; disk 5. L. Tulis 49,74, 10. P. Plašil 37,97.
Kompletní výsledky.
10.-15.7.2018  World U20 Championships  Tampere (FIN)
David Ryba postoupil až do semifinále.
Z výsledků: 110m př. jun. 3R. D. Ryba 13,75Q, 1SMF 6. D. Ryba 13,93.
Kompletní výsledky.
10.07.2018 Grand Prix Ústí nad Labem Ústí nad Labem
Z výsledků: koule FB 1. Z. Cejnar 15,07.
Kompletní výsledky.
09.07.2018 Atletické pondělí Litomyšl
Z výsledků: 150m 4. N. Neumann 19,12; disk 1kg 1. N. Neumann 29,07.
Kompletní výsledky.
08.07.2017     Mezistátní utkání U23
CZE - HUN - SLO - POL
 Kraków (POL)
400m př. 2. V. Müller 50,88; 400m 3. L. Hodboď 47,28; 4x400m 2. ČR (Hodboď, Müller) 3:13,32. Reprezentace ČR obsadila druhé místo.
Kompletní výsledky.
07.07.2018 5. Východočeská veteraniáda Nová Paka
Z výsledků: koule 5. Z. Vašata 7,70, 13. F. Makový 7,43 (oba 3kg); disk 6. Z. Vašata 20,77, 11. F. Makový 19,47 (oba 1kg). V. Toman startoval za Sl. Český Brod.
Kompletní výsledky.
01.07.2018 2. kolo Extraligy mužů a žen Ostrava - Vítkovice
Naši členové hostovali: 400m 2. M. Desenský 46,51 (splněný B-limit ČAS pro ME), 6. L. Hodboď 48,34; 800m 2. L. Hodboď 1:47,54 (splněný A-limit ČAS pro ME); 400m př. 2. V. Müller 50,93; 4x400m 1. Olymp (Desenský) 3:12,61, 2. Dukla (Müller) 3:12,82.
Kompletní výsledky.
Č e r v e n    2 0 1 8
30.06.2018 3. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Mladá Boleslav
Naši muži obsadili druhé místo se 165,5 b. (po třech kolech druzí), ženy skončily třetí se 140 b. (po třech kolech čtvrté?).
Ve svých disciplinách zvítězili: Pavla Valešová (400m př.), Taťána Metelková (3000m př.), hostující Barbora Jakubcová (disk), Lukáš Tulis (disk) a Daniel Čapek (kladivo).
Bodovaná umístění ženy: 400m 7. N. Dachovská 65,57, 8. I. Bělohlávková 67,34; 800m 6. D. Prokopová 2:27,48, 7. D. Jansová 2:29,09; 1500m 4. T. Metelková 5:07,30, 7. D. Prokopová 5:15,06; 3000m př. 1. T. Metelková 11:26,24, 10. Š. Kučerová 13:55,66 (šestý výkon historických tabulek); 100m př. 8. B. Hašková 17,03w; 400m př. 1. P. Valešová 66,45, 7. K. Tomášková 69,59, 10. D. Jansová 71,41; 4x100m 7. Valešová, Tomášková, Dachovská, Kvasničáková 51,36; 4x400m 4. Prokopová, Valešová, Tomášková, Dachovská 4:19,31, 6. Kvasničáková, Bažantová, Loskotová, Jansová 4:26,47, 7. Bělohlávková, Myšková, Šarounová, Hašková 4:41,94; tyč 2. K. Tomášková 3,49 (oddílový i krajský rekord žen a juniorek), 9. K. Strnadová 2,69; trojskok 8. M. Loskotová 10,22w; koule 4. B. Jakubcová 10,94, 5. M. Bartůňková 10,57; disk 1. B. Jakubcová 42,25, 8. M. Lišková 29,51, 9. M. Bartůňková 28,10, 10. E. Plašilová 27,69; kladivo 3. M. Bartůňková 47,08, 4. B. Jakubcová 41,13, 8. H. Korbová 35,45; oštěp 8. K. Nohejlová 31,94.
Bodovaná umístění muži: 100m 8. M. Blažek 11,36; 200m 4. D. Ryba 21,76w, 8. F. Blatník 22,73; 400m 4. K. Duchan 51,05, 8. M. Štěpánek 51,92, 10. K. Hübner 52,29; 800m 3. K. Hübner 1:56,76, 8. K. Duchan 1:59,79; 110m př. 5. R. Rykl 14,93w, 7. A. Bician 15,93w; 400m př. 5. M. Štěpánek 59,02, 8. P. Halíř 61,04; 4x100m 2. Blažek, Ryba, Rykl, Štěpánek 43,13, 9. Bician, Němec, Novák, Halíř 45,40; 4x400m 3. Blažek, Štěpánek, Rykl, Duchan 3:27,24; tyč 3. R. Rykl 4,51, 5. A. Bician 4,01, 8-9. P. Halíř 3,81; dálka 8. A. Bician 6,59; koule 4. D. Čapek 14,85, 8. L. Tulis 13,89, 9. P. Plašil 13,50; disk 1. L. Tulis 49,91, 2. D. Čapek 48,95, 7. P. Plašil 43,25; kladivo 1. D. Čapek 54,06, 5. J. Cabal 47,74, 6. J. Bartůněk 47,68, 9. P. Plašil 41,73; oštěp 3. A. Král 60,32, 4. D. Jeřábek 54,14 (osmý výkon historických tabulek). Výška MS J. Bělík 1,95 (desátý výkon historických tabulek).
Nejvíce bodovali: B. Jakubcová 25 b., T. Metelková 18 b., M. Bartůňková 16 b. - D. Čapek 27 b., R. Rykl 18,25 b., L. Tulis 14 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
27.06.2018 Veřejné závody v hodu kladivem a diskem Praha - Vinohrady
Z výsledků: disk 4. M. Lišková 33,21; kladivo 2. M. Bartůňková 46,88.
Kompletní výsledky.
26.06.2018 Pardubický atletický mítink 2018 Pardubice
Z výsledků: koule 3. D. Čapek 14,79, 4. L. Tulis 14,14, 6. P. Plašil 13,89; disk žáci 1. N. Neumann 37,68; disk 3. L. Tulis 48,39, 4. D. Čapek 47,80, 6. P. Plašil 42,07; kladivo 7. D. Čapek 56,95.
Kompletní výsledky.
23.-24.6.2018  Mistrovství ČR "Gigant"
(junioři, juniorky, dorost)
Praha - Juliska
David Ryba vybojoval zlato na 110m př. juniorů.
Z výsledků: 100m dor. 2R 5. M. Blažek 11,51; 200m jun. 1R 5. F. Blatník 23,41; 400m jun. 2R 7. K. Duchan 52,63; 800m 8. K. Duchan 2:03,56 (R 1:59,42); 110m př. jun. 1. D. Ryba 14,10 (R 13,97); 300m dor. 5. M. Blažek 38,81; 3000m př. jun. 13. V. Hrůša 11:33,47; 4x100m dor. 6. Blažek, Pšenka, Kušnír, Svoboda 45,26; výška dor. 4. J. Bělík 1,93; tyč jun. 4. D. Capoušek 4,20, 5. P. Halíř 4,20 (desátý výkon historických tabulek); tyč jun. 4. K. Tomášková 3,47 (oddílový i krajský rekord žen a juniorek); koule jun. 8. P. Plašil 14,98; disk dor. 7. J. Coufalová 33,58; disk jun. 6. P. Plašil 46,58; kladivo jun. 6. P. Plašil 48,08.
Kompletní výsledky.
23.06.2018 Mistrovství ČR veteránů Rumburk
Z výsledků: kladivo 3kg 2. Z. Vašata 27,14; oštěp 700g 4. M. Liška 27,76; 80m př. 1. Z. Doksanský 16,56; výška B 2. Z. Doksanský 1,40; 100m B02 3. F. Tluka 13,41w, 5. P. Kubíček 13,99w; disk 1,5kg 2. P. Kubíček 30,62; koule 3kg 2. F. Makový 7,33, 3. Z. Vašata 6,92.
Kompletní výsledky.
23.06.2018 3. kolo KPD staršího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Trutnov
Naši žáci zvítězili se 150 b., žákyně byly druhé se 173,5 b..
Bodovali: 60m 2. P. Gonda 7,77, 3. J. Kořének 7,85, 6. D. Král 8,28, 7. M. Trampota 8,30, 2. A. Hloucalová 8,56, 3. D. Pražáková 8,59, 10. N. Kuttichová 8,76; 150m 1. J. Kořének 18,24, 4. D. Král 19,50, 7. M. Trampota 20,07, 1. A. Havlíčková 19,84, 5. N. Kuttichová 20,92; 1500m 1. B. Marková 5:29,93, 8. B. Malinová 5:50,12, 9. T. Pavlátová 6:01,47; 100m př. 1. P. Gonda 14,82, 2. M. Šarounová 15,99, 5. A. Hloucalová 16,55, 9. D. Smutná 17,90; 4x300m 1. Kuttichová, Marková, Smutná, Šarounová 3:04,81, 5. Pavlátová, Myšková, Najmanová, Malinová 3:24,98; výška 5. K. Fraňková 1,40, 7-8. A. Voříšková 1,40; tyč 1. P. Gonda 2,60, 1. A. Voříšková 2,50, 4. A. Hloucalová 1,90, 5. M. Najmanová 1,70; dálka 1. J. Kořének 5,51, 4. J. Kotík 4,56, 6. D. Král 4,31, 10. M. Trampota 3,91, 1. A. Havlíčková 4,98, 7. D. Pražáková 4,59, 8. M. Šarounová 4,34, 9. T. Králíčková 4,32; koule 3kg 6. T. Součková 8,08, 8. E. E. Chare 7,59; koule 4kg 2. O. Krejčí 11,60, 3. M. Werner 10,81, 5. J. Hanuš 8,46, 8. J. Kotík 7,87; kladivo 3kg 1. E. Plašilová 29,41, 3. T. Součková 25,04, 5. M. Vašáková 22,17, 10. A. Voříšková 19,38; kladivo 4kg 2. O. Krejčí 23,03, 3. J. Hanuš 18,96; oštěp 500g 10. T. Součková 22,27; oštěp 600g 1. O. Krejčí 40,17, 7. J. Kotík 24,24.
