Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Přehled výsledků 2019

   Výsledky nemistrovských závodů nemusí být úplně kompletní.
Výsledky družstev i jednotlivců Sokola Hradec Králové
(Od nejnovějších - halová sezóna 2018 - 19, letní 2019)

TermínZávod / SoutěžMísto konání
Ú n o r    2 0 1 9
21.02.2019 Youth Athletic Indoor Ostrava III Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 60m 2. A. Havlíčková 8,04 (halový oddílový rekord žákyň el., krajský rekord 14 let), rozběhy: M. Šarounová 8,44, A. Hloucalová 8,65; 60m př. 3. M. Šarounová 9,26 (halový oddílový rekord žákyň), 5. A. Hloucalová 9,55.
Kompletní výsledky.
16-17.2.2019  Halové MČR mužů a žen Ostrava - Vítkovice
Marek Bahník vybojoval zlato ve výšce, štafeta Michal Desenský, Lukáš Hodboď, Vít Müller a Filip Blatník vyhrála 4x200m. Michal Desenský přidal bronz na čtvrtce.
Z výsledků 1. dne: 400m 2R 1. M. Desenský 47,94Q, 3R 2. L. Hodboď 47,59q (třetí výkon halových tabulek), 4R 1. V. Müller 46,63Q (oddílový a krajský halový rekord); 800m 3R 3. K. Duchan 1:54,02q (třetí výkon halových tabulek); 60m př. 2R 4. R. Rykl 8,29 (třetí výkon halových tabulek); výška 1. M. Bahník 2,20 (oddílový a krajský rekord mužů a U23), 7. J. Bělík 1,98; tyč 5.-6. R. Rykl 4,92.
Z výsledků 2. dne: 400m 3. M. Desenský 46,95, 4. V. Müller 47,0, 5. L. Hodboď 47,71; 800m 7. K. Duchan 1:54,77; 1500m 13. K. Duchan 4:18,82; 4x200m 1. M. Desenský, Hodboď, V. Müller, Blatník 1:26,17 (rekord mistrovství, národní rekord oddílových štafet, oddílový a krajský rekord mužů); koule 8. Z. Cejnar 15,03.
Ex_hradecký F. Šnejdr byl první na 800m a členem druhé štafety 4x200m.
Kompletní výsledky.
16-17.2.2019  Internationaler Wiener Hallen Pokal 2019
Otevřené mistrovství Rakouska
 Wien (AUT)
Z výsledků: chůze 3000m 3. Š. Pohlová Kučerová 15:45,0.
Kompletní výsledky.
17.02.2019 Přebor Plzeňského kraje žactva Praha - Stromovka
Z výsledků mimo soutěž: 60m A. Havlíčková 8,11, D. Pražáková 8,35, M. Šarounová 8,37, A. Hloucalová 8,66; 150m A. Havlíčková 19,71 (vyrovnaný krajský rekord do 14 let), T. Kaplanová 20,19; 60m př. M. Šarounová 9,40 (halový oddílový rekord žákyň), D. Pražáková 9,75, A. Hloucalová 10,15.
Kompletní výsledky.
16.02.2019 Veřejné halové závody Český Brod
Z výsledků M45: 50m 1. V. Toman 7,2; 60m 1. V. Toman 8,5; trojskok 1. V. Toman 9,01.
Kompletní výsledky.
13.02.2019 6. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 1B 6. F. Blatník 7,35, 8. M. Blažek 7,44; 60m př. jun. 1. F. Blatník 8,55; 60m př. dor. 4. O. Krejčí 9,14; 60m př. žáci 2. A. Halíř 10,15; výška 4. O. Krejčí 1,75, 6. J. Krejčí 1,65; tyč 2. V. Kloud 4,00; koule 3kg 16. L. Šrůtová 9,35.
Kompletní výsledky.
12.02.2019 Czech Indoor Gala Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 800 m 6. L. Hodboď 1:48,35 (halový krajský a oddílový rekord); národní závody: 200m 1. V. Müller 21,39 (druhý výkon halových tabulek), 60m 6. F. Blatník 7,24.
