Jste u nás poprvé? Vítejte! Nejčastější informace pro nové návštěvníky naleznete v menu hned pod tímto textem.
Aktuální informace pro členy oddílu, jejich rodiče a odbornou veřejnost naleznete níže na stránce.

Závodní činnost

Družstva dospělých

Družstva mužů i žen závodí v první lize. Vedoucím družstva mužů je Jaroslav Nohejl, vedoucím družstva žen Milan Laštůvka. 

Motivační systém odměn v ligových soutěžích se projednává před každou sezonou. Neočekává se však, že by se systém výrazně odlišoval od těch z minulých let, kdy:

  • bylo bodné 100kč v první lize (nebo postupu do ní) a 60kč v druhé lize
    • při účasti početného družstva v druhé lize, bylo bodné vypláceno i závodníkům startujícím mimo soutěž, pokud dosáhli na bodovaná umístění
  • závodníkům bylo vypláceno stravné
  • především hostujícím závodníkům ze vzdálenějších míst bylo dle lokace závodů po domluvě proplaceno cestovné do místa závodů nebo k společnému autobusu v Hradci Králové
  • další podpora nejlepších závodníků byla řešena individuálně

Máte-li zájem o přestup nebo hostování v našem oddíle, kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Družstva mládeže

O účasti družstev mládeže v soutěžích se rozhoduje vždy mezi sezónami podle počtu domácích závodníků, kteří by mohli za takové družstvo startovat. Vedoucí jsou zpravidla vybírání z trenérů těchto závodníků.

V posledních letech startovala pravidelně družstva všech věkových kategorií s vyjímkou juniorských, kde se přihláška družstva odvíjí každý rok od počtu juniorů v oddíle.

Bodné oddíl nevypláci, stravné se vyplácí v semifinále a finále MČR družstev. 

Soutěže jednotlivců

Oddíl má zájem především na účasti členů oddílu na Mistrovstvích České republiky, krajských přeborech a přeborech ČOS.

Oddíl chce dále podporovat i starty závodníků na nemistrovských závodech (mítinky, veřejné závody apod.), a proto po předchozí domluvě proplácí cestovné podle vnitroodílové směrnice i na tyto závody.

Výjimečné výkony jako medailová umístění na MČR nebo účast v reprezentaci oddíl obvykle odměňuje mimořádných příspěvkem na materiální podporu sportovní činnosti.