Nejvíce bodů: P. Gonda 31 b., J. Kořének 30 b., O. Krejčí 29 b. - A. Havlíčková a A. Hloucalová 22 b., A. Voříšková 15,5 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - B. Marková (1500m), P. Gonda (100m př.), A. Voříšková (tyč), E. Plašilová (kladivo); stříbro - M. Šarounová (100m př.), O. Krejčí (kladivo) - bronz T. Součková (kladivo).
Kompletní výsledky.
21.06.2018 3. kolo KP mladšího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
 Hradec Králové
Naše děvčata zvítězila se 142,5 b., chlapci byli druzí s 85,5 b..
Bodovali: 60m 6. L. Petržela 8,61, 7. L. Mrha 8,70, 1. T. Kaplanová 8,37, 5. J. Šmídová 8,89; 300m 3. M. Blatníková 46,79, 6. L. Rychterová 50,31, 8. E. Thiele 50,92; 800m 1. M. Metelková 2:36,19, 4. B. Hudousková 2:45,29, 5. E. Ducháčová 2:47,27, 10. L. Krouželová 2:52,92; 60m př. 2. A. Halíř 11,30, 7. F. Javůrek 12,77, 8. M. Čermák 13,11, 1. D. Pražáková 9,44 (oddílový i krajský rekord ml. žákyň), 4-5. N. Novotná 11,03, 7. V. Mičánková 12,02, 9. S. Dittrichová 12,37; 4x60m 8. Bláha, Machaň, Šrytr, Javůrek 36,35, 1. Rychterová, Pražáková, Šmídová, Kaplanová 33,58, 7. Hudousková, Machková, Krouželová, Procházková 35,09, 10. Metelková, Mičánková, Novotná, Ducháčová 36,24; výška 6-7. D. Bláha 1,22, 4. M. Metelková 1,27; dálka 5. L. Petržela 4,15, 10. D. Bláha 3,82, 2. D. Pražáková 4,22, 4. J. Šmídová 4,06, 7. E. Ducháčová 4,00; koule 2kg 3. A. Procházková 9,68, 10. D. Hořejší 8,02; koule 3kg 1. N. Mareš 8,60, 2. L. Mrha 8,25, 3. M. Tejc 7,63, 6. J. Karel 7,28, 7. T. Pašek 6,85; kriket 6. T. Pašek 45,21, 7. J. Karel 43,45, 6. M. Blatníková 41,06, 7. V. Mičánková 35,71.
Medaile z KP jednotlivců: zlato N. Mareš (koule); stříbro - L. Mrha (koule) - bronz - M. Blatníková (300m), A. Procházková (koule), M. Tejc (koule).
Nejvíce bodů: L. Mrha 13 b., L. Petržela a N. Mareš 11 b. - D. Pražáková 22,75 b., M. Metelková 18,25 b., J. Šmídová 15,75 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
19.06.2018 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: kladivo 1. D. Čapek 58,39.
Kompletní výsledky.
18.-19.6.2018 České akademické hry Brno
Z výsledků: disk 1. L. Tulis 48,25; 800m 3. K. Hübner 1:57,66; 400m př. 1. V. Müller 50,23 SB; koule 2. L. Tulis 14,83; kladivo 3. M. Bartůňková 44,36, 6. M. Lišková 33,01; disk 4. M. Lišková 31,93; K. Hübner členem vítězné štafety 4x400m MU Brno.
Kompletní výsledky.
18.06.2018 11. veřejné závody Praha - Eden
Z výsledků: 200m 2B 6. F. Blatník 23,18w; 110m př. jun. 1. F. Blatník 15,09w.
Kompletní výsledky.
17.06.2018 Union Leichtatletik Gala  Linz (AUT)
Z výsledků: 800m 1. L. Hodboď 1:48,62.
Kompletní výsledky.
17.06.2018 3. kolo SKPD mužů a žen
(Pardubický a Královéhradecký KAS)
 Hradec Králové
Naše B-družstvo mužů skončilo sedmé se 48 b..
Bodovali: 100m 7. T. Klouda 11,8 (R 11,7), 8. A. Miler 11,9; výška 2. J. Bělík 1,85; dálka 2. A. Miler 6,20; trojskok 3. A. Miler 12,00, 5. J. Bělík 11,53; oštěp 2. P. Štěpán 45,76.
Mimo soutěž: tyč K. Tomášková 3,10; oštěp 800g Z. Vašata 44,86; disk 1,5kg J. Kušnír 31,31; kladivo 3kg M. Prouzová 27,86.
Nejvíce bodů: A. Miler 20 b., J. Bělík 15 b., P. Štěpán 9 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
17.06.2018 Mezikrajové utkání st. žactva Jihlava
Z našich členů bodovali za Královéhradecký kraj: 300m J. Kořének 38,63; 100m př. P. Gonda 14,70; Gonda, Kořének ve štafetě 4x60m (28,65); Kuttichová a Krejčí ve smíšené štafetě 4x300m (2:50,25); výška O. Krejčí 1,59; disk 0,75kg E. Plašilová 29,45.
Kompletní výsledky.
16.-17.6.2018  Mistrovství ČR ve vícebojích mužů a žen
TNT mítink
Kladno
Z výsledků: desetiboj 14. (ČR čtvrtý) R. Rykl 6.909 b. (druhý výkon historických tabulek) (11,73 - 6,69 - 11,43 - 1,84 - 51,37 - 15,26 - 36,54 - 5,00/vyrovnaný oddílový a krajský rekord - 46,79 - 4:50,97).
Ex-hradecký J. Doležal poprvé přes 8 tisíc bodů (8.033 b.)
Kompletní výsledky.
16.06.2018 KP OPEN
(Pardubický a Královéhradecký kraj)
Ústí nad Orlicí
Z výsledků: disk 1. L. Tulis 48,96; kladivo 1. H. Korbová 38,24; 800m 2. V. Hrůša 2:14,19. Koule jun. 1. P. Plašil 15,00; disk jun. 1. P. Plašil 46,36; 200m dor. 1. M. Blažek 23,14; 300m př. dor. MS M. Blažek 40,48, 2. D. Jansová 50,78.
Kompletní výsledky.
14.06.2018 3. kolo KPD přípravek
(skupina A)
 Hradec Králové
Naše A-družstvo dívek zvítězilo se 7.735 b., B-družstvo dívek skončilo třetí 5.089 b., C-družstvo dívek páté s 4.329 b., D-družstvo dívek šesté s 2.968 b. A-družstvo chlapců bylo třetí s 4.163 b., B-družstvo chlapců šesté s 2.221 b.
Z výsledků čtyřboje (60m - dálka - kriket - 600m): 1. M. Čechová 1.644 b., 2. E. Kholová 1.408, 3. B. Polívková 1.346 b., 6. M. Coufalová 1.234 b., 7. V. Vokolková 1.165 b., 9. K. Perun 1.122 b.; 4. A. Pecina 999 b., 5. J. Ježek 980 b., 7. T. Metelka 888 b., 8. D. Ježek 866 b.
Z výsledků disciplin: 60m 1. B. Polívková 9,12, 2. M. Coufalová 9,28, 3. M. Čechová 9,38, 1. A. Pecina 9,34, 3. J. Ježek 9,45; 600m 1. M. Čechová 2:01,72, 3. K. Perun 2:05,79, 1. T. Metelka 1:55,78, 4. J. Ježek 2:04,31; dálka 1. M. Čechová 4,04, 2. B. Polívková 3,88, 3. E. Kholová 3,80, 4. B. Tachecí 3,70, 1. A. Pecina 4,32, 4. D. Ježek 3,97, 7. J. Ježek 3,70; kriket 1. E. Kholová 41,60, 2. M. Čechová 41,30, 4. A. Pešková 31,65, 6. Polívková 29,66, 5. D. Ježek 32,76, 7. J. Ježek 32,29.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové a Královéhradeckého KAS.
13.06.2018 Zlatá tretra Ostrava
Národní závody
Ostrava
Z výsledků: 400m 1. M. Desenský 46,59 SB; 800m 1. L. Hodboď 1:47,86 SB, 2B 2. K. Hübner 1:54,59; 100m veteráni 7. V. Toman 13,78.
Kompletní výsledky.
09.06.2018 2. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Nové Město nad Metují
Naši muži zvítězili se 192,5 b. (po dvou kolech druzí pouze o pomocné body), ženy skončily čtvrté s 110 b. (po dvou kolech těsně šesté).
Ve svých disciplinách zvítězili: hostující Barbora Jakubcová (disk), Radoš Rykl (tyč), Lukáš Tulis (disk) a Daniel Čapek (kladivo).
.
Bodovaná umístění ženy: 800m 6. D. Prokopová 2:27,52, 7. D. Jansová 2:28,48; 1500m 10. D. Prokopová 5:34,57; 3000m 8. Š. Kučerová 12:31,60; 100m př. 10. B. Hašková 17,52; 400m př. 2. P. Valešová 65,93, 5. K. Tomášková 67,86, 9. D. Jansová 70,21; 4x100m 6. Valešová, Dudíková, Tomášková, Kvasničáková 51,50, 8. Prokopová, Loskotová, Dachovská, Voženílková 52,94, 10. Saksová, Prouzová, Hašková, Bělohlávková 53,72; 4x400m 5. Valešová, Prokopová, Tomášková, Dachovská 4:16,62, 6. Dudíková, Hašková, Kvasničáková, Bělohlávková 4:20,71, 7. Saksová, Kuttichová, Voženílková, Prouzová 4:22,54; tyč 2. K. Tomášková 3,25 (oddílový i krajský rekord žen a juniorek na dráze), 7.-8. K. Strnadová 2,80; trojskok 4. M. Loskotová 10,74; koule 7. B. Jakubcová 10,44, 10. M. Lišková 9,21; disk 1. B. Jakubcová 44,70, 7. M. Lišková 33,39; kladivo 5. B. Jakubcová 40,85, 9. M. Lišková 37,02; oštěp 3. K. Nohejlová 37,45 (druhý výkon historických tabulek, oddílový rekord do 22 let).