Kompletní výsledky.
10.02.2019 Internationales Hallenmeeting  Chemnitz (GER)
Z výsledků: výška 4-5. M. Bahník 2,13.
Kompletní výsledky.
9-10.2.2019  Halové MČR ve vícebojích Praha - Stromovka
Z výsledků: sedmiboj muži 6. R. Rykl 5.098 b. (druhý výkon halových tabulek) - 60mpř/7,39 - dá/645 - koule/11,69 - vý/183 -- 60mpř/8,33 (třetí výkon halových tabulek) - tyč/4,95 - 1000m/3:03,89).
Kompletní výsledky.
09.02.2019 Halové závody na 200m Praha - Stromovka
200m 1. M. Desenský 21,34.
Kompletní výsledky.
09.02.2019 Přebor Ústeckého kraje žactva Jablonec nad Nisou
Z výsledků mimo soutěž: 60m D. Pražáková 8,35, M. Šarounová 8,46, A. Hloucalová 8,60; 60m př. M. Šarounová 9,50, D. Pražáková 10,02, A. Hloucalová 10,49.
Kompletní výsledky.
09.02.2019 Přebor Olomouckého kraje Olomouc
Z výsledků: koule muži 1. L. Tulis 14,08.
Kompletní výsledky.
06.02.2019 Orlen Copernicus Cup 2019  Toruń (POL)
Z výsledků: 800m 6. L. Hodboď 1:49,07.
Kompletní výsledky.
06.02.2019 5. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 4B 6. L. Šrůtová 9,03; 60m př. 1. D. Ryba 8,09 (oddílový a krajský rekord do 22 let, druhý výkon halových tabulek mužů); 60m př. dor. 1. O. Krejčí 8,95; tyč 1-2. V. Kloud 4,20 (sedmý výkon halových tabulek mužů), 4-5. A. Voříšková 2,70; koule 3kg 1. J. Coufalová 13,18 (krajský rekord do 17 let), 5. L. Šrůtová 11,07, 8. L. Vavrečková 10,28; koule 7,26kg 1. Z. Cejnar 15,24, 3. P. Plašil 13,70.
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Halový přebor Prahy Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 200m V.Müller 21,49 (druhý výkon halových tabulek); 400m M. Desenský 47,15, V. Müller 47,26, L. Hodboď 48,01 (třetí výkon halových tabulek); 1500m K. Duchan 4:02,97 (oddílový halový rekord do 22 let, třetí výkon halových tabulek); koule L. Tulis 14,11.
Kompletní výsledky.
02.02.2019 Krajský přebor mládeže v hale
Liberecký a Královéhrecký kraj
Jablonec nad Nisou
Z výsledků (jři=junioři, jky=juniorky, dci=dorostenci, dky=dorostenky, žci=žáci, žky=žákyně): 60m jři 2. F. Blatník 7,28; 60m dci. 8. V. Svoboda 7,61 (R 7,57, D. Pšenka 7,58); 60m žci 6. M. Trampota 8,07 (R 8,04); 60m dky (R B. Filipová 8,87, M. Najmanová 8,89); 60m žky 5. D. Voženílková 8,40 (R D. Pražáková 8,53, M. Blatníková 8,91); 150m 5B 1. D. Král 19,63, 7B;1. M. Trampota 19,97, 6B 1. D. Voženílková 20,98, 7B 3. A. Černovská 22,61; 200m jři 2B 1. F. Blatník 23,29; 200m dci 2B 4. J. Krejčí 25,92; 200m jky 2B 3. B. Hašková 29,75; 200m dky 3B 2. I. Bělohlávková 28,63, 4B 1. E. Mikanová 28,92, 3. B. Filipová 29,57; 300m 2B 1. D. Král 40,74, 3B 