Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Závodní činnost

Družstva dospělých

Družstva mužů i žen závodí v první lize. Vedoucím družstva mužů je Jaroslav Nohejl, vedoucím družstva žen Gréta Novotná. 

Motivační systém odměn v ligových soutěžích se projednává před každou sezonou. Neočekává se však, že by se systém výrazně odlišoval od těch z minulých let, kdy:

  • bylo bodné 100kč v první lize
  • závodníkům bylo vypláceno stravné
  • především hostujícím závodníkům ze vzdálenějších míst bylo dle lokace závodů po domluvě proplaceno cestovné do místa závodů nebo k společnému autobusu v Hradci Králové
  • další podpora nejlepších závodníků byla řešena individuálně

Máte-li zájem o přestup nebo hostování v našem oddíle, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Družstva mládeže

O účasti družstev mládeže v soutěžích se rozhoduje vždy mezi sezónami podle počtu domácích závodníků, kteří by mohli za takové družstvo startovat. Vedoucí jsou zpravidla vybírání z trenérů těchto závodníků.

V posledních letech startovala pravidelně družstva ve všech věkových kategorií.

Bodné oddíl nevypláci, stravné se vyplácí ve finále MČR družstev. 

Soutěže jednotlivců

Oddíl má zájem především na účasti členů oddílu na Mistrovstvích České republiky, krajských přeborech a přeborech ČOS.

Oddíl chce dále podporovat i starty závodníků na nemistrovských závodech (mítinky, veřejné závody apod.), a proto po předchozí domluvě proplácí cestovné podle vnitroodílové směrnice i na tyto závody.

Výjimečné výkony jako medailová umístění na MČR nebo účast v reprezentaci oddíl obvykle odměňuje mimořádných příspěvkem na materiální podporu sportovní činnosti.