Bodovaná umístění muži: 100m 4. E. Rigler 10,83; 200m 4. E. Rigler 21,96, 8. F. Blatník 22,73; 400m 7. K. Duchan 51,44; 800m 3. K. Hübner 1:55,23, 5. K. Duchan 1:56,55; 110m př. 3. R. Rykl 14,93; 400m př. 2. V. Adamec 54,65, 4. M. Štěpánek 57,47, 6. P. Halíř 60,90; 4x100m 3. Bician, Rigler, Blažek, Rykl 43,19, 7. Kuthan, Adamec, Blatník, Svoboda 44,25; 4x400m 2. Duchan, Rigler, Blažek, Štěpánek 3:25,34, 7. Capoušek, Halíř, Blatník, Rykl 3:33,99; tyč 1. R. Rykl 4,80, 2. A. Bician 4,40, 5. P. Halíř 4,10, 6. D. Capoušek 4,10, 8-9. L. Kuthan 4,00; dálka 6. R. Rykl 6,70, 9. L. Kuthan 6,47; koule 5. D. Čapek 14,78, 7. L. Tulis 13,96, 9. P. Plašil 13,53; disk 1. L. Tulis 50,77 (druhý výkon historických tabulek), 2. D. Čapek 48,65; kladivo 1. D. Čapek 55,28, 7. J. Cabal 45,87, 9. L. Tulis 42,57, 10. M. Brzek 41,87; oštěp 2. A. Král 58,47, 7. D. Jeřábek 49,85; chůze 9. A. Kozelka 45:08.
Nejvíce bodovali: B. Jakubcová 21 b., K. Tomášková 17,75 b., P. Valešová 11,75 b. - R. Rykl 26,75 b., D. Čapek 26 b., E. Rigler 18 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
05.06.2018 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 1. D. Čapek 15,02, 2. L. Tulis 14,39, 3. P. Plašil 14,27; disk 0,75kg 1. E. Plašilová 31,04, 2. A. Solníková 19,63; disk 1kg 2. N. Neumann 37,09; disk 1,75kg 2. P. Plašil 46,16; disk 1. L. Tulis 48,78 (šestý výkon historických tabulek), 2. D. Čapek 48,29; kladivo 3kg 1. E. Plašilová 27,00kladivo 1. D. Čapek 53,01, 3. L. Tulis 42,66, 5. P. Plašil 36,12.
Kompletní výsledky.
04.06.2018 Memoriál Josefa Odložila
Dukla mítink
Praha - Juliska
Z výsledků: 400m 1. V. Müller 46,56 (druhý výkon historických tabulek), 3. M. Desenský 46,70 SB, 4. L. Hodboď 47,11 (třetí výkon historických tabulek); 800m 5. K. Hübner 1:54,56; 110m př. jun. 5. F. Blatník 15,20.
Kompletní výsledky.
1.-3.6.2018  Mistrovství ČR ve vícebojích mládeže Kolín
Anna Havlíčková vybojovala stříbro v pětiboji mladších žákyň.
Z výsledků: pětiboj ml. žákyně 2. A. Havlíčková 3.030 b. (oddílový a krajský rekord ml. žákyň) (60m př. 10,05 - kriket 32,79 - 60m 8,08 (krajský rekord 13 let el.) - dálka 5,13 - 800m 2:34,33), 20. D. Pražáková 2 500 b. (9,90 - 29,87 - 8,44 - 4,57 - 2:59,40); devítiboj žáci 12. O. Krejčí 4 358 b. (15,03 - 26,42 - 2,40 - 37,70 -- 7,98 - 5,46 - 10,84 - 1,66 - 3:13,25); desetiboj junioři D. Capoušek DNF (12,43 -5,67 - 10,70 - 1,63 - 56,46 -- 17,74 - 30,28 - NM - DNS - DNS).
Kompletní výsledky.
03.06.2018 2. kolo SKPD mužů a žen
(Pardubický a Královéhradecký KAS)
Svitavy
Naši závodníci startovali pouze mimo soutěž..
Z výsledků: výška J. Bělík 1,82; dálka J. Bělík 5,38; disk 0,75kg E. Plašilová 28,01; disk 1,75kg P. Plašil 47,32; disk MS L. Tulis 48,36 (šestý výkon historických tabulek); oštěp M. Liška M50 26,00.
Kompletní výsledky.
K v ě t e n    2 0 1 8
31.05.2018 2. kolo KPD mladšího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Dvůr Králové nad Labem
Obě naše družstva zvítězila: žáci 117 b., žákyně 150 b..
Bodovali: 60m 2. M. Bezrouk 8,18, 7. L. Mrha 8,49, 9.-10. M. Čermák 8,92 (R 8,71), 9.-10. T. Pašek 8,92 (R 8,81), 1. T. Kaplanová 8,33, 4. J. Šmídová 8,59, 7. L. Rychterová 8,89; 150m 2. T. Kaplanová 20,69, 5. L. Krouželová 22,18, 6. L. Rychterová 22,23, 10. V. Luňáková 23,00; 600m 5. V. Mičánková 1:59,38, 6. B. Hudousková 1:59,78, 7. E. Ducháčová 2:00,19; 60m př. 1. L. Petržela 10,39, 2. A. Halíř 11,57, 5. F. Najman 14,22, 1. D. Pražáková 9,75 (oddílový i krajský rekord ml. žákyň), 2. A. Havlíčková 10,50, 4. N. Novotná 11,19, 7. V. Mičánková 12,30; 4x60m 3. Halíř, Mrha, Pašek, Petržela 34,22, 4. Bezrouk, Čermák, Šůstek, Tejc 34,35, 2. Rychterová, Luňáková, Šmídová, Kaplanová 34,06, 9. Hošáková, Hejsková, ?, ? 35,89, 10. Pultarová, Dittrichová, Novotná, Mičánková 36,03; výška 4. D. Šrytr 1,31, 6. A. Halíř 1,26, 4. E. Součková 1,33; dálka 1. M. Bezrouk 4,95, 6. L. Petržela 4,35, 8. T. Pašek 4,22, 1. A. Havlíčková 5,15, 3. J. Šmídová 4,41, 6. E. Ducháčová 4,21; koule 2kg 2. A. Procházková 9,08, 5. D. Hořejší 8,26; koule 3kg 2. L. Mrha 8,14, 3. M. Tejc 7,70, 9. F. Najman 6,02, 10. J. Karel 5,96; oštěp 400g 9. T. Hejsková 19,76, 10. A. Procházková 18,55; oštěp 500g 3. Š. Šůstek 24,59, 7. J. Karel 21,55.
Nejvíce bodů: M. Bezrouk 21,75 b., L. Petržela 18 b., A. Halíř 16 b. - T. Kaplanová 22,25 b., A. Havlíčková 20 b, J. Šmídová 17,25 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato T. Kaplanová (60m); stříbro - M. Bezrouk (60m), Rychterová, Luňáková, Šmídová, Kaplanová (4x60m) - bronz - Š. Šůstek (oštěp), Halíř, Mrha, Pašek, Petržela (4x60m).
Kompletní výsledky.
31.05.2018 Liese Prokop Memorial  St. Pölten (AUT)
Z výsledků: 400m 1. M. Desenský 47,33.
Kompletní výsledky.
31.05.2018 9. veřejné závody PAS Praha - Eden
Z výsledků: 200m 3B 3. K. Duchan 23,55; 300m 4B 1. K. Duchan 36,58.
Kompletní výsledky.
29.05.2018 Memoriál Ludvíka Daňka Turnov
Z výsledků: 800m 2. L. Hodboď 1:48,81; 400m př. 5. V. Müller 51,73.
Kompletní výsledky.
27.05.2018 2. kolo KPD staršího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
 Hradec Králové
Naši žáci zvítězili s 221 b., žákyně také zvítězily s 205 b..
Bodovali: 60m 2. J. Kořének 7,61, 3. P. Gonda 7,77, 6. M. Trampota 8,20 (R 8,19), 7. D. Král 8,28, 8. N. Neumann 8,70 (R 8,31), 1. A. Havlíčková 8,11 (krajský rekord 13 let el.), 5. D. Voženílková 8,44 (R 8,41), 6. D. Pražáková 8,46 (R 8,42), 9. A. Hloucalová 8,45 ; 300m 1. J. Kořének 41,07, 3. O. Krejčí 42,13, 4. D. Král 42,50, 2. N. Kuttichová 44,20, 5. D. Voženílková 45,95, 7. D. Smutná 47,38; 800m 2. L. Vavrda 2:19,98, 1. B. Marková 2:30,81, 5. E. Chladová 2:40,15; 200m př. 1. P. Gonda 28,90, 2. O. Krejčí 29,07, 3. J. Krejčí 30,68, 4. Š. Štefko 31,05, 3. M. Šarounová 31,66, 5. A. Hloucalová 32,67, 7. E. Mikanová 33,77, 9. T. Součková 36,59; 4x60m 2. Kořének, Lemeer, Král, Kotík 30,96, 1. Šarounová, Myšková, Voženílková, Kuttichová 32,67, 9. Fraňková, Smutná, Pavlátová, Chladová 34,59; výška 4. A. Voříšková 1,44, 7. T. Králíčková 1,41, 10. V. Myšková 1,35; tyč 1. Š. Štefko 2,40, 2. O. Krejčí 2,30, 3. T. Lemeer 2,00 1. A. Voříšková 2,40, 2.-3. A. Hloucalová a M. Najmanová 1,90; dálka 2. J. Krejčí 5,17, 3. Š. Štefko 5,15, 6. T. Lemeer 4,44, 1. A. Havlíčková 5,17, 3. D. Pražáková 4,77; koule 3kg 2. E. Plašilová 9,17, 7. A. Solníková 8,42, 9. E. Mikanová 7,92, 10. B. Malinová 7,,91; koule 4kg 3. P. Gonda 10,17, 4. N. Neumann 9,78, 5. L. Vavrda 9,07, 8. J. Hanuš 8,81; kladivo 3kg 1. E. Plašilová 27,90, 4. A. Solníková 21,16, 5. T. Součková 20,65, 6. A. Voříšková 18,88, 8. M. Najmanová 18,08; kladivo 4kg 2. N. Neumann 27,25, 3. J. Hanuš 16,75, 4. L. Vavrda 15,29; oštěp 500g 8. B. Malinová 22,44, 9. T. Králíčková 22,02; oštěp 600g 1.-2. J. Krejčí 33,64, 6. J. Kotík 29,23. MS Kladivo 4kg K. Tomášková 21,19.