1. M. Blatníková 46,22; 800m dci 2. L. Vavrda 2:16,38; 800m dky 5. D. Smutná 2:50,25; 800m žky 1B 2. M. Šarounová 2:37,76; 1500m žci 9. D. Rejsek 5:55,93; 60m př. jři 2. F. Blatník 8,45; 60m př. dci 2B 2. O. Krejčí 8,98, 3. D. Pšenka 9,13; 60m př. dky 8. M. Pražáková 10,31; 60m př. žky 1B 3. M. Šarounová 9,46, 5. A. Hloucalová 9,69, 3B 1. D. Pražáková 9,95; 4x150m dci 2. Bureš, Daněk, Krejčí, Neumann 1:16,18; 4x150m žci 3. A. Halíř, Král, Rejsek, Trampota 1:21,28; 4x1500m 4. Bělohlávková, Mikanová, Najmanová, Šrůtová 1:25,36; 4x150m žky 3. Voženílková, Pražáková, Hejsková, Blatníková 1:27,13; výška dci 1. J. Bělík 2,00 (oddílový rekord dorostenců, druhý výkon halový tabulek mužů), 2. O. Krejčí 1,75, 3. J. Krejčí 1,70; výška dky 7. T. Králíčková 1,40, 8. M. Pražáková 1,40; výška žky 6. K. Fraňková 1,40; tyč jři 3. V. Kloud 4,10 (devátý výkon halových tabulek mužů); tyč dky 3. A. Voříšková 2,80 (oddílový rekord dorostenek, šestý výkon historických tabulek, krajský rekord do 16 let); tyč žky 8. A. Hloucalová 1,80; dálka dci 8. J. Kušnír 5,29; dálka jky 1. B. Hašková 4,63; dálka dky 9. L. Šrůtová 4,59, 11. T. Králíčková 4,52; dálka žky 13. A. Hloucalová 4,48; trojskok dci 1. J. Bělík 12,62; koule dky 4. J. Coufalová 11,57, 7. L. Vavrečková 10,83, 8. M. Pražáková 10,39, 9-10. L. Šrůtová a A. Voříšková 9,88, 17. E. Plašilová 9,26; koule žky 13. M. Vašáková 8,34, 15. A. Procházková 8,23; koule dci 2. J. Daněk 12,97, 9. N. Neumann 10,26, 10. J. Kušnír 10,19.
Kompletní výsledky.
01.02.2019 Hvězdy v Nehvizdech Nehvizdy
Výška muži: 6. Marek Bahník 2,10.
Kompletní výsledky.
L e d e n    2 0 1 9
30.01.2019 4. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 7,26kg 5. P. Plašil 13,53.
Kompletní výsledky.
29.01.2019 XXVII. ročník Beskydské laťky
Moravská výškařská tour
Třinec
Výška muži: 9.-10. Marek Bahník 2,15.
Kompletní výsledky.
27.01.2019 PSD-Bank Indoor Meeting  Dortmund (GER)
Z výsledků: 400m 2. V. Müller 47,24.
Kompletní výsledky.
26.-27.1.2018      Mezistátní halové utkání ve vícebojích
CZE - UK - POL - FRA - ESP
 Cardiff (GBR)
Pořadí družstev: 4. ČR 46.443 b. (muži první).
Výkony Radoše Rykla: 15. sedmiboj 4.851 b. (7,44 - 6,54 - 11,46 - 1,69 -- 8,99 - 5,05 - 3:03,77). Výkon v tyči 5,05 je oddílovým a krajským rekordem mužů.
Kompletní výsledky.
26.01.2019 20. ročník Hustopečského skákání
Memoriál Mileny Hübnerové
Hustopeče
Výška muži B: 2. Marek Bahník 2,18 (krajský a oddílový rekord mužů a U23).
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Indoor Track & Field Vienna  Wien (AUT)
Z výsledků: 400m 6. M. Desenský 47,79.
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Krajský přebor mužů a žen v hale
Liberecký a Královéhrecký kraj
Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 1R 2. V. Svoboda 7,48, 7. D. Pšenka 7,84, 5R 4. N. Neumann 7,81, 1R 5. B. Filipová 8,81, 6R 6. N. Kuttichová 8,89, 8R 4. T. Pavlátová 8,84; 200m 2B 2. N. Neumann 26,11, 4B 2. B. Filipová 29,79, 6B 2. E. Mikanová 29,49, 7B 2. N. Kuttichová 28,92; 400m 4B 1. B. Jakubská 66,27; 800m 2B 2. V. Hrůša 2:09,68, 7. E. Chladová 2:45,55; 4x150m 2B 2. Pšenka, Krejčí, Krejčí, Capoušek 1:13,97, 2B 1. Pavlátová, Najmanová, Kuttichová, Mikanová 1:25,36; výška 1. J. Bělík 1,95, 5. O. Krejčí 1,75, 7. A. Voříšková 1,45, 11. T. Králíčková 1,40; tyč 4. V. Kloud 4,00, 5. D. Capoušek 4,00, 8. A. Voříšková 2,40 (halový oddílový rekord dorostenek); dálka FA 7. J. Bělík 5,93, FB 3. D. Pšenka 5,73, 7. J. Krejčí 5,32, FA 12. M. Najmanová 4,32, FB 6. E. Mikanová 4,42, 9. M. Šarounová 4,35; koule 7,26kg 1. L. Tulis 14,65 (třetí výkon halových tabulek), 2. P. Plašil 14,63 (halový oddílový rekord do 22 let, čtvrtý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
26.01.2019 Halový přebor Karlovarského kraje Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 200m L. Vavrda 25,75; 400m L. Vavrda 56,67; 60m př. jun. F. Blatník 8,91.
Kompletní výsledky.
25.01.2019 Erfurt Indoor  Erfurt (GER)
Z výsledků: 800m 2. L. Hodboď 1:48,90 (halový krajský a oddílový rekord mužů).
Kompletní výsledky.
24.01.2019 Hradecká laťka  Hradec Králové
Výška - vítězové kategorií (od nejstarších): junioři: K. Nohejl 1.60; dorostenci: J. Bělík 1,85; st. žáci: D. Klouček 1,65 / T. Kolář 1,53; ml. žáci: F. Neškudla 1,36 / T. Nešpor 1,30; juniorky: M. Poláčková 1,64 (pátý výkon halových tabulek žen); dorostenky: A. Cejnarová (JAROM) 1,50 (M. Pražáková 1,45); st. žákyně: T. Prouzová (JAROM) 1,53 (K. Fraňková 1,38) / A. Brdičková 1,32; ml. žákyně: K. Řehounková 1,22 / T. Gruberová 1,17.
Kompletní výsledky.
Závody proběhly s podporou Magistrátu Hradce Králové.
23.01.2019 3. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 3kg 8. L. Šrůtová 9,73; koule 5kg 3. J. Daněk 12,62; koule 7,26kg 4. P. Plašil 14,09 (osmý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
23.01.2019 3. veřejné závody Olympu Praha - Stromovka
Z výsledků: 60m 7B 8. N. Neumann 7,84, 300m 6B 1. M. Desenský 33,91; koule 5. P. Plašil 13,34.
Kompletní výsledky.
20.01.2019 Přebor Plzeňského kraje Praha - Stromovka
Z výsledků (MS): 200m V. Müller 21,54 (druhý výkon halových tabulek); 400m V. Müller 47,18.
Kompletní výsledky.
20.01.2019 Přebor kraje Vysočina Praha - Strahov
Z výsledků (MS): 400m K. Duchan 52,02; 800m K. Duchan 1:56,30 (čtvrtý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
20.01.2019 Mistrovství Moravy a Slezska ve vícebojích Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 3000m chůze 1. Š. Pohlová 16:33,57.
Kompletní výsledky.
19.01.2019 Veřejné halové závody Český Brod
Z výsledků M45: 50m 2. V. Toman 7,21; 60m 2. V. Toman 8,46; trojskok 3 V. Toman 9,37.
Kompletní výsledky.