Nejvíce bodů: J. Krejčí a P. Gonda 27 b., Š. Štefko a O. Krejčí 26 b. - A. Voříšková 23 b., A. Havlíčková 22 b., E. Plašilová 20 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - A. Havlíčková (60m), B. Marková (800m), P. Gonda (200m př.), J. Krejčí (oštěp); stříbro - J. Kořének (60m), L. Vavrda (800m), O. Krejčí (200m př.) - bronz P. Gonda (60m), J. Krejčí (200m př.), M. Šarounová (200m př.).
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové a Královéhradeckého KAS.
25.-26.5.2018 Přebor Prahy
(juniorstvo a dorost)
Praha - Eden
Z výsledků: 110 m př. 1R 1. D. Ryba 13,65 (oddílový a krajský rekord 19 let).
Kompletní výsledky.
26.05.2018 2. kolo KPD juniorstva a dorostu
(Pardubický, Královéhradecký, Liberecký KAS)
Nové Město n. Met.
Výsledky družstev: dorostenci 70 b. (pátí), dorostenky 45 b. (šesté), junioři 93 b. (třetí) - zatím bez záruky.
Bodovali. Junioři - 100m 3. F. Blatník 11,57, 8. Š. Němec 12,06 (R 11,94); 400m 9. F. Blatník 53,33; 1500m 5. P. Loskot 4:37,94; výška 2. F. Moravec 1,80, 3. T. Kos 1,80, 4. J. Guzan 1,80; tyč 2. D. Capoušek 4,00; dálka 5. A. Miler 6,32, 7. D. Capoušek 5,53; koule 6kg 1. P. Plašil 15,16, 8. D. Capoušek 11,18; disk 1,75kg 2. P. Plašil 46,18; kladivo 6kg 5. P. Plašil 39,76.
Dorostenky - 100m 10. A. Kvasničáková 13,42 (R 13,37) 11. J. Coufalová 13,43; 800m 2. D. Jansová 2:30,94; 100m př. 7. B. Hašková 16,99, 9. M. Pražáková 18,41; 300m př. 7. D. Jansová 51,03; koule 3kg 4. J. Coufalová 11,75; disk 1kg 2. J. Coufalová 33,12, 7. M. Pražáková 27,34; kladivo 3kg 9. M. Prouzová 29,10.
Dorostenci - 100m 5. M. Blažek 11,49 (R 11,41), 7. M. Novák 11,51; 200m 2. M. Novák 23,69, 8. T. Klouda 24,35; 300m př. 2. M. Blažek 40,45, 7. F. Charvát 44,99, 8. T. Severa 45,26; 4x400m 1. Novák, Blažek, Svoboda, Kloud? 3:50,23; výška 1. J. Bělík 1,91; dálka 8. F. Charvát 5,84; disk 1,5kg 6. J. Kušnír 31,47; oštěp 9. J. Kušnír 29,76.
Za V.Mýto hostovala juniorka K. Tomášková (400m př. 2. 68,15, tyč 2. 2,80, oštěp 600g 3. 28,98).
Nejvíce bodů: P. Plašil 26 b., D. Capoušek 16 b., F. Blatník 10 b. - M. Blažek 17,75 b., M. Novák 15,75 b., J. Bělík 11 b. - J. Coufalová 17 b., D. Jansová 14 b., M. Pražáková 6 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
24.-26.5.2018 NCAA division II  Charlotte (USA-NC)
Z výsledků: kladivo 8. D. Čapek 59,73.
Kompletní výsledky.
24.05.2018 2. kolo KPD přípravek
(skupina A)
Jaroměř
Naše A-družstvo dívek zvítězilo se 7.060 b., C-družstvo dívek skončilo páté 3.957 b., B-družstvo dívek šesté s 3.862 b., D-družstvo dívek jedenácté s 2.234 b. A-družstvo chlapců bylo třetí s 3.297 b., B-družstvo chlapců šesté s 1.764 b.
Z výsledků čtyřboje (60m - dálka - kriket - 600m): 1. M. Čechová 1.508 b., 2. B. Polívková 1.298 b., 3. E. Kholová 1.286 b., 10. N. Vejsová 1.012 b.; 3. A. Pecina 917 b., 6. M. Rejsek 813 b., 10. P. Vítek 684 b.
Z výsledků disciplin: 60m 1. B. Polívková 9,16, 2. M. Čechová 9,40, 2. A. Pecina 9,43; 600m 1. N. Vejsová 2:09,11, 2. M. Čechová 2:09,32, 3. K. Brandová 2:10,72, 7. A. Pecina 2:12,49; dálka 1. M. Čechová 4,06, 3. B. Polívková 3,95, 7. B. Tachecí 3,65, 1-2. A. Pecina 4,03, 3. P. Vítek 3,94, 8. M. Rejsek 3,72; kriket 1. E. Kholová 40,18, 2. M. Čechová 38,57, 4. B. Polívková 31,99, 2. M. Rejsek 39,07, 7. A. Pecina 30,89.
Kompletní výsledky.
23.05.2018 Krajské finále Poháru rozhlasu
(kategorie III a IV)
Nové Město nad Metují
Naši členové startovali za své školy. Z jejich výsledků: 600m V. Mičánková 1:54,73; výška O. Krejčí 1,70, A. Voříšková 1,41; dálka N. Kuttichová 4,40; koule 3kg A. Voříšková 9,24, E. Plašilová 8,25; koule 4kg O. Krejčí 11,31.
Kompletní výsledky.
20.05.2018 1. kolo SKPD mužů a žen
(Pardubický a Královéhradecký KAS)
Týniště nad Orlicí
Naše B-družstvo mužů skončilo osmé se 45 b..
Bodovali: výška 2. J. Bělík 1,85, 8. M. Qasem 1,65; dálka 3. A. Miler 5,79; trojskok 1. A. Miler 11,51, 2. J. Bělík 11,42; oštěp 6. P. Štěpán 44,72.
Nejvíce bodů: A. Miler 19 b., J. Bělík 18 b., P. Štěpán 5 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
19.05.2018 1. kolo I. ligy mužů a žen sk. B Kolín
Naši muži jako druzí získali 167,25 b., ženy skončily šesté s 101,5 b.
Ve svých disciplinách zvítězili: hostující Barbora Jakubcová (disk) a Aleš Král (oštěp).
Bodovaná umístění ženy: 5000m 3. T. Metelková 18:00,69; 100m př. 4. E. Dudíková 15,83, 9. B. Hašková 16,80; 400m př. 2. P. Valešová 66,43, 8. K. Tomášková 70,81; 4x100m 9. Dudíková, Tomášková, Coufalová, Valešová 52,37; 4x400m 7. Tomášková, Bělohlávková, Dachovská, Valešová 4:27,98, 10. Hašková, Bažantová, Příhodová, Loskotová 4:34,18; tyč 3. K. Tomášková 3,22 (oddílový i krajský rekord žen a juniorek na dráze), 9-10. A. Bažantová 2,52; trojskok 5. M. Loskotová 10,80 (oddílový rekord do 22 let); koule 6. M. Bartůňková 10,15, 8. B. Jakubcová 9,29; disk 1. B. Jakubcová 42,52, 6. M. Lišková 32,93, 8. J. Coufalová 31,04, 10. M. Pražáková 27,35; kladivo 4. M. Bartůňková 43,53, 5. B. Jakubcová 43,33, 9. M. Lišková 35,94; oštěp 4. K. Nohejlová 36,01 (oddílový rekord do 22 let).
Bodovaná umístění muži: 100m 6. D. Ryba 11,15 (R 11,08), 7. E. Rigler 10,81; 200m 3. D. Ryba 21,99, 6. E. Rigler 22,06; 400m 6. K. Duchan 50,97, 10. F. Blatník 52,29; 800m 3. K. Hübner 1:54,97, 7. K. Duchan 1:57,64; 110m př. 3. R. Rykl 15,38; 400m př. 2. V. Adamec 55,58, 6. M. Štěpánek 57,10; 4x100m 3. Rigler, Blažek, Rykl, Štěpánek 43,27; 4x400m 2. Duchan, Rigler, Blažek, Štěpánek 3:26,54, 7. Severa, Blatník, Capoušek, Rykl 3:35,61; výška 10. V. Adamec 1,80; tyč 2. R. Rykl 4,90, 4.-5. D. Capoušek 4,30, 7. P. Halíř 4,00; dálka 6. R. Rykl 6,77; koule 5. L. Tulis 14,33, 10. P. Plašil 12,85; disk 2. L. Tulis 47,66 (osmý výkon historických tabulek), 6. P. Plašil 42,76; kladivo 2. J. Cabal 50,40, 7. M. Brzek 42,37, 9. L. Tulis 41,45; oštěp 1. A. Král 60,42 (oddílový rekord do 22 let), 3. D. Jeřábek 53,55 (osmý výkon historických tabulek); chůze 7. A. Kozelka.
Nejvíce bodovali: B. Jakubcová 20 b., K. Tomášková 12,5 b., M. Bartůňková 12 b. - R. Rykl 25 b., L. Tulis 17 b., E. Rigler 13,25 b.. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
19.05.2018 1. kolo Extraligy mužů a žen Praha - Juliska
Naši členové hostovali: 400m př. 1. V. Müller 50,35 (limit na ME2018); 400m 3. L. Hodboď 47,98; 200m 7. M. Desenský 21,43; 4x100m 3. Olymp (Desenský) 41,39; 4x400m 1. Olymp (Desenský) 3:12,85, 2. Dukla (Hodboď, Müller) 3:13,01.
Kompletní výsledky.
17.05.2018 1. kolo KPD mladšího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Trutnov
Družstva (zatím neoficiálně): žáci 133 b., žákyně 157,5 b..
Bodovali: 60m 4. L. Mrha 8,68, 6. M. Čermák 8,92, 1. A. Havlíčková 8,15 (krajský rekord 13 let el.), 2. J. Šmídová 8,82, 4. L. Rychterová 8,98, 8. L. Krouželová 9,07 (R 9,04); 150m 7. A. Halíř 22,15, 8. T. Pašek 22,17, 7. L. Rychterová 22,24; 800m 1. M. Metelková 2:31,83, 4. V. Mičánková 2:45,69, 6. B. Hudousková 2:47,80; 1000m 5. M. Čermák 3:24,17; 60m př. 2. L. Petržela 10,53, 4. A. Halíř 11,60, 1. D. Pražáková 9,93 (oddílový i krajský rekord ml. žákyň), 7. N. Novotná 11,61, 8. M. Blatníková 11,74, 10.-11. V. Mičánková 12,36; 4x60m 2. Mrha, Petržela, Pašek, Halíř 34,83, 7. Čermák, Šůstek, Tejc, Gloser 35,56, 1. Pražáková, Havlíčková, Metelková, Mičánková 33,39, 10. Hejsková, Blatníková, Novotná, Hálová 36,06; výška 2. D. Bláha 1,25, 3.-5. D. Šrytr 1,20, 7. A. Procházková 1,15; dálka 1. T. Pašek 4,47, 3. Š. Šůstek 4,18, 5. L. Petržela 4,11, 1. D. Pražáková 4,81, 2. A. Havlíčková 4,76, 8. J. Šmídová 4,27; koule 2kg 1. A. Procházková 8,66, 3. D. Hořejší 8,06; koule 3kg 1. L. Mrha 7,91, 6. M. Tejc 6,26, 7. J. Karel 5,89, 8. M. Zeman 5,25; oštěp 400g 1. M. Blatníková 26,19, 3. M. Metelková 21,85, 6. T. Hejsková 20,12; oštěp 500g 2. Š. Šůstek 24,14, 7. J. Karel 21,25, 9. M. Tejc 16,92.
Nejvíce bodů: L. Mrha 20,25 b., Š. Šůstek 18 b., L. Petržela 17,25 b. - D. Pražáková 24,75 b., A. Havlíčková 22,75 b, M. Metelková 21,75 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato D. Pražáková (60m př.); stříbro - L. Petržela (60m př.).
Kompletní výsledky.
13.05.2018 28. Internationales Läufermeeting  Pliezhausen (GER)
Z výsledků: 150m 1B 1. M. Desenský 16,02 (nejlepší výkon na dráze); 300m 2B 2. M. Desenský 34,09.
Kompletní výsledky.
12.-13.5.2018 Hradecké víceboje
 Oblastní přebor ČOS ve vícebojích žactva
Krajský přebor ve vícebojích žactva
Veřejné závody v desetiboji
 Hradec Králové
Výsledky našich členů v přeboru KAS. Pětiboj ml. žáci: 1. L. Petržela 1.522 b., 3. M. Bezrouk 1.406 b.; pětiboj ml. žákyně: 1. A. Havlíčková 2.642 b., 2. D. Pražáková 2.452 b.; sedmiboj st. žákyně: 5. A. Voříšková 3.174 b. b.; devítiboj st. žáci: 1. O. Krejčí 4.116 b., 2. J. Krejčí 3.702 b., 3. Š. Štefko 3.257 b.
Výsledky desetiboj - muži: 1. R. Rykl 6.414 b. (100m 11,82, 110m př. 15,72, tyč 4,60, dálka 6,34, koule 11,59, oštěp 44,54); junioři: 1. D. Capoušek 5.132 b. (tyč 4,20); dorostenci: 1. J. Kušnír 3.883 b..
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové, ČOS a Královéhradeckého KAS.
12.-13.5.2018 Přebor Prahy mužů a žen Praha - Přátelství
Z výsledků: 800m 1. K. Hübner 1:54,22 (šestý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
12.05.2018 2. kolo KPD Třebíč
Z výsledků: 100m MS K. Duchan 11,95; 400m MS K. Duchan 51,18.
Kompletní výsledky.
11.-13.5.2018 VERY Last-Chance Classic  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků:disk 11. D. Čapek 46,19.
Kompletní výsledky.
10.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu
(kategorie III)
 Hradec Králové
Naši členové startovali za své školy.
Kompletní výsledky.
9.-11.5.2018 Last-Chance Classis  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: kladivo 1. D. Čapek 61,51 (čtvrtý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
09.05.2018 1. kolo Pražského poháru mládeže Praha - Juliska
Z výsledků: 100m 2B 1. D. Ryba 11,01 (desátý výkon historických tabulek); 110m př. jun. 1. D. Ryba 13,76w.
Kompletní výsledky.
09.05.2018 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 3kg 1. A. Solníková 7,96; disk dor. 2. J. Coufalová 33,02, 4. M. Pražáková 27,68; disk žákyně 1. A. Solníková 25,10; disk jun. 2. P. Plašil 41,99; disk muži 1. L. Tulis 46,27.
Kompletní výsledky.
08.05.2018 Sokolské metání
vrhačský pětiboj
Brno - Žabovřesky
Z výsledků pětiboje (dle koeficientů): 2. J. Hubáček 3.183 b., 3. Z. Vašata 3.113 b., 6. V. Vašata 3.058 b., 12. F. Makový 2.564 b.
Kompletní výsledky.
08.05.2018 Youth Athletics - Sokol Grand Prix Kolín
Z výsledků: 60m žáci 5. J. Krejčí 7,95; 2R 3. N. Kuttichová 8,72, 1R 5. A. Hloucalová 8,73; 100m dor. 4. M. Blažek 11,75 (R 11,64), 5. V. Svoboda 11,86; 200m 2B 1. M. Blažek 23,74; 300m 3B 3. D. Král 43,51, 6B 2. N. Kuttichová 44,80; 800m žactvo 4. L. Vavrda 2:18,41, 5. B. Marková 2:32,63; 100 př. žactvo 2. O. Krejčí 14,71, 2R 1. M. Šarounová 16,63; výška dor. 1. J. Bělík 1,88, žáci 1. O. Krejčí 1,71; dálka žactvo 4. J. Krejčí 5,23, 12. B. Filipová 4,18; koule 3kg 4. E. Plašilová 9,39; koule 5kg 4. J. Kušnír 10,01; oštěp 500g 14. E. Plašilová 25,40.
Kompletní výsledky.
08.05.2018 XXXXVII. ročník Velké a malé ceny města Olomouce Olomouc
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,06; dálka 8. P. Halíř 5,88; koule 6kg 2. P. Plašil 15,23; disk 1,75kg 1. P. Plašil 47,66; disk 2kg 4. L. Tulis 47,56 (osmý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
06.05.2018 Volkswagen pražský maratón Praha
Z výsledků maratónu: 33. M. Slanina 2:41:41 (sedmý výkon historických tabulek).
Kompletní výsledky.
05.05.2018 1. kolo KPD juniorstva a dorostu
(Pardubický, Královéhradecký, Liberecký KAS)
Pardubice
Junioři skončili třetí 118,5 b., dorostenky sedmé 55 b., dorostenci devátí 41,5 b..
Bodovali. Junioři - 100m 6. A. Miler 11,93; 200m 7. K. Duchan 23,90; 400m 3. K. Duchan 52,25; 800m 1. K. Duchan 2:00,91; 1500m 8. V. Hrůša 4:55,57; 5000m 4. P. Loskot 18:54,92; výška 1. M. Bahník 2,01, 3-4. J. Guzan 1,75; tyč 3. D. Capoušek 4,00, 5. P. Halíř 3,80; dálka 2. A. Miler 6,48, 3. P. Halíř 6,34; koule 6kg 1. P. Plašil 15,34, 9. D. Capoušek 10,73; disk 1,75kg 2. P. Plašil 45,08; kladivo 6kg 3. P. Plašil 46,98.
Dorostenky - 100m 7. J. Coufalová 13,22; 400m 6. I. Bělohlávková 65,03, 8. N. Saksová 67,67; 800m 4. D. Jansová 2:31,80; 100m př. 8. M. Pražáková 17,90; 300m př. 5. D. Jansová 52,55; 4x100m 7. Hašková, Saksová, Bělohlávková, Prouzová 54,10; koule 3kg 4. J. Coufalová 11,59; disk 2. J. Coufalová 32,41, 5. M. Pražáková 24,91; kladivo 3kg 10. M. Prouzová 30,08.
Dorostenci - 100m 6-7. V. Svoboda 11,67 (R 11,53w), 9. M. Novák 11,74 (R 11,65w); 200m; 7. V. Svoboda 23,75, 8. M. Novák 23,76; 400m 5. T. Severa 55,83; 110m př. 9. J. Bělík 19,00; výška 1. J. Bělík 1,81; tyč 6. J. Kušnír 2,70; disk 1,5kg 9. J. Kušnír 26,74; oštěp 8. J. Kušnír 32,80.