19.01.2019 Halové závody v Pardubicích Pardubice
Z výsledků: 60m 4. N. Neumann 7,5; 60m př. dor. 3. N. Neumann 9,6; dálka 8. N. Neumann 5,19, 14. M. Najmanová 4,35.
Kompletní výsledky.
18.01.2019 II. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 150m 6B 1. M. Desenský 16,24; výška 2. M. Bahník 2,13 (krajský a oddílový rekord do 22 let v hale).
Kompletní výsledky.
16.01.2019 2. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m 2B 8. F. Blatník 7,51; 60m př. jun. 1. F. Blatník 8,46; koule 3kg 1. J. Coufalová 12,97, 5. L. Šrůtová 10,49, 8. E. Plašilová 9,49; koule 7,26kg 3. P. Plašil 13,35.
Kompletní výsledky.
12.-13.1.2019 Halový přebor Libereckého kraje
ve vícebojích a chůzi
Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 5000m chůze 1. Š. Pohlová 28:33,64; sedmiboj muži 1. R. Rykl 5.080 b. (druhý výkon halových tabulek - 7,41 - 6,52 - 12,32 - 1,84 -- 8,40 - 4,80 - 3:04,96); sedmiboj jun. 6. P. Halíř 4.322 b. (7,56 - 6,41 - 9,65 - 1,75 -- 8,97 - 3,80 - 3:07,03); sedmiboj dor. 17. O. Krejčí 3.481 b. (výška 1,69, koule 9,62, 60m př. 9,10), 26. J. Bělík 3.170 b. (výška 1,99 halový oddílový rekord dorostu, druhý výkon halových tabulek, dálka 5,97), 27. D. Pšenka 3.156 b. (60m 7,64); sedmiboj žáci 25. Š. Štefko 2.306 b. (výška 1,57); pětiboj dor. 22. M. Pražáková 2.192 b. (10,65 - 1,42 - 10,16 - 3,99 - 3:17,80); pětiboj žákyně 15. M. Šarounová 2.605 b. (9,48 - 1,38 - 7,30 - 4,33 - 2:40,98), 32. A. Hloucalová 2.345 b. (60m př. 9,56, koule 8,03). Tyč MS V. Kloud 3,70.
Kompletní výsledky.
12.01.2019 Krajský přebor dospělých Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: výška 1. M. Bahník 2,03 (halový oddílový rekord do 22 let).
Kompletní výsledky.
11.01.2019 1. veřejné závody PAS Praha - Strahov
Z výsledků: 300m 1. V. Müller 34,19.
Kompletní výsledky.
10.01.2019 Hvězdy v Nehvizdech Nehvizdy
Z výsledků: tyč 4. R. Rykl 4,70.
Kompletní výsledky.
09.01.2019 1. halová středa Jablonec nad Nisou
Z výsledků: koule 3. P. Plašil 13,83.
Kompletní výsledky.
08.01.2019 Středoškolský atletický pohár (SAP - SG) Ostrava - Vítkovice
Z výsledků: 60m 5B 4. L. Šrůtová 8,95; koule 3kg 6. L. Šrůtová 10,95; břemeno 10kg 16. E. Plašilová 6,52.
Kompletní výsledky.
07.01.2019 Akademické mistrovství ČR v hale Praha
Výsledky našich členů: 400m 1. V. Müller 48,18; koule 3. P. Plašil 13,80; 1500m MS K. Duchan 4:08,10 (pátý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
06.01.2019  16. Clarholzer-Sparkassen-Hochsprungmeeting Herzebrock-Clarholz
Z výsledků U18: výška 1. J. Bělík 1,95 (pátý výkon halových tabulek).
Kompletní výsledky.
P r o s i n e c    2 0 1 8
27.12.2018 Silvestrovská hala Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 3000m chůze 2. Š. Pohlová Kučerová 16:51,4.
Kompletní výsledky.