Za V.Mýto hostovala juniorka K. Tomášková (tyč 3. 2,90, kladivo 4kg 6. 19,83, oštěp 600g 3. 29,61).
Nejvíce bodů: P. Plašil 28 b., K. Duchan 23 b., P. Halíř 15 b. - J. Bělík 13 b. - J. Coufalová 20 b., D. Jansová 13 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Kompletní výsledky.
05.05.2018 3. ročník Memoriálu Josefa Hájka Kolín
Z výsledků: kladivo 4. M. Bartůňková 48,38.
Kompletní výsledky.
03.05.2018 Okresní kolo Poháru rozhlasu
(kategorie IV)
 Hradec Králové
Naši členové startovali za své školy. Z jejich výsledků: 60m V. Svoboda 7,4, D. Král 8,1, N. Kuttichová 8,5, I. Bělohlávková 8,6, E. Mikanová 8,7, B. Malinová 8,8, A. Hloucalová 8,8, M. Šarounová 8,9, B. Filipová 8,9; 800m B. Malinová 2:42,0, T. Pavlátová 2:43,0 I. Bělohlávková 2:46,0, E. Chladová 2:46,0, D. Smutná 2:47,0; 1500m 1. J. Chaloupský 4:41,0; výška 1. O. Krejčí 1,73, 4-5. J. Krejčí 1,61, 1. A. Voříšková 1,43, 2-4. V. Myšková 1,35, 9-15. T. Králíčková 1,31; dálka 1. J. Krejčí 5,27, 2. V. Svoboda 5,25, 7. Š. Štefko 4,84, 1. T. Králíčková 4,37, 8. A. Hloucalová 3,99, 9. N. Kuttichová 3,98; koule 3kg 1. A. Voříšková 9,28, 12. E. Mikanová 7,72; koule 4kg 3. O. Krejčí 11,32, 6. M. Werner 10,81.
Kompletní výsledky.
3.-5.4.2018 Great Midwest Athletic Conference Outdoor  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: koule 6. D. Čapek 15,04, disk 3. D. Čapek 50,31, kladivo 2. D. Čapek 58,94.
Kompletní výsledky.
02.05.2018 Veřejné závody Pardubice
Z výsledků: koule 3kg 1. A. Solníková 9,36; disk 0,75kg 1. A. Solníková 23,90.
Kompletní výsledky.
01.05.2018 Polabské závody Kolín
Z výsledků: 2R 3. A. Hloucalová 13,89; 100m př. 1. A. Hloucalová 17,01w; výška 2. J. Bělík 1,82, 5. P. Halíř 1,72; dálka 5. A. Hloucalová 4,27; koule 6kg 3. P. Halíř 8,70.
Kompletní výsledky.
D u b e n    2 0 1 8
29.04.2018 KPD mužů a žen StČ Stará Boleslav
Z výsledků: 200m B6 1. V. Toman 28,40.
Kompletní výsledky.
28.04.2018 1. kolo KPD staršího žactva
(některé discipliny jednotlivci)
Dvůr Králové nad Labem
Naši žáci zvítězili se 171,5 b., žákyně skončily druhé se 115 b..
Bodovali: 60m 2. N. Neumann 8,04, 6. Š. Štefko 8,14, 7. M. Trampota 8,15, 9.-10. T. Lemeer 8,27, 4. D. Voženílková 8,50, 6. A. Hloucalová 8,60, 7. N. Kuttichová 8,61; 150m 9. D. Král 19,98, 10. M. Trampota 20,02, 5. D. Voženílková 20,49, 7. N. Kuttichová 20,60; 800m 3. Š. Kalina 2:26,30, 4. L. Vavrda 2:26,38, 9. K. Miro 2:41,46, 1. B. Marková 2:34,97, 8. E. Chladová 2:48,04; 1500m 6. D. Král 5:24,59, 9. D. Rejsek 5:46,09, 10. J. Kotík 5:47,34; 100m př. 1. O. Krejčí 15,19, 2. Š. Štefko 16,31, 4. M. Šarounová 16,67, 8. E. Mikanová 18,11, 10. A. Voříšková 18,23; 4x300m 2. O.Krejčí, J.Krejčí, Neumann, Hanuš 3:11,91, 2. Šarounová, Najmanová, Voženílková, Kuttichová 3:05,18, 4. Filipová, Pavlátová, Smutná, Mikanová 3:12,15; výška 1. Š. Kalina 1,64, O. Krejčí 1,64, 9. B. Rejsek 1,30, 5. A. Voříšková 1,45; dálka 1. M. Werner 5,41, 2. J. Krejčí 5,33, 3. Š. Štefko 4,92, 5. T. Lemeer 4,57, 7. K. Miro 4,33, 10. M. Trampota 4,22, 9. B. Filipová 4,30; koule 3kg 3. E. Plašilová 9,37, 9. A. Solníková 7,90; koule 4kg 4. J. Kotík 8,46, 6. J. Hanuš 8,18, 7. L. Vavrda 7,94; disk 0,75kg 1. E. Plašilová 30,15, 2. A. Voříšková 27,63, 6. T. Součková 20,52, 8. A. Solníková 19,29, 9. E.E. Chare 19,17; disk 1kg 4. K. Miro 23,20, 5. J. Krejčí 21,33, 8. J. Hanuš 19,69, 9. Š. Kalina 17,84.
Nejvíce bodů: O. Krejčí 22,25 b., Š. Štefko 22 b., Š. Kalina 21 b. - E. Plašilová 19 b., A. Voříšková 16 b., D. Voženílková 15,25 b. Přehled bodujících najdete: zde.
Medaile z KP jednotlivců: zlato - Š. Kalina (výška), E. Plašilová (disk); stříbro - O. Krejčí (výška), A. Voříšková (disk), O. Krejčí, J. Krejčí, Neumann, Hanuš (4x300m), Šarounová, Najmanová, Voženílková, Kuttichová (4x300m).
Kompletní výsledky.
28.04.2018 Svitavský stýpl Svitavy
Z výsledků: 3000m př. jun. 1. V. Hrůša 11:57,47.
Kompletní výsledky.
28.04.2018 1. kolo KPD Jihlava
Z výsledků: 200m MS K. Duchan 24,02.
Kompletní výsledky.
26.-28.4.2018 Hillsdale "GINA" Relays  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: disk 1. D. Čapek 50,42, kladivo 1. D. Čapek 59,15, koule 9. D. Čapek 14,48.
Kompletní výsledky.
22.04.2018 Zahajovací atletické závody žactva Nymburk
Z výsledků: L. Krouželová 60m 9,16 - 150m 22,86 - dálka 3,33 - koule 2kg 6,30.
Kompletní výsledky.
20.-21.4.2018 Beach Invitational  Long Beach (USA-CA)
Z výsledků: disk 51. D. Čapek 47,61, kladivo 18. D. Čapek 58,75.
Kompletní výsledky.
19.-21.4.2018 60th Annual MT.SAC Relays  Torrance (USA-CA)
Z výsledků: kladivo 4. D. Čapek 57,28.
Kompletní výsledky.
15.04.2018 Předkolo oblastního přeboru mužů StČ Stará Boleslav
Z výsledků: V. Toman 60m 8,63 - 150m 19,70 - dálka 4,40 - koule 7,26kg 7,92 - disk 2kg 19,75 - oštěp 800g 26,85.
Kompletní výsledky.
14.04.2018 10km chůze
také chůze pro 2. kolo I. ligy
Milovice
Z výsledků: 10km 30. A. Kozelka 59:09 (sedmé místo do výsledků 2. kola).
Kompletní výsledky.
14.04.2018  Mistrovství ČR v půlmaratónu Pardubice
Z výsledků: muži 52. D. Míšek 1:28:49; ženy 18. Š. Kučerová 1:46:50.
Kompletní výsledky.
13.04.2018 Ball State Challenge  Muncie (USA-IN)
Z výsledků: disk 3. D. Čapek 47,91, kladivo 3. D. Čapek 57,70.
Kompletní výsledky.
07.04.2018 Sportissimo půlmaratón Praha Praha
Z výsledků: půlmaratón 67. M. Slanina 1:14:33.
Kompletní výsledky.
07.04.2018 2018 Hillsdale Invitational  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: disk 1. D. Čapek 48,04, kladivo 1. D. Čapek 57,45.
Kompletní výsledky.
B ř e z e n    2 0 1 8
30.-31.3.2018 Oliver Nikoloff Invitational  Cincinnati (USA-OH)
Z výsledků: koule 8. D. Čapek 14,33, disk 4. D. Čapek 49,24, kladivo 2. D. Čapek 55,92.
Kompletní výsledky.
30.03.2018 52. ročník Olomoucké dvacítky v chůzi
také chůze pro 1. kolo I. ligy
Olomouc
Z výsledků: 10km 30. A. Kozelka 58:25 (šesté místo do výsledků 1. kola).
Kompletní výsledky.
23.-24.3.2018 Vanderbilt Black&Gold Invitational 2018  Nashville (USA-TN)
Z výsledků: disk 2. D. Čapek 47,21, kladivo 2. D. Čapek 56,78.
Kompletní výsledky.
15.03.2018 Přespolní běh  Hradec Králové (Šimkovy sady)
Z výsledků. Minipřípravka r. 2012 a mladší: 1. M. Szalay, 2. O. Louda, 3. V. Walter - 1. T. Hayes, 2. H. Procházková, 3. N. Balcarová; Minipřípravka 2010-2011: 1. A. Hak, 2. D. Zadrobílek, 3. J. Ponce - 1. M. Malá, 2. N. Vomáčková, 3. S. Hudousková.
Přespolní běh. Přípravka: 1. J. Ježek, 2. J. Rothanzl, 3. D. Ježek - 1. M. Čechová, 2. M. Coufalová, R. Picková; Mladší žactvo: 1. J. Kubias, 2. M. Čermák, 3. L. Petržela - 1. E. Chudá, 2. E. Regentová, 3. N. Novotná; Starší žactvo: 1. M. Trampota, 2. B. Rejsek, 3. M. Skaunic - 1. E. Chladová, 2. B. Marková, 3. B. Malinová; Junioři: 1. D. Capoušek a M. Bahník.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
11.03.2018 41. ročník Velké ceny města Pardubic
v hodu břemenem
Pardubice
Z výsledků: břemeno muži 5. L. Tulis 15,09, 8. P. Plašil 14,11.
Kompletní výsledky.
1.-4.3.2018  Mistrovství světa v hale  Birmingham (UK)
Michal Desenský členem páté štafety 4x400m (Vít Müller pomohl k postupu do finále)
Z výsledků: 4x400m 5. Desenský, Šorm, Šnejdr, Maslák 3:04,87 (78 setin za národním rekordem); 1. rozběh 4. Desenský, Müller, Šnejdr (dříve také Sokol HK), Šorm 3:06,40q.
Kompletní výsledky.
Ú n o r    2 0 1 8
28.02.2018 8. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 2B 3. M. Qasem 7,87; dálka 4. M. Qasem 5,82.
Kompletní výsledky.
24.-25.2.2018  Mistrovství ČR žactva v hale Ostrava
Z výsledků: tyč 7-8. A. Voříšková 2,70 (oddílový a krajský rekord žákyň); koule 16. E. Plašilová 9,87; dálka 18. M. Werner; 4x200m 27. Kuttichová, Marková, Mikanová, Najmanová 1:56,56; 300m 3R 5. M. Werner 41,58; 1R 8. O. Krejčí 10,45.
Kompletní výsledky.
24.-25.2.2018  Mistrovství ČR juniorů a juniorek v hale Ostrava
Zlato vybojovali David Ryba a Marek Bahník.
Z výsledků: 60m př. 1. D. Ryba 7,93 (oddílový a krajský rekord juniorů); výška 1. M. Bahník 2,11; tyč 4. D. Capoušek 4,13, 7. K. Tomášková 3,32 (halový oddílový i krajský rekord juniorek), 8. P. Plašil 14,59; 200m 2R 3. D. Ryba 22,21; 800m 2R 5. K. Duchan 2:05,59, 60m př. 3R 3. F. Blatník 8,48.
Kompletní výsledky.
23.-24.2.2018 2018 G-MAC Indoor Track & Field Championships  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 4. D. Čapek 17,76, koule 6. D. Čapek 15,57 (druhý výkon halových tabulek, absolutně historicky třetí).
Kompletní výsledky.
17.-18.2.2018  Mistrovství ČR mužů a žen v hale Praha - Stromovka
Zlato vybojoval Michal Desenský, stříbro Marek Bahník a Lukáš Hodboď, bronz štafeta 4x200m.
Z výsledků: 400m 1. M. Desenský 47,12; 800m 2. L. Hodboď 1:53,33, 2R 7. L. Mottl 2:03,53; 60m př. 3R 5. R. Rykl 8,53; výška 2. M. Bahník 2,14 (halový i absolutní oddílový i krajský rekord); tyč 6.-7. R. Rykl 4,71; koule 8. L. Tulis 14,40 (čtvrtý výkon halových tabulek, halový rekord do 22 let), 10. P. Plašil 13,89 (osmý výkon halových tabulek); 4x200m 3. V. Müller, L. Hodboď, D. Ryba, M. Desenský 1:26,75 (halový oddílový i krajský rekord).
Kompletní výsledky.
14.02.2018 6. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 5B 5. M. Qasem 7,78; 60m př. 3B 3. M. Pražáková 10,61; tyč 1. D. Capoušek 4,00, 1.-2. K. Tomášková 3,10, 6.-7. A. Voříšková 2,50; dálka 4. M. Qasem 5,59; koule 3kg 3. J. Coufalová 11,03, 7. M. Pražáková 9,98; koule 6kg 1. P. Plašil 15,13; koule 7,26kg 2. L. Tulis 13,65.
Kompletní výsledky.
11.02.2018 ASVÖ Vienna Indoor Gala  Wien (AUT)
Z výsledků: 800m 10. L. Mottl 1:55,30 (třetí výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
11.02.2018 Halový přebor mužů a žen Ústeckého kraje Jablonec n. N.
Z výsledků: 800m MS K. Duchan 2:06,06.
Kompletní výsledky.
10.02.2018 31. ročník Memoriálu Karla Líbala Jablonec n. N.
Z výsledků na 3000m: 8B 4. T. Heller 10:09,26, 10B 8. M. Majoroš 9:17,25 (nejsou registrováni za náš oddíl).
Kompletní výsledky.
10.02.2018 Přebor Jč kraje žactva v hale Praha - Strahov
Mimo soutěž: koule 3kg E. Plašilová 9,77
Kompletní výsledky.
9.-11.2.2018  Halové MČR ve vícebojích Praha - Stromovka
Z výsledků: sedmiboj muži 7. R. Rykl 5.073 b. (druhý výkon halových tabulek) (7,45 - 6,72 -11,82 - 1,93 -- 8,44 - 4,40 -3:00,86); sedmiboj žáci 13. O. Krejčí 3.259 b., 15. J. Krejčí 3.060 b; vložený závod 400m 2. Vít Müller 46,71 (halový oddílový a krajský rekord mužů a do 22 let).
Kompletní výsledky.
07.02.2018 5. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m př. jun. 1. P. Halíř 8,74, 3. D. Capoušek 10,01, 3. K. Tomášková 10,12; výška 1. M. Bahník 2,00; koule 3kg 4. E. Plašilová 10,45; koule 6kg 1. P. Plašil 15,10; koule 7,26kg 1. L. Tulis 14,16 (šestý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
3.-4.2.2018 Přebor Prahy v hale Praha - Stromovka
Mimo soutěž: 200m D. Ryba 22,45, 400m M. Desenský 46,91 (halový oddílový a krajský rekord mužů), V. Müller 47,51; 800m L. Mottl 2:03,70; 60m př. jun. D. Ryba 8,02 (R 8,02).
Kompletní výsledky.
03.02.2018 CMCM Indoor Meeting  Luxembourg (LUX)
Z výsledků: 800m 4. L. Hodboď 1:51,14.
Kompletní výsledky.
03.02.2018 Přebor LK a KHK mládeže v hale Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m dor. 6. V. Svoboda 7,82 (R7,62); 60m žáci 5. J. Kořének 7,78, 7. M. Werner 7,93, 8. N. Neumann 8,13 (R 7,90); 60m dor. 4. J. Coufalová 8,33; 60m žákyně 5R;1. V. Myšková 9,03; 150m 5B 1. J. Kořének 19,22, 1B;3. B. Filipová 21,99; 200m jun. 1. F. Blatník 23,26; 200m dor. 2B 1. V. Svoboda 24,93; 200m jun. 2B 2. K. Tomášková 28,23; 200m dor. 4B 2. I. Bělohlávková 29,33; 300m 2B 1. M. Werner 40,90; 300m žákyně 3B 3. D. Smutná 48,71; 400m dor. 2. I. Bělohlávková 65,88; 800m jun. 3. V. Hrůša 2:10,23; 800m žákyně 1B 5. H. Coufalová 2:57,48; 1500m žákyně 3. E. Chladová 5:50,98; 60m př. dor. 1. M. Blažek 8,31; 60m př. žáci 1B 2. O. Krejčí 9,05, 2B 1. Š. Štefko 9,65; 60m př. dor. 2B 4. M. Pražáková 10,70, 5. B. Hašková 10,83; 60m př. žákyně 1B 5. M. Šarounová 10,07, 3B 3. A. Voříšková 10,99; 4x150m žáci Štefko, Werner, Kořének, Neumann 1:18,79; 4x150m žákyně 1B 4. Filipová, Mikanová, Najmanová, Šarounová 1:26,73; výška dor. 8. M. Pražáková 1,40; výška žákyně 8. A. Voříšková 1,35; tyč jun. 1. D. Capoušek 4,30, 2. P. Halíř 4,10; tyč žáci 4.-5. O. Krejčí a Š. Štefko 2,30, 6. J. Krejčí 2,30; tyč žákyně 1. A. Voříšková 2,50 (halový oddílový rekord žákyň), 2. M. Najmanová 2,10, 3. A. Hloucalová 2,00; dálka žáci 3. M. Werner 5,59, 7. O. Krejčí 5,10; dálka žákyně 19. A. Hloucalová 4,29; koule 3kg dor. 5. J. Coufalová 11,36, 11. M. Pražáková 9,28; koule 3kg žákyně 3. E. Plašilová 10,73, 8. A. Solníková 8,85; koule 4kg žáci 10. O. Krejčí 10,77; koule 6kg jun. 1. P. Plašil 15,68, 4. D. Capoušek 10,84.
Kompletní výsledky.
2.-3.2.2018 Wide Track Classic  Hillsdale (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 2. D. Čapek 17,98, koule 12. D. Čapek 14,54 (druhý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 1 8
31.01.2018 4. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 2B 1. F. Blatník 7,41, 3B 1. P. Halíř 7,57; 60m př. jun.1. F. Blatník 8,44; výška 3. P. Halíř 1,83, 3. M. Pražáková 1,40; dálka 1. P. Halíř 6,30; koule 3kg 4. J. Coufalová 10,38, 6. E. Plašilová 9,97, 7. M. Pražáková 9,54; koule 6kg 1. P. Plašil 14,45; koule 7,26kg 2. L. Tulis 14,14 (šestý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Přebor LK a KHK v hale Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 6R 2. V. Svoboda 7,65, 5B 1. J. Coufalová 8,42; 200m 1B 1. F. Blatník 23,81; 800m 2B 2. V. Hrůša 2:10,73; výška 5. P. Halíř 1,81, 6.-7. M. Sychra 1,70, 9. D. Capoušek 1,70, 12. J. Coufalová 1,40; tyč 4. D. Capoušek 4,00, 5. P. Halíř 3,80, 1. K. Tomášková 3,20 (vyrovnaný krajský a oddílový rekord žen a juniorek); dálka 3. M. Sychra 5,93, 9. J. Coufalová 4,95; koule 7,26kg 2. L. Tulis 14,05 (šestý výkon halových tabulek), 3. P. Plašil 13,26.