15.12.2018 Vánoční hala žactva Praha - Strahov
Z výsledků: 60m 3R 5. J. Kořének 7,71, 4R 3. N. Neumann 7,81; 11R 3. M. Vašáková 9,03, 12R 1. D. Smutná 8,91, 3. M. Najmanová 9,04; 150m 7B 1. J. Kořének 18,46, 13R 4. B. Filipová 21,66, 18R 1. E. Mikanová 21,21, 2. D. Smutná 21,39, 19R 2. M. Najmanová 21,97, 3. B. Jakubská 22,48, 20B 1. V. Myšková 21,77; 300m 4B 3. N. Neumann 40,94, 6B 2. B. Jakubská 47,17, 7B 1. V. Myšková 49,92; 800m 1B 6. L. Vavrda 2:15,13, 2B 2. M. Šarounová 2:39,53; 60m př. 3R 2. N. Neumann 9,22, 4B 4. Š. Štefko 10,48, FB 6. A. Hloucalová 9,63 (2R 3. A. Hloucalová 9,43 (halový oddílový rekord žákyň, krajský rekord 14 let), 5R 1. M. Šarounová 9,50, 7R 2. A. Voříšková 10,28, 4. E. Mikanová 10,82; výška 10. N. Neumann 1,50, 19. A. Voříšková 1,43; tyč 8. A. Voříšková 2,42; dálka 12. Š. Štefko 5,08, 5. A. Hloucalová 4,56, 9. B. Filipová 4,33; koule 3kg 12. M. Vašáková 8,74, 17. T. Součková 7,97; koule 4kg 12. L. Vavrda 9,70, 14. J. Kořének 8,87.
Kompletní výsledky.
08.12.2018 Mezikrajové utkání družstev
mladší žactvo - sk. B
Jablonec nad Nisou
Výsledky našich členů: 60m 2R 2. M. Bezrouk 8,15, FA 5. M. Bezrouk 8,17, 1R 2. A. Havlíčková 8,22, 2R 4. J. Šmídová 8,75, FA A. Havlíčková DNS, FB 5. J. Šmídová 8,77; 150m 3R 3. J. Šmídová 21,60; 800m 1B 8. E. Ducháčová 2:45,41; 60m př. 1B 7. L. Petržela 10,28, 2B 6. T. Pašek 10,52, 1B 1. D. Pražáková 9,55; členové štafet 6x150m mix 1B 3. Pražáková, Bezrouk 2:01,60, 2B 3. Šmídová, Petržela 2:06,62; dálka 3. M. Bezrouk 4,87, 8. D. Pražáková 4,60; koule 2kg 15. D. Hořejší 7,93.
Body pro kraj: D. Pražáková 16 b., M. Bezrouk 15 b., J. Šmídová 3 b., L. Petržela 2 b., T. Pašek 1 b.
Kompletní výsledky.
01.12.2018 XXI. ročník Mikulášského běhu na Dukle Pardubice
Z výsledků: junioři 2310m 3. V. Hrůša 7:52.
Kompletní výsledky.
01.12.2018 Pomerančový mítink Jablonec nad Nisou
Z výsledků: 60m př. 2B 1. A. Hloucalová 9,52 (halový oddílový rekord žákyň, krajský rekord 14 let); dálka 12. A. Hloucalová 4,37.
Kompletní výsledky.
01.12.2018 13. ročník Mikulášské haly žactva Praha - Stromovka
Z výsledků: 60m 2B 7. N. Neumann 7,89; 60m př. 1B 6. N. Neumann 9,47; koule 4kg 8. N. Neumann 11,46.
Kompletní výsledky.
L i s t o p a d    2 0 1 8
24.11.2018  Mistrovství ČR v přespolním běhu Kostelec - Alfrédov
Z výsledků: ženy 14. T. Metelková 30:51; junioři 29. O. Metelka 22:06.
Kompletní výsledky.
24.11.2018 Finále běžeckého poháru mládeže Kostelec - Alfrédov
Naši členové startovali za Královéhradecký kraj ve smíšených štafetách 4x1000m: dorost (D. Jansová) 10. 13:23; žactvo starší (J. Chaloupský) 13. 13:48; žactvo mladší (M. Metelková, M. Bezrouk) 12. 14:45.
Kompletní výsledky.