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Přebor Jč a Plz krajů v hale Praha - Stromovka
Mimo soutěž: 200m M. Blažek 22,86, 60m př. dor. M. Blažek 7,93 (halový krajský a oddílový rekord dorostenců).
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Indoor Track & Field Vienna  Wien (AUT)
Z výsledků: 400m 6. V. Müller 47,22 (druhý výkon halových tabulek), 8. M. Desenský 47,57.
Kompletní výsledky.
27.01.2018 Hustopečské skákání AGROTEC Hustopeče
Výška muži B: 3. Marek Bahník 2,12 (krajský rekord mužů a juniorů, nejlepší oddílový výkon).
Kompletní výsledky.
26.01.2018 3. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 800m 5. L. Mottl 2:03,69.
Kompletní výsledky.
24.01.2018 3. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 1B 4. M. Blažek 7,39; 60m př. dor. 1. M. Blažek 8,07; 60m př. žáci 1. P. Gonda 8,91, 3. O. Krejčí 9,26, 4. J. Krejčí 9,78; tyč 1. P. Halíř 4,10, 2. D. Capoušek 4,10; tyč 2. K. Tomášková 3,10; dálka 9. M. Werner 5,15; koule 4kg 3. O. Krejčí 10,93, 5. M. Werner 10,10.
Kompletní výsledky.
23.01.2018 4. OLYMPCUP Praha - Stromovka
Z výsledků: 200m 1B 2. D. Ryba 22,40 (krajský rekord 19 let); 60m př. jun. 1. D. Ryba 8,01 (krajský rekord 19 let); koule dor. 4. J. Coufalová 10,70, 13. M. Pražáková 9,14; koule 6kg 1. P. Plašil 14,22; koule 7,26kg 4. L. Tulis 13,47.
Kompletní výsledky.
21.01.2018 Oddílové přebory SKP Nymburk v hale Nymburk
Z výsledků (ml. žákyně): 60m 4. L. Krouželová 9,30, dálka 5. L. Krouželová 3,69..
Kompletní výsledky.
20.01.2018 Mistrovství KV kraje Praha - Stromovka
Z výsledků: 400 1. V. Müller 47,28 (druhý výkon halových tabulek); 60m N. Neumann 7,99; 150m N. Neumann 19,38; 60m př. žáci N. Neumann 10,10.
Kompletní výsledky.
16.01.2018 3. OLYMPCUP Praha - Stromovka
Z výsledků: 60m 16B 2. M. Desenský 7,06; 300m 1B 1. M. Desenský 33,50 (halový krajský a oddílový rekord), 11B 2. V. Müller 34,25; 500m 2. V. Müller 1:02,66 (nejlepší oddílový výkon).
Kompletní výsledky.
14.01.2018 Přebor StČ kraje žactva v hale Praha - Strahov
Mimo soutěž: 60m N. Neumann 7,90; 300m N. Neumann 42.79.
Kompletní výsledky.
13.-14.01.2018 Krajský přebor LKAS ve vícebojích Jablonec n. N.
Z výsledků: Sedmiboj muži: 3. R. Rykl 5.029 b. (tyč 5,00 halový krajský a oddílový rekord, 60m př. 8,57, koule 11,75), 16. M. Qasem 2.747 b.; jun.: 2. M. Bahník 4.832 b. (výška 2,07, tyč 3,80, dálka 6,25), 5. P. Halíř 4.293 b. (tyč 4,10), 9. D. Capoušek 3.443 b. (tyč 3,90); žáci: 5. P. Gonda 3.562 b. (výška 1,69), 9. O. Krejčí 3.263 b., 13. J. Krejčí 2.959 b., 21. J. Hůza 2.389 b.; pětiboj žákyň: 27. M. Šarounová 2.145 b., 28. B. Marková 2.116 b., 36. M. Najmanová 1.833 b.
Kompletní výsledky.
13.01.2018 2018 Wolverine Invitational  Ann Arbor (USA-MI)
Z výsledků: koule 14. D. Čapek 13,55; břemeno 7. D. Čapek 16,71.
Kompletní výsledky.
12.01.2018 1. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 150m 2. M. Desenský 16,16 (jiný běh 16,31).
Kompletní výsledky.
11.01.2018 Hradecká laťka  Hradec Králové
Výška - vítězové kategorií (od nejstarších): junioři: F. Moravec 1,80; dorostenci: J. Bělík 1,68; st. žáci: O. Krejčí 1,62; ml. žáci: D. Novák 1,38; st. žákyně: A. Voříšková 1,46; ml. žákyně: A. Kubiasová 1,30.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
10.01.2018 1. halová středa Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m B1 7. F.Blatník 7,54, B2 1. M. Blažek 7,31; 60m př. jun. 3. F. Blatník 8,82; 60m př. dor. 1. M. Blažek 8,15; koule 7,26kg 2. L. Tulis 13,51.
Kompletní výsledky.
09.01.2018 Středoškolský pohár SG Jablonec n. N.
Z výsledků: 60m 3. D. Ryba 7,13 (R 7,26); 60m př. jun. 1. D. Ryba 7,97 (krajský a oddílový halový rekord jun.).
Kompletní výsledky.
08.01.2018 Akademické mistrovství ČR v hale Praha - Strahov
Naši členové reprezentovali své školy. Z výsledků: 800m 4. L. Mottl 1:59,03, 5. D. Prokopová 2:31,76; 60m př. 1. R. Rykl 8,35; tyč 2. R. Rykl 4,80 (vyrovnaný halový oddílový rekord); dálka 11. M. Loskotová 4,53; trojskok 7. M. Loskotová 10,65 (oddílový rekord do 22 let); koule 2. L. Tulis 13,31; R. Rykl byl členem vítězné štafety 4x200m.
Kompletní výsledky.
06.01.2018 Landesoffenes Hochsprungmeeting  Essing (D)
Z výsledků: výška U20 2. Marek Bahník 2,08 (absolutní oddílový rekord mužů, halový krajský rekord mužů).
Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 1 7
27.12.2017 Silvestrovská hala 2017 Jablonec n. N.
Z výsledků: koule 3kg 5. A. T. Voštová 8,05; dálka 1. R. Rykl 6,51, 6. M. Bahník 6,13, 13. P. Halíř 5,71, 5. A. T. Voštová 4,56; koule 4kg 6. V. Kloud 11,00; koule 7,26kg 2. R. Rykl 11,27; koule 6kg 4. D. Capoušek 10,03; koule 5kg 4. P. Halíř 10,12.
Kompletní výsledky.
16.12.2017 42. ročník Vánoční haly Praha - Strahov
Z výsledků: 60m FB 5. V. Svoboda 7,85 (R 7,57), 4R 2. P. Gonda 7,80, 11R 1. N. Kuttichová 8,83; 150m 8B 1. V. Svoboda 17,96, 10B 1. P. Gonda 18,57, 6B 3. J. Coufalová 20,77, 16B 1. B. Filipová 21,55, 15B 1. I. Bělohlávková 21,68; 300m 9B 1. N. Kuttichová 45,58, 6B 2. I. Bělohlávková 46,82; 60m př. FB 1. P. Gonda 9,14, 3. O. Krejčí 9,32, 5R 2. M. Pražáková 10,53; 4x200m 3B 1. Svoboda, Krejčí, Kuttichová, Bělohlávková 1:47,92; výška 7. A. Voříšková 1,45; tyč 1. V. Kloud 3,90, 7. A. Voříšková 2,40 (halový oddílový rekord žákyň), 9. M. Najmanová 2,00; dálka 1. V. Kloud 5,87, 10. J. Kušnír 5,02, 4. J. Coufalová 5,10, 21. B. Filipová 4,30; koule 3kg 4. J. Coufalová 11,67, 11. M. Pražáková 9,08; koule 4kg 9. O. Krejčí 11,07.
Kompletní výsledky.
09.12.2017 Mezikrajové halové utkání žactva Praha - Stromovka
Z výsledků našich členů: 60m FB 2. V. Svoboda 7,63 (R 7,62); 60m př. 3B 7. O. Krejčí 9,28; tyč 1. V. Kloud 4,00 (oddílový a krajský rekord žáků), 17. P. Gonda 2,40, 14. A. Voříšková 2,25; dálka 6. V. Kloud 6,16, 16. J. Coufalová 4,90; koule 3kg 5. J. Coufalová 11,74.
Kompletní výsledky.
1.-2.12.2017 SVSU Holiday Open and Multis  Saginaw (USA-MI)
Z výsledků: břemeno 5. D. Čapek 16,86.
Kompletní výsledky.
02.12.2017 Mikulášská hala žactva Praha - Stromovka
Z výsledků: 800m 1B 5. D. Jansová 2:36,30.
Kompletní výsledky.
L i s t o p a d    2 0 1 7
25.11.2017  Mistrovství ČR v přespolním běhu Dlouhoňovice
Z výsledků: ženy 11. T. Metelková 32:10; muži vytrvalci 32. M. Slanina 39:37; muži mílaři 36. L. Mottl 14:50, 53. K. Duchan 16:36; dorostenci 51. O. Metelka 15:25; žáci 15. J. Chalupský 11:20; žákyně ml. 49. B. Marková 8:54.
Kompletní výsledky.